Ak47 auto 45.gün destek

Melih07

Yeni üye
Merhaba herkese kızım köfteci olarak attığım tohum ak47 auto vardı oymuş gelişim desteklerine biraz geç başladım köfteci sanıyordum ama çiçeklenme ye girdi kendi kendine sizce ne yapmalıyım biraz kısa kaldı sanki

Melih07

Yeni üye
Sulama takvimin nasıl ph ayarlıyormusun.
Calmag kullanıyormusun. Nem oranın nasıl ışığı hangi mesafede tutuyorsun

Sulama günlük yarım lt dinlendirilmiş su
2 haftadır biobizz grow veriyordum haftada 1
Nemli bi şehirde yaşıyorum zaten genel nem oranı yüksek
Işıklar 200w neon ampul kullanıyorum mesafesi şu an 30cm civarı

Melih07

Yeni üye
Teşekkürler cevaplar için birde şu an 30cm ışıkla arası ama boyu kısa kaldı bitkinin ışıkla arasını açsam daha hızlı boya gider mi

Ü

Üye silindi 23782

Guest
Yanlış yapıyorsun dostum. Kökler su aradıkça gelişir. Sen sürekli nemli tutarak hem bunu engelliyorsun hem köklerin oksijen almasını engelliyorsun. Arkadaşın söylediği gibi 3-4 günde 1 kurudukça su vermelisin. Bitki sulamayla büyümez. Fazla su hızlı büyüme değildir. Bitkinin ihtiyaçlarını görüp ona göre adım atman lazım. Unutma ki ne kadar acele edersen o kadar hata yaparsın.
Srlam dostum hayırlı akşamlar bir bitkim var kendiai 3. Haftasında ph ayarlı su grow gübreai vs herşeyi eksiksiz ve zamanında yerine getirmeye çalışıyorum ama boyu çok ufak kaldıIMG-20210216-WA0008.jpg

Ü

Üye silindi 23782

Guest
kanka genetik mi köfteci mi auto mu photo mu ışık ne, ışığın mesafesi ne, nem sıcaklık ne, hangi gübreleri verdin? bardakta başlatıp transfer mi ettin yoksa direk saksıda mı başlattın? Ne kadar detay verirsen sorunun o kadar kolay çözülür.
Genetik dostum ışık cata 80w *2 12b lümen nem %60-65 sıcaklık 22-26 arası ışık mesafesi 40 civarı direk toprakta yetişti toprağın 5/4 ü dolu biobiz in sadece bloom gübreai ve ph atarlanmış su veriyorum 1 hafta oldu başlayalı ama nem bi haftaya yakın 40 lara düştü makinam arıza yaptı başkada bi sorun olmadı şimdiye kadar aslında

Ü

Üye silindi 23782

Guest
Kanka düşük nemin gelişime etkisi var ama bu kadar değil. Sanki bloom gübreleri için erken değil mi? Daha pistil görünmüyo biraz daha grow gübresiyle mi gitsen? Bu arada cfl kullanıyosan 40 cm'i 30 a çekebilirsin. Aşırı sulamadan dolayı gelişemediğini düşünüyorum.
Bir gün su bir gün n boş bir gün gübre birgün boş 200 ml bloom normal ölçülerin 3/1 i kullanyrm bi bakyım artk böyle gidcek sanrım

Ü

Üye silindi 23782

Guest
1. resim öyle olabilir de 2. resimdeki bitkinin sahibi arkadaş biraz okumaya öğrenmeye niyet edip zaman ayırırsa ve sorunlarını çözerse geç değil hayvan gibi yaparsın o bitkiyi gayet de memnun eder ama dediğim gibi şartları değiştirirse.
Değiştirmemiz gereken şartlar neler mesela araştırıyorum okuyorum okumasınada detay bulamadım

Ü

Üye silindi 23782

Guest
Işık ne kullanıyorsun mesafesi nedir, bitkinin genetiği nedir, kaçıncı günde, sıcaklık nedir ışıklar açık/kapalı vs bilgilerini yazarsan inceleyelim
Cata 80 wat *2 12b lümen meaafe 35-40 cm arası mpr dizel Autoflower 3. Hafta scaklık 23-28 arası ışık 20/4

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • I ıssızmüptezel:
    hahahaha ******* *** ******* ******** ***** ***** ********** ***** ********** **
  • VendettaX VendettaX:
    hahahaha******* ******* *** ******* ******** ***** ***** ********** ***** ********** **
    +1
  • I ıssızmüptezel:
  • L lityum:
  • L lityum:
    ********* **** hahahaha hahahaha**** ******* ****** ***** ******
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ***** *** hahahaha* ******** *** ***** *** ********* *********
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha *******
  • Madkusa Madkusa:
    ***** ****** ******* *** hahahaha* ****** ** ***** ******** **** **** ***** ******** ******* ******** ** *** ** ** ****** ****** ********* ** ****** ***** *********
  • Madkusa Madkusa:
  • L lityum:
    hahahaha** **** ******* ***** *** hahahaha* ******** *** ***** *** ********* *********
  • L lityum:
    **** ****** hahahaha*
  • L lityum:
    ********** hahahaha*
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* **** hahahaha hahahaha**** ******* ****** ***** ****** *********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • L lityum:
    hahahaha* hahahaha
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha* hahahaha ** ***** *
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • L lityum:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha ****** ** ******** ****** *
  • L lityum:
  • L lityum:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ********* ********* ********* ** hahahaha** ****
  • L lityum:
    ****** ***** hahahaha ***** ********* ******* ***** ***** **********
  • L lityum:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ******* ***** **** ***** ******** hahahaha* *** ******* ******** ***** ********* ** hahahaha*** *** ** ******** *
    ErdemRS6 ErdemRS6: ***** ******* ***** **** ***** ******** hahahaha* *** ******* ******** ***** ********* **...