Ak48 ve aurora indica tohumu auto bitki mi photo mu

Cashh

Doktor
Kanka ak48 auto yani kabin içinde yapabilirsin diğeri aurora dışarda yetişen kanka balkonda vs imkanın varsa onu değiştir auto yap
Kanka eminmisin ak48 auto mu aurora da photo mu öyle ise ikisi de kalsın ak48 i kabinde aurora yı teras var evimde yer yaptım photo yu da orada büyütürüm. Kanka baktın mı site ye linklere ben ayırt edemedim çünkü

Kanka eminmisin ak48 auto mu aurora da photo mu öyle ise ikisi de kalsın ak48 i kabinde aurora yı teras var evimde yer yaptım photo yu da orada büyütürüm. Kanka baktın mı site ye linklere ben ayırt edemedim çünkü

Kanka bidaha baktım indoor as well outdoor yazıyor kararsız kaldım chate yazsana kanka yanlış olmasın

Shepard

Müptezel
Kanka jessie kanka ak48 için auto dedi sen photo mu diyorsun
Kanka photo **** :D attığın linkte feminized yazıyor işte ikisi de. Google a ''differences between autoflower and feminised'' diye aratırsan aradaki farklar hakkında bilgi edinebilirsin. İng yoksa google çeviri bile kullansan anlarsın

Knka bende 2 adet auto alıcaktım ilk Ak48 sipariş vermiştim bilmediğim için wp destekte bunlar fem uzun dönem dediler size bu genetikler öneririz dediler auto onayladım ama yine Ak48 geldi sorduğum da ise yanlışlıkla göndermişiz dediler olsun dedim 1 adet ak 48 ektim ve yeni sipariş verdim alaskan Amnesia. Onlarda bugün elime ulaştı bugün çimlenecekler insallah

Cashh

Doktor
Knka bende 2 adet auto alıcaktım ilk Ak48 sipariş vermiştim bilmediğim için wp destekte bunlar fem uzun dönem dediler size bu genetikler öneririz dediler auto onayladım ama yine Ak48 geldi sorduğum da ise yanlışlıkla göndermişiz dediler olsun dedim 1 adet ak 48 ektim ve yeni sipariş verdim alaskan Amnesia. Onlarda bugün elime ulaştı bugün çimlenecekler insallah
Kanka 5 ak48 5 te aurora var elimde şimdi ikisi de photo eksem 5-6 ay çok uzun süre önden bir auto ekip alayım diyorum sonra elimdeki hasat ile beklerim o kadar zamanı mesaj attım ama yollayacaklarını sanmıyorum yine en az 5 tane daha satın almam gerekecek galiba

Cashh

Doktor
Sende 5 + 5 mi aldın

Cashh

Doktor
Kanka 2 side fem yani photo döngüsünde yetiştiricen
Kanka bu döngü süresi 5-6 deniyor doğru mu kabinde yetiştirirsem Işık döngüsü ne olmalı çiçeğe soktum gibi şeyler okudum çiçeğe büyüten Işık döngüsü ile sokuyor anladığım bilgin var sa rica ederim photo yetiştirme ve ışık döngüsü hakkında biraz aydınlat beni

RAWx

Yeni üye
Kanka bu döngü süresi 5-6 deniyor doğru mu kabinde yetiştirirsem Işık döngüsü ne olmalı çiçeğe soktum gibi şeyler okudum çiçeğe büyüten Işık döngüsü ile sokuyor anladığım bilgin var sa rica ederim photo yetiştirme ve ışık döngüsü hakkında biraz aydınlat beni

Kanka prof değilim bende yeniyim auto aldım onu araştırdım ama bildiğim kadarıyla ilk 2-3 ay vegte tutuyosun büyümesi için dalların 18-6 saat ışık döngüsünde ardından 1 gün 24 saat karanlıkta bırakıp 12-12 saat e geçiyosun çiçeklenmesi için işin ehli arkadaşlar chatte felan yardımcı olur yine yukarda arama bölümü var ordanda aratıp bulabilirsin we.yesiloda.co sitesinede bakabilirsin orda bilgiler daha sade ve detaylı evet 4-5 ay felan sürüyo hasat

Cashh

Doktor
Kanka prof değilim bende yeniyim auto aldım onu araştırdım ama bildiğim kadarıyla ilk 2-3 ay vegte tutuyosun büyümesi için dalların 18-6 saat ışık döngüsünde ardından 1 gün 24 saat karanlıkta bırakıp 12-12 saat e geçiyosun çiçeklenmesi için işin ehli arkadaşlar chatte felan yardımcı olur yine yukarda arama bölümü var ordanda aratıp bulabilirsin we.yesiloda.co sitesinede bakabilirsin orda bilgiler daha sade ve detaylı evet 4-5 ay felan sürüyo hasat
12/12 ye soktuktan sonra bir işlem daha yapmak gerekir demekki çiçeğe sokmak için gurme işi zor iş işi bilen işi photo keşke auto alsaydım eyvallah kanka teşekkür ederim

Cashh

Doktor
Yeşil oda için link mümkün mü

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ***** ***** ***** ** * ***** ***** **** **** **** hahahaha* ******* *****
  • B Bobmarlon:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ****** ** hahahaha* **** ** **
  • NewGardener NewGardener:
    ******** ***** **** ***** ** * ***** ***** **** **** **** hahahaha* ******* *****
    ******** ********* hahahaha **** ****** ******
  • Narkotik Narkotik:
    ***** ******* **** ********* ****** ******* **
  • _sansar _sansar:
    hahahahahahahaha
  • _sansar _sansar:
    ***** *** **** ********** * ******* *** ******* ******* ********* ********* ***** ******** hahahaha****** ******* **** ********* ****** ******* **
  • B Bobmarlon:
  • Narkotik Narkotik:
  • _sansar _sansar:
  • Narkotik Narkotik:
  • B Bobmarlon:
  • B Bobmarlon:
  • _sansar _sansar:
    ****** ** ******* *** ****** ****** ******* *** *** hahahaha hahahaha ********* **** *** hahahaha****
  • B Bobmarlon:
    **** ***** **
  • B Bobmarlon:
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
  • C CHaRaMBoL:
    ********* **** ******** ***** *** *** ****** **
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** hahahaha*
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******* *** ***** ******* ****** **** ******* ********** *** *** ********* ********** * ***** ****** *** ***** ******* ** **** ******** ***** *** *** ****** **
    ********* hahahaha ******* ****
    +1
    NewGardener NewGardener: ********* hahahaha ******* **** +1