Alüminyum blok oksitli geldi

Respect99

Yeni üye
Kankalar sipariş ettiğim bu üründe böyle lekeler mevcut oksitlenme diye düşünüyorum.Boypw kullansam bir sorun olur mu?yoksa iade mi edeyim yada böyle kullansam sıkıntı olur mu
http://imgur.com/a/zrkBYsL

zehir66

Yeni üye
Cvp: Alüminyum blok oksitli geldi

Selam. Bekleyecek sabıra sahipsen değiştir, yok beklemem diyorsan üzerine boya sür devam et şahsen öyle yapardım

Tohumsuzaselam olsun hesabımı aktif etmiş günlerdir perişan olmuştum kanka çok sağol ?

Respect99

Yeni üye

zehir66' Alıntı:
Selam. Bekleyecek sabıra sahipsen değiştir, yok beklemem diyorsan üzerine boya sür devam et şahsen öyle yapardım

Kanka nasıl bir boya sürmem lazım,birde bir yerde okumuştum boya vurduğunda bir miktar özelliğini kaybediyor diye,ne kadar doğru bilmiyorum

zehir66

Yeni üye

Respect99' Alıntı:
zehir66' Alıntı:

Kanka nasıl bir boya sürmem lazım,birde bir yerde okumuştum boya vurduğunda bir miktar özelliğini kaybediyor diye,ne kadar doğru bilmiyorum
Kanka makine yağı,vazelin,normal yağ,bunları bir beze sür bezle güzelce malzemeyi ovala iyice yedir yağı vs. Sonra güzelce sil durulama yapar gibi oksitlenme duracaktır. Boyada parlak alüminyum renkli olan boyalar var onlardan az bişey sür devam et kolay gelsin. 
Not ya yağ vazelin işlemini yap yada boya ile boya sadece birini uygula

Respect99

Yeni üye

Respect99' Alıntı:
zehir66' Alıntı:

Demicem kanka sağolasın

Rabbit13' Alıntı:
Oksit çözücü sprey var , işe yarar mı bilemem , bir öneri :)

Artık bakacaz yarın,:)böyle kullansam sıkıntı olur mu onu bilemedim

h0rby

Yeni üye

fiyat internette çok pahalı alüminyum profil satan yerlerde kg 28 tl civarı n11 ilandaki 8cm enindeki soğutucu 100 cm olanı 1,5 kg 140tl ben 3,5 kg soğutucu bloğu 100 tl ye aldım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ********* ******** ****** ******* **** ******** ********* ******* ****** ******** ********** ***** ***** ***** ******** ********* ******** ********* ********** ****** ***** ** hahahaha**** ********* *** ****** ***** ***** ***** ***** ***** * ***** ******** ***** ******** ***** ******* * *** **** ******** ***** ****** ***** ******* ***** * **** ******** **** ***
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ********* hahahaha ***** ********* ********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ******* ****** ********* ********* ********** ** * ***** ***** hahahaha **** **** ****** ******* ***** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** **** ***** hahahaha** ***** ******* ********* ***** ***** ***** ******* ***** ***** ***** ****** **
  • S SuperKafa:
    * ****** ** *** ****** hahahaha** ********* **** hahahaha* ********** ** ********* ******* ********* ***** ***** ******** ****** hahahaha* ** ********* hahahaha****** * **** ***** ********* ** ***** ****** *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ****** ** *** ****** hahahaha** ********* **** hahahaha* ********** ** ********* ******* ********* ***** ***** ******** ****** hahahaha* ** ********* hahahaha****** * **** ***** ********* ** ***** ****** ***** ******** *** ****** ** *****
  • S SuperKafa:
    ** ******* ***** ** *** ****** ** **** ****** hahahaha* ** ********* ***** ****** ******* ******* ******* **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha ****** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha* *** ******** ***** ** hahahaha* ****** *** *****
  • S SuperKafa:
    ******* hahahaha* ******** ** ***** ********* ***** ********* ******* ******* ***** ** **** hahahaha* ********* ********* ** *** ** *** ********** ******* ******* **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* **** ***** ***** * ******* *** ***** ***** ********* ***** * ****** ***** hahahaha ********** ***** ***** *** ***** ******* *** ***** ***** ***** **** ***** ****** ********** ******** ***** ***** ***** ***** ** *****
  • S SuperKafa:
    *** **** ******* **** ******* *** hahahaha **** ******** hahahaha**** ****** **** **** **** hahahaha**
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • S SuperKafa:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ******* **** hahahaha* ** *****
  • S SuperKafa:
    * ******** * **** ** **** **** ******* *** ****** ******** ****** ********* *** ********* ******** hahahaha** ***** hahahaha ******** **********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ******** * **** ** **** **** ******* *** ****** ******** ****** ********* *** ********* ******** hahahaha** ***** hahahaha ******** ********** **** ****** ***** *****
  • S SuperKafa:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • S SuperKafa:
    * ** ****** ****** *** ****** ****** hahahaha* ********* ****** hahahaha* *********
  • S SuperKafa:
    +1
  • S SuperKafa:
    ******** ********* hahahaha*** ****** ******
    +1
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* ****** **
    ErdemRS6 ErdemRS6: ********* ****** **