Alım

lambda

Yeni üye
Kankalar Dark net den SmokersCo. dan alış veriş yapan varmı yakın zamanda? Adamların merkezi Uk'de 10 gün içinde kargo gelir diyorlar. Hazır olarak, tohum değil f/p geldi gözüme 5gr Scout Cookies 46 usd bence çok uygun ama kapıma Amca falan gelirmi? Yeşillendirirseniz beni çok sevinirim ilk defa dark net kullanıcam.

çok gereksiz bi risk alıyorsun bence. 5gr ot yüzünden mahkeme kapılarında sürünme ihtimalin kuvvetle muhtemel...

yine de tercih senin tabi.

lambda

Yeni üye
Cvp: Alım

Hunlu' Alıntı:
çok gereksiz bi risk alıyorsun bence. 5gr ot yüzünden mahkeme kapılarında sürünme ihtimalin kuvvetle muhtemel...

yine de tercih senin tabi
kanka peki online dark net den alabileceğim Tr içi gönderim yapan bir site biliyormusun çok harman kaldım

thadcastle46' Alıntı:
Kankam yazdığın siteyi bilmiyorum, direk .com yazarak bakayım dedim ama site çıkmadı. Deepde mi yoksa?

Tor'a yaz kanka direk çıkıyo

Vedoo

Kıdemli Üye

lambda' Alıntı:
Hunlu' Alıntı:

yine de tercih senin tabi
kanka peki online dark net den alabileceğim Tr içi gönderim yapan bir site biliyormusun çok harman kaldım

thadcastle46' Alıntı:
Kankam yazdığın siteyi bilmiyorum, direk .com yazarak bakayım dedim ama site çıkmadı. Deepde mi yoksa?

Tor'a yaz kanka direk çıkıyo

İşte bunun için Rahat tohumda alamadık paketleri de açtılar. Bence Al yani zaten gümrüğün tadı kaçtı Al iyi olur sudan ucuz al hemen Beklediğin hata kankam. ayıktırmadan kimseyi al dene ölüm yok ya ucunda

Kanka nasıl ayıktırmadan alsın nasıl ölüm yok ucunda ? İçinde ot olan paketi nasıl geçirecek gümrükten adamın totosundan kan alırlar valla. Yani paket geçe de bilir ama olurda takılırsa bir ton mahkeme denetim ağrısız başını ağrıtır gereksiz yere kankamız.
Burda deep web olayını bilenler var gibi deep web kısmına pgp public keyle ilgili bir soru sordum bilenler bakabilir mi trde lsd satan namastelsd isimli satıcıdan sipariş verecem ama bu pgp key olayını çözemedim.

naberkanka

Yeni üye

darkbiohazards' Alıntı:
Kanka nasıl ayıktırmadan alsın nasıl ölüm yok ucunda ? İçinde ot olan paketi nasıl geçirecek gümrükten adamın totosundan kan alırlar valla. Yani paket geçe de bilir ama olurda takılırsa bir ton mahkeme denetim ağrısız başını ağrıtır gereksiz yere kankamız.
Burda deep web olayını bilenler var gibi deep web kısmına pgp public keyle ilgili bir soru sordum bilenler bakabilir mi trde lsd satan namastelsd isimli satıcıdan sipariş verecem ama bu pgp key olayını çözemedim.

trde lsd satan namastelsd isimli satıcı hangi markette yeşillendirirmisin burayı

naberkanka' Alıntı:
darkbiohazards' Alıntı:

trde lsd satan namastelsd isimli satıcı hangi markette yeşillendirirmisin burayı

http://namastehtkkctyoa.onion/

ben denemeliğine 1 tane sipariş verdim şu anda beklemedeyim.

Efexx

Yeni üye

İşin sonuçunu söyliyeyim kanka ifade ondan sonra mahkeme sonra 1 yıl demetim, tedavi 3 sefer idrar ve sonra 1 sene boyunca seminer. Bilmem anlatabildim mi ? :)

singerG' Alıntı:
darkbiohazards' Alıntı:
http://namastehtkkctyoa.onion/

ben denemeliğine 1 tane sipariş verdim şu anda beklemedeyim.

Bunun ile ilgili konu açıp güncellerden sevinirim duruma göre biz de yararlanalım
Kanka trdeki göndericisi bu aralar gönderim yapamayacağını söylemiş namaste de parayı geri iade etti. Tr2tr olayı yok şu anda. İsteyen namasteden yurt dışından gelecek şekilde isteyebilir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
    * ******* hahahaha*** **** ** hahahaha**** ******** **** hahahaha******** ****
  • Mest Mest:
    ******** ** * hahahaha** ***
  • Mest Mest:
    ** ** **** ** ***** *** ***** ******* **
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ***** **** ******* *** ******* * ******* hahahaha*** **** ** hahahaha**** ******** **** *****
  • zero00 zero00:
    ******** ** ******** ********** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******* ***** **** ******* ******** ** ******** ********** hahahaha*
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    **** ******* hahahaha ***** ****** **** ****** ********** ********** *****
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ****** *** ******** ***** ********** *** ** **** ******** ******** **********
  • zero00 zero00:
    ********* hahahaha* ****** hahahaha **** **** hahahaha**
  • Mest Mest:
    ***** **** ****** ********* *** *** ****** ****** ****** ****** ********* ****
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    hahahaha** ********** * **
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
    **** hahahaha ***** ****** ********* hahahaha* ***
  • Emmy Emmy:
    hahahaha*** *****