Alacağım led hakkında sorular ???

pisique

Yeni üye
merhaba kankalar,

micro grow için bu ledi almayı düşünüyorum.

size sorum şu;

1) bu ledde kaç ışık yetişir ?

2) bu ledin harcadığı mı 120w yoksa ürettiği mi 120 w ?

noname35

Üye
120 wolt gücünde ışık sağlıyor yani giriş voltajı 220 wolt olacaktır ama verdiği ışık 120 wolt eğer 1 yadaen fazla 2 bitki için olabilir ama çiçeklenme edöneminde biraz daha güçlü bi, ışık verirsen dah aiyi hasat alabilirsin

S

silas

Guest
kanka o led iş görmez, ayrıca fiyatı 2 katı abartılmış :)
Bunlara bak derim.
2 photo, 2-4 auto yetiştirir
daha kaliteli bir şey almak istiyorsan, 240W, 2-3 photo 4-5 auto yetiştirirsin

S

silas

Guest
Sahibinden Samsung ilanına mesaj atmıştım ürünün görüntüleri için görüp cevaplamadılar. Ben olsam uzak dururum hiç güvenilir değil o fiyata da mümkün değil zaten.
bu satıcının, kötü satıcı olduğu anlamına gelmez. ürün güzel 2 bitki için ideal fiyatıda uygun.

S

silas

Guest
sizde ürünün fotoğrafı var mıdır? ürünün ne olduğu belli değil çünkü ne olduğunu merak ettim
Ürünün fotoğrafını bana mı soruyorsun, ben satıcı değilim, bak link koymuşum oraya fotolarıda var. ürünün ne olduğu belli değil derken ne belli değil ? Fotoğraf açık net nesini merak ediyorsan satıcıya sor, ben satmıyorum, bir sorun varsa satıcıya sor yada sus araya girme.

Komedishow

Kıdemli Üye
Fotoğraflar yxo marka ürünün. Ürün yaklaşık 800 liraya satılıyor aliexpresste. O fotoğraftaki ürünün o fiyata satılması imkansız. Linkteki fotoğraflar da yxo'dan alınmış gerçek fotoğraflar değil. Link atmışsınız ürünün güzel olduğunu söylemişsiniz. Attığınız linkten dolayı satın alacak arkadaş olursa fotoğraftaki ürünü almayacak. Ürünü ve satıcıyı bilmeyip link paylaşıp ışığa güzel demek komik içinize doğdu heralde kalitesi
Iyi de adam ürün güzel dedi satıcı demedi kanka :)

S

silas

Guest
Fotoğraflar yxo marka ürünün. Ürün yaklaşık 800 liraya satılıyor aliexpresste. O fotoğraftaki ürünün o fiyata satılması imkansız. Linkteki fotoğraflar da yxo'dan alınmış gerçek fotoğraflar değil. Link atmışsınız ürünün güzel olduğunu söylemişsiniz. Attığınız linkten dolayı satın alacak arkadaş olursa fotoğraftaki ürünü almayacak. Ürünü ve satıcıyı bilmeyip link paylaşıp ışığa güzel demek komik içinize doğdu heralde kalitesi
Ben burda insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum kaynak göstermeden uydurduğun laflarla çok bilmişlik yapıyorsun. Bilip bilmeden konuşma orjinal xyo ledlerin tanesi türkiyeden alırsan 40 tl toplu alırsan 32tl alsana link,
Benim içime doğan bir şey yok, bu işten bir karımda yok, ama belli ki insanlara yardımcı olmam senin canını sıkıyor yada senin bu işlerden bir zararın var. Bir daha kaynak göstermeden boş laflarla, içine dışına doğmuş kelimelerle forumda kimseyi itham etme. Forumda kimseye yararın yoksa zararında olmasın. Yazdığım her postun altına saçma sapan yorumlar yazıyorsun.

S

silas

Guest

Attığın samsung ilanındaki ışık bu. Satıcının koyduğu ürün. Fiyatı da belli. Önce samsung atıyorsun sonra cob ledi atıyorsun. İkisinin ne alakası var? Belli ki şu an neyi konuştuğumuz hakkında bihabersin. İtham etme deyip bir cümle öncesinde yardım etmenden rahatsızlık duyduğumu ya da bu işlerden bir zararım olduğunu söyleyip beni itham etmen ironik. Her söylediğim şeye kaynak göstermekle maalesef uğraşamam. Kaynağı olmayan şeyi de söylemem. İnsanlar söylediklerim üzerinden isterse kendi araştırmasını yapabilir. Huzursuzluk olduğunu düşünenler dilerlerse birkaç postunuzun altına yazdıklarım dahil attığım diğer saçma sapan mesajlarıma bakıp ışıklar hakkında "En iyi quantum led, en son tasarım" gibi cümlelerden fazlasını öğrenebilirler. Bu konu hakkındaki son mesajımdır.
xyo cob ledden bahsettiğin için onu atıyorum kıvırma yeter seninle kimse boş laf yapamayacak burda. "En iyi quantum led, en son tasarımı" cümlemden rahatsız olmuşsun ki takıntı yapmışsın kendine. Bir şeyi kaynak göstermeden konuşuyorsanda boş konuşuyorsun demektir. Git arkadaşım senin gibilerle burda kimse uğraşamaz, ben insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum senin gibi boşlara laf anlatmaya değil. . Derdin ne ki her postumun altına saçma sapan cevaplar yazıyorsun???

İlk başta satıcıyı aslı astarı olmadan kötüledin, sonra meseleyi bana çevirdin sanki ben kötü led öneriyor muşum gibi. insanlar seni uyardı ama bana garezin olmalı ki kulak asmadın, lafını yemiyceksin ya yalanlarının peşinden gitmeye devam ettin;

Iyi de adam ürün güzel dedi satıcı demedi kanka :)

Yetmedi cob lede kafayı taktın bu sefer yok o fiyata mal edilmezmiş, yok satıcı ürünün aynısını göndermezmiş. Bir de attiğin lafın arkasında durmadın.

En son kıvırmaya başladın yok xyo cob ledden bahsetmedim samsung demeye başladın. Evet konu hakkındaki son mesajın haklısın. YETER!!!

Terbiyesizlik yapma, yararın yoksa foruma zararın da olmasın!

Moderatör tarafında düzenlendi:

Blueberry

Stay High
xyo cob ledden bahsettiğin için onu atıyorum kıvırma yeter seninle kimse boş laf yapamayacak burda. "En iyi quantum led, en son tasarımı" cümlemden rahatsız olmuşsun ki takıntı yapmışsın kendine. Bir şeyi kaynak göstermeden konuşuyorsanda boş konuşuyorsun demektir. Git arkadaşım senin gibilerle burda kimse uğraşamaz, ben insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum senin gibi boşlara laf anlatmaya değil. . Derdin ne ki her postumun altına saçma sapan cevaplar yazıyorsun???

İlk başta satıcıyı aslı astarı olmadan kötüledin, sonra meseleyi bana çevirdin sanki ben kötü led öneriyor muşum gibi. insanlar seni uyardı ama bana garezin olmalı ki kulak asmadın, lafını yemiyceksin ya yalanlarının peşinden gitmeye devam ettin;

Yetmedi cob lede kafayı taktın bu sefer yok o fiyata mal edilmezmiş, yok satıcı ürünün aynısını göndermezmiş. Bir de attiğin lafın arkasında durmadın.

En son kıvırmaya başladın yok xyo cob ledden bahsetmedim samsung demeye başladın. Evet konu hakkındaki son mesajın haklısın. YETER!!!

Terbiyesizlik yapma, yararın yoksa foruma zararın da olmasın!
Silas grower olarak her konuda olduğu gibi aydınlatma konusunda da profosyonel bir arkadaştır . fikirlerni ve önerilerini dikkate alın. bilgi kirliliğinden uzak durun

Son düzenleme:
S

silas

Guest
Silas her konuda olduğu gibi aydınlatma konusunda da profosyonel bir arkadaştır . fikirlerni ve önerilerini dikkate alın. bilgi kirliliğinden uzak durun
Kardeşlerim ben elimden geleni yapmaya çalışıyorum. İstiyorum ki en azından herkes growu kıyısından köşesinden biraz anlasın. Ha ben süper miyim devede pire olamam daha öğreneceğim çok şey var.
Lakin yardımını esirgemeyen insanlara yapılan haksızlıklara, dolandırıcılara, 3 kağıtçı ve yalancılara tahammülüm yok.
Desteğini esirgemeyen arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • T Turco:
    * *
  • New Rookie New Rookie:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ** ******* ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** **** ******* ********* *** hahahaha*
  • W Weed&Jess2k:
    ***** hahahaha*** ******* ********* ***** ******* ********* ******** ******* ***** hahahaha**
  • W Weed&Jess2k:
    *** ********** hahahaha ***** ***** **** ********* ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • W Weed&Jess2k:
  • W Weed&Jess2k:
    ****** **** ******* ********* ****** ******* ***** ***** ***** ***** *** **** ***** *****
  • W Weed&Jess2k:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ******* ******* ******** ********* ********* ******* ****** ******* ****** ****** ** ******* ******** ******** ***** **** *********
  • lavrens lavrens:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ******* ****** **** ** ******** *** **** ********* hahahaha* **** ***** ***** ********** hahahaha *** ****** ********* ****** **** ******* ********* ****** ******* ***** ***** ***** ***** *** **** ***** *****
  • lavrens lavrens:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** ***** ****** ****** hahahaha** ******** *** ******* *****
    Bandaleros Bandaleros: ****** *** ***** ****** ****** hahahaha** ******** *** ******* *****