Alaskan Bitkimiz 30.gününde

R

Ripley'sOG

Guest
Moruk ben mi yanlış görüyorum yoksa öyle mi? Şu trikomlar amberleşmiş sen gördün mü eğer öyle ise 1. resime göre çoktan hasatın gelmiş. bır bak bakalım

Greencat

Kıdemli Üye
Biobiz tablosunda son haftaya kadar grov gübresi var. Sanırım vermiyorsun sen artık. Belki ondan erken olgunlaştı Trikomlar :confused: :rolleyes: ben fısmix tablodan azda olsa veriyoRum hayla.
Dün verdiğim. 2L suya. 2ml fismix, 3ml blom, 1.5ml topmax
Yarın keçi boynuzu da versemmi ki?
Kanka senin bende keçiboynuzuna daha var üstadlar yine bir baksın tabiki ,ben bir sistemi flush yqpacağım ondan sonra gübreleyeceğim
Bu genetiği de biraz araştırdım hasat süresi 7-8 hafta gibi diyorlar belki ondan olgunlaşıyor

S

silas

Guest
cama 1 damla su damlatır mercek yapar fotoyu çeker içinede kendimi koyarım moruk, sizin oralarda kırtasine neyin var mı?

Greencat

Kıdemli Üye
25inde hasat edersin kanka. Geçmiyor son günler. Alttan ışık görmeyen yerden mıncıkla kücuk bir parça. Folyo üzerinde makasla güzelce ince ince doğra. Folyo yü tavaya koy düşük ateşte karıştırarak kurut bi tadına bak ; )
Moruk geçen gün denedim kafası var ama tabiki hasadı gelmediği için istediğim kafaya ulaşamadım hasadı bekliyorum :)

Greencat

Kıdemli Üye
Bitkiyi koku sorunu yaşadığım için ve evi taşıdığım için biraz erken hasat etmek zorunda kaldım 3 gündür kurumaya aldım şu an 10 kelle çıktı, alt sömeklerden kurutup tadına baktım kafası yeterli muhabbeti güzel,kuruduğunda bakalım kaç gr hasat alacağım :) tahminleri bekliyorum
Yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum95BB7244-63CF-4384-8E00-E5AA4732ECEB.jpegDCFCD0DA-F01A-4CC9-8D7C-E9719DDFD76C.jpeg

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • dyco dyco:
    **** ***** ******* ** ******** ** **
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    *** ** ****** ******** hahahaha**** **** ******* **** ******* ***** **
  • dyco dyco:
    *** ***** ***** **** ******* **** ***** ****** *** **
  • dyco dyco:
    hahahahahahahaha
    *** ****** ** ****** hahahaha*
  • dyco dyco:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** *** ******** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ***** *** hahahaha **
    ******** ****** ** ***** ******* ******** ***** ******** **
  • dyco dyco:
    ***** **** ****** ** ****** **** ********* ***** ******** ********** *** ** ********
    hahahaha ***** *** **** ******* ***** **
  • NewGardener NewGardener:
    ****** **** ********** ******** **** ****** ***** **
    ***** **** ****** ** ****** **** ********* ***** ******** ********** *** ** ******** ***** *** ***** hahahaha ********* ********** ****** ******** **** *******
    ****** **** ********** ******** **** ****** ***** ** ***** ***** **
  • dyco dyco:
    *** ***** *** ********* ***** **
  • dyco dyco:
    ** * *** * *** *** * **** ***** hahahaha* *** ****** **** ******* ** **** *** ** *********
    * ******* hahahaha * ***** ******** * ******* ****
  • dyco dyco:
  • dyco dyco:
    ****** * ***** ******** hahahaha** *** ******* **** ******* **** ** **********
    Lemonhazelover Lemonhazelover: ****** * ***** ******** hahahaha** *** ******* **** ******* **** ** **********