Aliexpressten aldığım qb satıcısını tokatladım

Hyperone

Müptezel
1500 watt olduğu idda edilen quantum board ( en çok satanlardan ) siparişi verdim , 1500w çıkmayacağını biliyordum ama en azından 150w çıkar da 1 bitkiye bakarım diye düşünüp sipariş verdim ( gümrükle beraber 300tl) .

Daha sonra ürüne bi bakayım dedim gümrükten geçince açıklamayı inceledim ki ürün 14w güç çekiyormuş , 1500w hps e eş değermiş , içimden hass ordan dedim , gelsin en kötü şekil olsun diye kullanırım dedim.

Bu ışıklarda satıcının üstüne totosundan uydurduğu W gücü değil , prizden çektiği W gücü önemli.

Gelen ürünü hemen W ölçerli ampulde test ettim , ürün 10.5 W enerji çekiyor ( 1 tane ev tipi ampulden bile az ) , hemen video çekip aliexpresse yolladım ve bütün para anında iade edildi ve ürün bende kaldı , aliexpressten tokata gelme ihtimalinize karşı aklınızda olsun.

Yestafo

Kıdemli Üye
Ben bunun aynısını horoz marka dijital zamanlayici prizde yaşadım. Ürün arızalı çıktı geri gönderdim satıcı hem ücreti iade etti hemde yeni ürün yolladı. Yerli satıcıdan almıştım sagolsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
  • B biggie34_:
    **** hahahaha
  • B biggie34_:
    ** ***** ****** ******* ***** **
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
  • S sefilzenci:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******* ********** ***** ******** ***** **** *** *** **** *** *** **** hahahaha*** ********** ****** ***** *** **** ***
  • NewGardener NewGardener:
    ****** ***** **** hahahaha*** ******** *******
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** **** **** *** ******** ***** *** **** ******** **** ******* ******** ***** ********* ***** **** ******* ***** **** ******
    ******** ***** ****** *** **** ******** **** ******* **** ********** **** **** *** ******** ***** *** **** ******** **** ******* ******** ***** *********
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    hahahahahahahahahahahaha*
  • S sefilzenci:
    hahahaha ******* ******* ******* hahahaha*** ******** ********** **** ********* **** ******* hahahaha*
    ****** **** ***** ******** *** ****** ********** ***** * **** ********** hahahaha*
    ***** * ****** ***** * **** ***** ***** hahahahahahahahahahahaha***
    +1
    +1
    +1
  • M Mpt77:
    ******* ******** ********* hahahaha hahahaha hahahaha
  • M Mpt77:
    M Mpt77: ******** ******** ********