Aliexpresten kargo geliyor

Kamiltavan

Yeni üye
S.a beyler herkese bol hasatlar. 
Ali den cob led siparis verecem ama geleceginden emin degilim maglum corona heryeri etkiliyor. Yakin zaman da birseyler alan oldumu.

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Sikinti kanka gumruk malzeme beklemeyin aliden

Amokachi

Yeni üye
Ben de led aldım beklediğimden çok kısa sürede geldi 12 gün olabilir yanlış hatırlamıyorsam, şuan Tr de bekletiyolar vergi için aramadılar daha

Cvp: Aliexpresten kargo geliyor

Amokachi' Alıntı:
Ben de led aldım beklediğimden çok kısa sürede geldi 12 gün olabilir yanlış hatırlamıyorsam, şuan Tr de bekletiyolar vergi için aramadılar daha

Vergiyi nasil oduyoruz kanka?

Kamiltavan

Yeni üye

#Aliexpress TRY 15.78  84%OFF | 1 adet Hydroponice AC 220V 20w 30w 50w koçanı büyümek lamba çipi tam spektrum 380nm-780nm için kapalı bitki fide büyümek ve çiçek

https://a.aliexpress.com/_BPcoJP   
   Kanka bunlardan 20 adet alacam  odeme kisminda 42 tl fazla cikiyor gonderim ucreti olarak. Bundan baska para odemem gerekecekmi. Kapiya gelen kargocu gumruk falan istermi toplam 426 tl tutuyor

sogotti

Yeni üye
Evet gelen ptt görevlisinede para ödeyeceksin. Yanlış hatırlamıyorsam %20 civarı.vergi hesaplamasını internette search ederseniz bulabilirsiniz

Kamiltavan' Alıntı:
#Aliexpress TRY 15.78  84%OFF | 1 adet Hydroponice AC 220V 20w 30w 50w koçanı büyümek lamba çipi tam spektrum 380nm-780nm için kapalı bitki fide büyümek ve çiçek

https://a.aliexpress.com/_BPcoJP   
   Kanka bunlardan 20 adet alacam  odeme kisminda 42 tl fazla cikiyor gonderim ucreti olarak. Bundan baska para odemem gerekecekmi. Kapiya gelen kargocu gumruk falan istermi toplam 426 tl tutuyor

426 TL ye rahat 100 TL gibi bir rakam gelebilir benden 130 TL için 30 TL aldılar

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Bende 24 subatta cob led siparisi gecmistim hala gelmedi, simdi baska işik alacagim baska saticidan tasiyici sirketlede alakali

billy

Yeni üye

bende 15 nısanda 1000 w lık Led grow full  spect. verdim daha UPS kargo verdim dedi satıcı bakalım daha kargıo bilgileri guncelenmedi beklıyoruz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********