Almanya Frankfurt yardım lütfen harmanımm

timex46

Yeni üye
Arkadaşlar Merhaba, yaklaşık bir haftadır Almanya Frankfurt Darmstandt tayım buradayım kimseyle kontak kuramıyorum, bu işler Almanya’da nasıl dönüyor bu civarda yaşayıp veya yaşamış olan arkadaşlar yol gösterirse sevinirim. İyi formlar

C

Canna

Guest
Franfurt merkez tren istasyonuna git, afrika kökenli insanlar göreceksin, onlarda ne istersen vardir ama kalitesi boktandir, Hamburgta olsan sana daha iyi önerim olurdu.Türk kahvelerine git, nane sor , Almanya`da Fas tan gelen basilmis kubara nane deriz. Su anda havalar isindi parklarda gez kesin kokusu gelir sana.En kalite malin grami 10 € dikkkat et bulursan kaymasinlar sana. 5 € da bulursun kalitesi düsük esrari.

Moderatör tarafında düzenlendi:

timex46

Yeni üye
Bir kaç defa gezdim parkları ama bulamadım, içende görmedim açıkcası ama yarın bir Frankfurt yaparım olmadı, kaliteli mala nasıl ulaşılıyor buralarda ?

C

Canna

Guest
Türk kahvelerine git. Ama girmeden önce bak gencler var mi yoksa sadece ihtiyarlar mi var, gencler yoksa bek bir sey cikmaz ayrica aksam git, gündüz degil. Türk kahvelerinde hersey var.

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Franfurt merkez tren istasyonuna git, afrika kökenli insanlar göreceksin, onlarda ne istersen vardir ama kalitesi boktandir, Hamburgta olsan sana daha iyi önerim olurdu.Türk kahvelerine git, nane sor , Almanya`da Fas tan gelen basilmis kubara nane deriz. Su anda havalar isindi parklarda gez kesin kokusu gelir sana.En kalite malin grami 10 € dikkkat et bulursan kaymasinlar sana. 5 € da bulursun kalitesi düsük esrari.
Fas’tan gelen o basık kubarlar nasıl güzeldir abi canım çekti valla :)

C

Canna

Guest
Bizdekilere benzemiyor, adamlar sadece trikomlari elekten gecirmisler, rengi kahverengi, oldukca yagli, eger iyisini bulursan bogazi yakmiyor, cok güzel kafasi var. @Tr@cyaLı

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Kurtlar vadisinde bir sahne var pala kral Bedir bi cigara içiyorlar Bedir diyor ki Fas kralı bu sigarayı içtikten sonra nasıl krallık yapıyor benim bunu içtikten sonra hiç bişey yapasım yol diyor :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Didrug Didrug:
  • Night owl Night owl:
    ******** **** ******* ** ***** ******** ****** ***** ****** **
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Didrug Didrug:
  • Night owl Night owl:
    ***** ********* ***** ***** **** hahahaha**** ***** ***** hahahaha
  • Didrug Didrug:
    **** ***** ***** ***** ******** **** hahahaha**
    +1
  • Didrug Didrug:
  • Night owl Night owl:
    * *** hahahaha ***** **** **** ** **** ******** ******* ***** ******** **** ****** ****** ** ** **** ****** * ******* *** ***** ***** ********* ******* hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    **** hahahaha ********** ******* hahahaha *** ******** *** ***** *** ******* ***** ****** hahahaha**** *** **** ********* *********
  • Night owl Night owl:
    ***** **** hahahaha* ***** **** **** *** ******* ***** * * **** ******** hahahaha**** ***** **** ***** ***** ***** ******** **** hahahaha**
  • Didrug Didrug:
    ********** ***** ********* ***** ****** ********* ******* ********* ******* **********
    +1
  • Didrug Didrug:
  • Night owl Night owl:
  • Didrug Didrug:
    ***** *** ** hahahaha* *** ****** hahahaha ********
  • Didrug Didrug:
  • Night owl Night owl:
    ******* ****** ** ****** ** **** ** ******* ***** **** ****** ***** ******* **** ********** ********
  • Didrug Didrug:
  • Night owl Night owl:
    ***** **** *** ******* ****** ****** ********** ****** ***** *** ** hahahaha* *** ****** hahahaha ********
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* **** ******** *** ****** **** hahahaha* ***** ********** ******* ** **
  • Night owl Night owl:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • B Bekibekir:
  • içiciadam içiciadam:
    içiciadam içiciadam: ****** **** ********** ******** ******* ******