Alt devre klonlar

Kellekoparan61

Yeni üye
Selamın aleyküm kardeşler ben buraya yazıyorum bilgisi olanlar yorumda buluşalım..
Bu Klon alma işlemini biliyorum fakat soncuna kendim varamadığım için sormak istiyorum " Misal 2. Ayındaki auto bitkiden klon aldım ve aldığım klonda bitkinin aynı yaşında olduğuna göre , atıyorum bitki 1-1.5 ay sonra sömeklenmeye giricek ve klonda kök tuttu başarılı şekilde lişme gösteriyor. Klonda 1ay sonra ana bitki sömeklenmeyemi giricek" eğer öyleyse verimi ne şekşlde olur bu yavrunun. Herşey gönlünüzce olsun ✋

Kellekoparan61

Yeni üye
Autodan klon alınmaz demenin sebebi ana bitki strese girmesin diyemi yoksa aldığın klon işe yaramaz diyemi söyledin

Grenn

Yeni üye
Hocam peki bir şey soracağım sana biliyorsan şayet klon yapmak mı daha mantıklı auta yapmak mı yani kullan altıdan daha çok verir mi iyi yapılırsa klon kaç ay sonra alınıyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **