Alt yapraklar sararıp gidiyor lütfen yardım...

aniybeee

Yeni üye
Green o matic 400wat cob led ilk growum 33 günlük ler 15 günlük ken feeding 10g verdim çiçeklenmeye girince de feeding 10g short flower + micro bloom grow 1ml verdim 1 hafta verdim yapraklar sarardı dün de koparmıştım bugün yine sararan olmuş

Ekli dosyalar

• IMG-20190405-WA0012.jpg
    IMG-20190405-WA0012.jpg
    207.6 KB · Görüntüleme: 101
  • IMG-20190405-WA0006.jpg
    IMG-20190405-WA0006.jpg
    116.5 KB · Görüntüleme: 92
  • IMG-20190405-WA0004.jpg
    IMG-20190405-WA0004.jpg
    153.7 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG-20190405-WA0008.jpg
    IMG-20190405-WA0008.jpg
    211 KB · Görüntüleme: 96
Aksi bi durum yok normal akışında herşey... deli gibi çiçek yapmaya performans harcıyor şu aralar

aniybeee

Yeni üye
Cvp: Alt yapraklar sararıp gidiyor lütfen yardım...

Hunlu' Alıntı:
Aksi bi durum yok normal akışında herşey... deli gibi çiçek yapmaya performans harcıyor şu aralar

Teşekkürler peki gübre yı artırsam 2ml ye çıkarsam sorun olurmu daha da sararırmı acaba

cannabis16

Ordinaryüs
gübreyi tam doz ver zira besin yetersizliğinden alttaki yaprakları erkenden emmeye başlamış bitki.o sararan yaprakları kesme,zira bitki onu feda edip içindeki herşeyi sistemine kazandırıyor,iyice sararsın koparırsın.
bi sorun yok onun haricinde

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G Groww:
    ******** ***** hahahaha *******
  • G Groww:
    *** *** ***** ** ********* ***** **
  • G Groww:
    *** ****** ****** ****** ***** **** **** ******** **** ****** **** ****** **** ****** **** ******
  • G Groww:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** *** *** hahahaha **** ***** ***
  • içiciadam içiciadam:
    ***** *** * **** *** ** * ***** * **** ********** ******** ***** ********** *** ** ***** ******** ****** *** ******* ******
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ********* **** ******** ***** ********* *** ******** * ********** ******* ** ********** ***** ******* ***** ********* ** **** hahahaha** ***** ***** ** *****
  • içiciadam içiciadam:
    **** ******* ***** *** *** **** ******* ****** **** ***** **** ***** hahahaha hahahaha* **** **
  • G Groww:
    ***** *** * **** *** ** * ***** * **** ********** ******** ***** ********** *** ** ***** ******** ****** *** ******* ******* ** ***** ***** ********* ********* ******** ** ********* hahahaha** hahahaha
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
    **** ******* ** hahahaha* *** *** ******** ******** ***** hahahaha** *********
  • G Groww:
    **** ******* ***** *** *** **** ******* ****** **** ***** **** ***** hahahaha hahahaha* **** *** ***** hahahaha** ****
  • içiciadam içiciadam:
    ****** * ***** ***** *** ****** * ***** ******** ** *** ****** ** *** ********* hahahaha *** **** ********** ********* ****** ********** ***** **** ********** **** ********* ****** ******
  • içiciadam içiciadam:
    ******** ****** * ***** hahahaha** ****
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
    +1
  • G gardastohumlazim:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ****** ******* hahahaha ******** ** hahahaha******* ***** ******* ** hahahaha ********* ** hahahaha ********** ****** ***** ******* ******** ***** *** **** ******
  • içiciadam içiciadam:
    ******* hahahaha hahahaha hahahaha****** hahahaha**** ***** **** ****** *** ***** ********** ****** **** *** **** **** *** *** ******* ********* hahahaha ******* ********** **** ***** ********** ********* ***** ******* *******
  • G Groww:
    hahahaha ***** *** *** ****** ********** ****** *** ** ******** ******** **** *** ***** ** ***** ********** ****** ****** ******* ***** ***** ****** ********** ********** **** ****
  • G gardastohumlazim:
    **** * ***** ****** **
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ******* ***** **** ***** ***** ******* ***** **** **
  • içiciadam içiciadam:
    ********** **** ***** ********** ********** ********** ****** hahahaha** ** *******
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** **** * ***** ****** **
  • G gardastohumlazim:
    ***** **** ****** ********** ******* ****** ***** ****** *** * ***** ******** **
    G gardastohumlazim: ***** **** ****** ********** ******* ****** ***** ****** *** * ***** ******** **