amatörün elindeki kızlar tekrardan can çekişiyor

ELON KUSH

Kıdemli Üye
knklar en son 3 gün önce boş sulama yaptım kızlara ilk gün bayılmışlardı yine böyle sonra dik olmuşları aradan 2 gün geçti yine bayılmışlar bu seferki fark dallarda lst olmuş gibi yatmış ne anlatıyor bu eleman? vant yüzünden mi? ışığı 12/12e çekmiştim dün dijital saatim bozulmuş 19 saat ışık almışlar sıcaklık 30lardsydı nem 40lara kadar düşmüş bunlar etken olmuş mudur yoksa sadece bitki susuz kaldığı için mi böyle olmuş?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Karalisin sonunda kizlari mahvedeceksin :) tasalanma büyük bir sorun yok, topragi kontrol et , sok parmagin 2 cm kadar topraga bak, kurumussa su ver o yapraklarin sarkmasi ya cok sulamadan yada suzuluktan olur, birazda isi ve isik stressine girmisler, bak yapraklarda hafifi iceri dogru kivrilma var

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum haklisin iyi güldürdün beni,:) Allahta kizlarin mürüvetini göstersin seni hep güldürsün.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
    ******** ***** **
  • A ax-b:
    **** ********* ***** ********** * **** ****** ********** **** **
  • kkush kkush:
    **** ****** hahahaha* ****** **
  • A ax-b:
    * ****** ** ******** **** ***** ********** ******* ********** ******* ******* ********* **
  • A ax-b:
    ***** *** *** ******** ******** ****** **** ******** **
  • kkush kkush:
    ** *** ********** ****** ******* **** hahahaha** ****** ** ******** **** ***** ********** ******* ********** ******* ******* ********* **
  • kkush kkush:
  • A ax-b:
    ****** ******* *** ******** hahahaha ******* ********* *** hahahaha* ****** **** ********* ****** * ******* **** **********
  • A ax-b:
    ********** hahahaha *** ***** ******* ********* ******** ***** **
  • kkush kkush:
    **
  • A ax-b:
    ******* **** ** ** ** ****** *** hahahaha **
  • A ax-b:
    ****** ********* hahahaha
  • A ax-b:
    ******** **
  • kkush kkush:
    ** ** **
  • A ax-b:
    **** ********* *** **
  • kkush kkush:
  • A ax-b:
    ***** ***** **
  • A ax-b:
  • kkush kkush:
    **
    +2
  • A ax-b:
    +1
  • universesingularity universesingularity:
    hahahaha *****
  • universesingularity universesingularity:
    * ***** ***** ***** **** ******* ** **** **** *** hahahaha*
  • kkush kkush:
    hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    ** ** **** *** ****** ** hahahaha* * **** ******* hahahaha ********** ***** **** *****
    kkush kkush: ** ** **** *** ****** ** hahahaha* * **** ******* hahahaha ********** ***** **** *****