Amcalar!!!!

• Konbuyu başlatan Üye silindi 25603
  • Başlangıç tarihi

Cilobaba

Yeni üye
Sazanın biri bi kuyuya taş atıyor herkes atlıyor beni polis sananlar yazsın özelden tüm bilgilerimi vereyim polis olsam bile neden böyle boş işlerle uğraşayım amacım ne olsun

Tunç

Kıdemli Üye
Gelin vazgecin diyor bu işten bize yani
Abi 2-3 saksi ile ugrasanlari yakalicam diye burda mesai yapcaklarina ucaklarla kg kg kokain geliyor her teraf eroin kayniyor bunlar neyle geliyor onlara biraz kafa yorsunlar turkiyede zaten gariban hep hor gorulur bizde garibaniz iste yaziklar olsun boyle sisteme
Aslında bizi düşündüklerinden değil kendileri satamayacaklar ya onun için bu çırpınışları.

Daba önce de görüyordum aslinda cilobabayı. Boyle tedirgin olacaginiz ne dedi ki bu size. Dün gece geldi bisiler dedi ama hic polis seklinde konusmuyodu .d

Cilobaba

Yeni üye
İnşallah siz yaşamazsınız aynı şeyleri burda yaşadıklarımı anlatmak istemiştim diğer growerlarda dikkat etsin diye ama amca ilan edildim herkes tarafından düşünce anlarsınız beni belki bi kaç arkadaş teselli akıl verir sanmıştım chatte kaç kere bitkilerimin fotoğraflarını paylaştım bazı arkadaşlarla konuştuk işin gerçek yanlarını anlatınca hiç biriniz yüzleşmiyosunuz amca ilan ediyosunuz

İnşallah siz yaşamazsınız aynı şeyleri burda yaşadıklarımı anlatmak istemiştim diğer growerlarda dikkat etsin diye ama amca ilan edildim herkes tarafından düşünce anlarsınız beni belki bi kaç arkadaş teselli akıl verir sanmıştım chatte kaç kere bitkilerimin fotoğraflarını paylaştım bazı arkadaşlarla konuştuk işin gerçek yanlarını anlatınca hiç biriniz yüzleşmiyosunuz amca ilan ediyosunuz
Insallah kimse yasamaz da usta anlatis bicimin konularim baglantisiz olmasi hos bende yeniyim lakin sorun bunlari dusunende degil senden kaynakli hata semde usta neden yuzlesemeyelim icevehimiz kadari ektik bekliykruz patlarsakta denetim bitti gitti

Sende nerelerden girip ciktin. Hala trip pesindesin. Eyvallah paylastinda. Gerekli bilgileri paylasmalisin bro. Yasadigin korkuyu ciktigin agaci degil. Sebep gelisme sonuc cercevesinde anlat ki herkes anlasin senin yardimci olmaya calistigini. Ben bikiyom seni zaten. Hatirlayamayan eskiler olsa gerek

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • D despotdes:
    ****** ******* ***** hahahaha* **** ****** ******* ***** *** ******* ******* hahahaha*****
  • NewGardener NewGardener:
    * ***** ** ****** ****** *** **
  • Night owl Night owl:
    *** **** ** hahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** hahahaha* ***** **** ***** ****** ***** ***** ****** ******* ****** ******* ***** hahahaha* **** ****** ******* ***** *** ******* ******* hahahaha*****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** ***** ** ***** ****** *** ********* * ***** ** ****** ****** *** **
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • D despotdes:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ******** ******** ***** **** **** ******** ******* ***** hahahaha* **** ****** ******* ***** *** ******* ******* hahahaha*****
  • D despotdes:
    ** ******* ****** ****** hahahaha hahahaha* ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ****** *** hahahaha******** *** ****** **** ****** hahahaha**** ******* ****** ****** hahahaha hahahaha* ******
  • H Holland*:
    ********* ***** ***** **** ***** **** hahahaha****** ******** * *******
  • H Holland*:
    * ** *** ** ** ******* * ** *** ***** * ** ******* * ** ******* ** ** ****** *** ******* ** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha ** *****
  • H Holland*:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • D despotdes:
    ** ****** hahahaha hahahaha***
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ****** ********* ******* ** **** hahahaha* ******* hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • H Holland*:
    ******** ***** ********** ****** ** ***** hahahaha* ******** ***** ***** ****** ********* ******* ** **** hahahaha* *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ******** ***** ****** ***** ****** ******** *** ****** ********* *** ** ****** ******* **** ********* ********* ****** ******* ***** ** *** hahahaha* *** ****** *** ** ** ***** ******
    Bandaleros Bandaleros: ** ******** ***** ****** ***** ****** ******** *** ****** ********* *** ** ****** ******* ****...