Amerika sağlam vendor telegram vb.

asap vurar

Yeni üye
dostlar selam amerikadayım olduğum bölgede tam olarak legal değil çözüyorum çözmesine sıkıntı yok ama bi kaç kez denk geldiğim şu thc cartlar var elektronik vape onlardan lazım çözemiyom burda eyalet dışına çıkmadan, telegramda denk geldiklerim çoğu dolandırıcı fakat sağlamları var diyorlar bi türlü çözemedim yardımcı olabilecek varsa sevinirim eyvallah gününüz güzel olsun

saguex

Üye
dostlar selam amerikadayım olduğum bölgede tam olarak legal değil çözüyorum çözmesine sıkıntı yok ama bi kaç kez denk geldiğim şu thc cartlar var elektronik vape onlardan lazım çözemiyom burda eyalet dışına çıkmadan, telegramda denk geldiklerim çoğu dolandırıcı fakat sağlamları var diyorlar bi türlü çözemedim yardımcı olabilecek varsa sevinirim eyvallah gününüz güzel olsun
kanka o vapeler çok sağlıksız bişe kafayı yedirtir adama

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Ulan işe bak be. Biz burda buluyoz adam orda bulamıyor :D şaka bir yana kankalar zaten yardımcı olmuş kolay gele.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • marcoo marcoo:
  • lavrens lavrens:
    hahahaha hahahaha* ***** ******** ****** ***** ***
  • marcoo marcoo:
    ***** ******** ***** ********* ********* ** ******** ******* ********* *** **********
  • lavrens lavrens:
    ****** ********* ***** **** ****** ********** ****** ***** ***** * **** ********* *** ****** ***
  • marcoo marcoo:
  • K kujo07:
    hahahahahahahaha
  • K kujo07:
    hahahaha ** ******** hahahaha* hahahaha*** ****** *** *******
  • K kujo07:
    ***** *** ******* ****** **
  • K kujo07:
    hahahahahahahaha
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    ***** ********* ******* **
  • K kujo07:
    **** ******** *** ***** ****** **
  • K kujo07:
  • kokokoco kokokoco:
    **** ******** ** ********* ******* ***** **** ** ***** ***** ** ******* ****** **** ******
  • kokokoco kokokoco:
    ********* ****** **
  • K kujo07:
  • K kujo07:
    **** ********** ******* **** ** ****** ***** ****** **** **** ********* ** * ****** *** *****
  • K kujo07:
    ***** ** hahahaha** **********
  • K kujo07:
  • T Tropikal.MR:
    ********** ** ***** ********* ****** hahahaha hahahaha ******* hahahaha ******** **** ****** ******* ******** ** ********* hahahaha*** ****** ********** ********* **** ****** ** ***** hahahaha* ****** ****** ****** hahahaha****** ** ****** hahahaha** hahahaha ***** hahahaha
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha ******* ******** ******** *** ********** hahahaha
  • Bomberx Bomberx:
    ********** ******** ******** ***** ***** ******** ********* hahahahahahahaha ******* ******** ******** *** ********** hahahaha
  • asilreis asilreis:
    ***** ********* ** ******* hahahahahahahaha** ******* ******** ******** *** ********** hahahaha
    asilreis asilreis: ***** ********* ** ******* hahahahahahahaha** ******* ******** ******** *** **********...