Amerika veya Kanadada esrar sirketlerinde is bularak gocmek/kendi esrar isini baslamak

• Konbuyu başlatan nnDMT25
  • Başlangıç tarihi
N

nnDMT25

Guest
Kankalar bunu cok dusundum sizce oluru varmi? Esrar ile hayatimi kazanmayi cok isterim legal bir ekilde tohum uretimi yetistiricilik budtender ne olursa olsun bir camiaya girebilsem cok sey yapmak istiyorum mantarlar legal oldugundada o isede atilmak istiyorum sizce sirketler calisan olarak alirmi yurt disindan insanlari? Ne gibi hazirlik yapilmasi gerek bunun yasanmasi icin yetistirme tecrubesi ve Grow Diaries bir tek CV hazirlamada yardimci olur gibi geliyo boyle biseye fikri olanlar varmi

szrlkrsii

Müptezel
kanka fazla hayal kurmuşsun ama şöyle özetliyim

Kanadaya göçmen için öncelikle expert entry ile başvurman lazım bu expert entry bi havuz sistemi barındırıyor bu havuz sisteminden puanı en yüksekten düşüge olacak şekilde göç kabul ediyorlar, ingilizce seviyen Türkiyede ki okullardan aldıgın diplomaların ordaki okullara denkliği vb konularda güzel bir cv ye sahip olman lazım, zaten konsolosluga giderek basvuramıyorsun artık dikkatlerini çekmen lazım, diger bir gidiş yöntemi ise iltica ilticayı da hepiniz biliyorsunuz. Öyle ben esrar ekçem biçcem demenle kimse seni kanadaya almaz adamlarda müptezel mi yok hayal dünyası olmus biraz :D

aynı zamanda buradaki mevcut mesleğin oradan neler yapabileceğini anlatman lazım, hakkında cv veya böyle form hazırlayan belgelerinin yeterlilik seviyesini oradaki okullara endeksleyen firmalar var istersen bir konus, yaş faktörü de çok önemli 30dan fazlaysan unut.

thrasher

Kıdemli Üye
işi gücü bırakıp antalyaya yerleşip yasal kenevir işine girmek benimde aklımda var fakat jandarma kontrolünde

N

nnDMT25

Guest
kanka fazla hayal kurmuşsun ama şöyle özetliyim

Kanadaya göçmen için öncelikle expert entry ile başvurman lazım bu expert entry bi havuz sistemi barındırıyor bu havuz sisteminden puanı en yüksekten düşüge olacak şekilde göç kabul ediyorlar, ingilizce seviyen Türkiyede ki okullardan aldıgın diplomaların ordaki okullara denkliği vb konularda güzel bir cv ye sahip olman lazım, zaten konsolosluga giderek basvuramıyorsun artık dikkatlerini çekmen lazım, diger bir gidiş yöntemi ise iltica ilticayı da hepiniz biliyorsunuz. Öyle ben esrar ekçem biçcem demenle kimse seni kanadaya almaz adamlarda müptezel mi yok hayal dünyası olmus biraz :D

aynı zamanda buradaki mevcut mesleğin oradan neler yapabileceğini anlatman lazım, hakkında cv veya böyle form hazırlayan belgelerinin yeterlilik seviyesini oradaki okullara endeksleyen firmalar var istersen bir konus, yaş faktörü de çok önemli 30dan fazlaysan unut.
kanka kanadada disardan gelen esrar calisanlari var express entry de cok zor work permiti ile girebilmek daha kolay direk exspressle girdikten sonrada esrar isine girmenin mantigi yok cunku bilgisayar muhendisi gibi bi meslek oldugu zaman giriyosun zaten o kadar tecrube egitim yillarinni verdikten sonra anlamsiz sektor degistirmek

szrlkrsii

Müptezel
kanka kanadada disardan gelen esrar calisanlari var express entry de cok zor work permiti ile girebilmek daha kolay direk exspressle girdikten sonrada esrar isine girmenin mantigi yok cunku bilgisayar muhendisi gibi bi meslek oldugu zaman giriyosun zaten o kadar tecrube egitim yillarinni verdikten sonra anlamsiz sektor degistirmek
kankacım o zaman kanadanın işçi açıklarına bakıp otomatikman şirketlere veya esrar yetiştirme ilanlarına bakıp oradan davet isteyeceksin sanırım buna benzer bir şeydi onun haricinde kanadaya esrar yetiştirme maksadıyla nasıl girersin bilmiyorum, o işi orada illa yapmak istiyorsan ''ki bende yapmak isterim'' önce kanadaya gitmenin bir yolunu bul işini sonra kurarsın, direkt esrar yetiştiriciligi ile girebilecegini pek sanmıyorum tabi şahsi görüşüm.

Ben kanada olsam almam mesela empati yapmak lazım :D

N

nnDMT25

Guest
kankacım o zaman kanadanın işçi açıklarına bakıp otomatikman şirketlere veya esrar yetiştirme ilanlarına bakıp oradan davet isteyeceksin sanırım buna benzer bir şeydi onun haricinde kanadaya esrar yetiştirme maksadıyla nasıl girersin bilmiyorum, o işi orada illa yapmak istiyorsan ''ki bende yapmak isterim'' önce kanadaya gitmenin bir yolunu bul işini sonra kurarsın, direkt esrar yetiştiriciligi ile girebilecegini pek sanmıyorum tabi şahsi görüşüm.

Ben kanada olsam almam mesela empati yapmak lazım :D
kanka bende sanmiyorum direk girebilcegimi ama hayalim esrar sektorunde yada saykodelik sektorunde calismak, kendi isimi kurmak istiyorum yani bu esrar satmak olmak zorunda degil benim icin tshirt falan desine edip basmak falan bile bir baslangictir bence, fakat ordaki dispansery lerden tanidiklarim var onlar grower olarak calisiyor trimmer olarak calisiyor ve maaslari normalin biraz ustu bu tarz isleri disardan alirlarmi onu bilmiyorum smidi cunku oraya girip work permit almak asil problem

Metgen7

Kıdemli Üye
kanka bende sanmiyorum direk girebilcegimi ama hayalim esrar sektorunde yada saykodelik sektorunde calismak, kendi isimi kurmak istiyorum yani bu esrar satmak olmak zorunda degil benim icin tshirt falan desine edip basmak falan bile bir baslangictir bence, fakat ordaki dispansery lerden tanidiklarim var onlar grower olarak calisiyor trimmer olarak calisiyor ve maaslari normalin biraz ustu bu tarz isleri disardan alirlarmi onu bilmiyorum smidi cunku oraya girip work permit almak asil problem
Netflixde the business of drug bi dizi belgesel var orada kenevir başlığını izle bi sonra vazgeçebilirsin :)

N

nnDMT25

Guest
Netflixde the business of drug bi dizi belgesel var orada kenevir başlığını izle bi sonra vazgeçebilirsin :)
legal zorluklarini vs biliyorum kankada sektorden tanidigim insanlar var bir kac onlar aldi basini gitti su an para kazaniyolar rahat yasiolar sevdikleri isi yapiyolar ben cidden hayatimi bu sektorde gecirmek istiyorum bi yerden baslamaya artik nasiplendim hayati severek yasamayi ve severek denedigim iste zorlanip basarisiz olmayi sevmeden yaptigim zorunluluk olmus bi iste basarili olmaya tercih ederim yani biraz o mantik

Uzun zamandır benimde hayalim bu kanka. Rüyasını bile görmüştüm dünyada tekel olarak esrar üretiyordum. Gerçi gördüğüm rüyaların %90ı esrarla alakalıda neyse :D Kendi malını üretip kendi dükkanında satmak bile vergilerle ruhsatla falan inanılmaz büyük bütçeler istiyor. Ama bende bi yerden başlamak istiyorum örneğin küçük bi coffeeshopda bi iş bulup ömürlük bile çalışmak beni son derece mutlu eder gibi geliyor. Hollandada aile dostumuz var şu konsolosluk falan açılıp vize vermeye başlasın bi şekilde ilk adım kendimi oraya atmak olacak. Sonrası hayırlısı artık fakirin ekmeği umut sonuçta :D Bakarsın günün birinde tohumsuz special+30 thc genetikler üretiririz :D

N

nnDMT25

Guest
Ben

Bence cinayet dağı daha iyi olur izlemesi açısından. Humblot bölgesinde dönen dümenleri, dünyanın ve Amerika'nın bir çok yerinden gelip kaybolan insanları çok güzel anlatıyor. Bu işler orada yasal gözükse de , içinde bir sürü illegal işi barındırıyor. Tohumsuz kardeşimizin evindeki o kadar silah süs ve merak için alınmadı bence. Yurtdışına gidip kendine güzel bir hayat kurabilirsin ama illegalden para kazanmaktan uzak dur.
ben illegalin pesinde degilim aga esrar indistursinde isim yapma pesindeyim kendime her ise varim legal olduktan sonra bong kendi sarma kagidim tohum uretimi tshirt hoodie dizayni bi marka olusturmak istiyorum bunlar olmadan oncede her ise hazirim kendimi atip hayallerimi gerceklestirmek istiyorum bu ulkedede durmak istemiyorum imkansiz burda yapmak istedigim seyleri yapabilmek

Tunç

Kıdemli Üye
Uzun zamandır benimde hayalim bu kanka. Rüyasını bile görmüştüm dünyada tekel olarak esrar üretiyordum. Gerçi gördüğüm rüyaların %90ı esrarla alakalıda neyse :D Kendi malını üretip kendi dükkanında satmak bile vergilerle ruhsatla falan inanılmaz büyük bütçeler istiyor. Ama bende bi yerden başlamak istiyorum örneğin küçük bi coffeeshopda bi iş bulup ömürlük bile çalışmak beni son derece mutlu eder gibi geliyor. Hollandada aile dostumuz var şu konsolosluk falan açılıp vize vermeye başlasın bi şekilde ilk adım kendimi oraya atmak olacak. Sonrası hayırlısı artık fakirin ekmeği umut sonuçta :D Bakarsın günün birinde tohumsuz special+30 thc genetikler üretiririz :D
Kanka Hollanda’ya turist olarak gitmek çok mu zor?

Kankalar bunu cok dusundum sizce oluru varmi? Esrar ile hayatimi kazanmayi cok isterim legal bir ekilde tohum uretimi yetistiricilik budtender ne olursa olsun bir camiaya girebilsem cok sey yapmak istiyorum mantarlar legal oldugundada o isede atilmak istiyorum sizce sirketler calisan olarak alirmi yurt disindan insanlari? Ne gibi hazirlik yapilmasi gerek bunun yasanmasi icin yetistirme tecrubesi ve Grow Diaries bir tek CV hazirlamada yardimci olur gibi geliyo boyle biseye fikri olanlar varmi
Kardeş senin söförlük varmı.ki Ağır vasıta felan.Yok diyorsanda al ehliyetlerini srcni.Tmm mı.Kanada çok göçmen söfor alıyor.Çünkü kendi insanları o sartlaartda calışmıyor.Gerci takograf varda.Gine dinlenme uyuma hakkin var.Google a yaz.Kanadaya Tır şöförü hemen haberde görürsün.Tabi sabır lazim adam senin nerede çalıştığına bakacak.Bak biz aslen Mardinliyiz.Bizim oralarda çoook tır işi yapan var.Hatta kacakçılık yapıpta hapsi boylayanlar.Tabi böyle 1 kg kokain gibi değil.Bilirsin iste kacak sigara felan.Benim köylüm mesela Hadımköyden malı yüklüyor.Hollandaya.Belçikaya,Almanyaya mal götürüyor.İngilterede oturum alanlar bile oldu.Yanı başındaki ülkelere gitsene ne işin var 6000 kmlik yolda.ben yurtdışına gidicem diye vazgectim.Yoksa her gidişimde işim bittiğinde giderim hollandaya ne mantarlar,Ne cigaralar getiririm varya.Abartmadan tabi.Üzerine amonyak dök köpek alamaz kokuyu.Ben sırf boyle seyler yapmak için girecektim.Ama ben yurtdışına gidecem.hong kong a Babam orda benim.7 yıl sonra oranın pasaportunu alabilicem.Mesela benim babam aldı.Mesela babam isterse hollandada canadada 90 gun vizesiz kalabilir.Arastir kardesim Googleye. 150 ulkeye.Vizesiz He usa ya vize alsan çok kolay.çubkü adamlar Yanlış anlama Kaliteli Ülke arıyor.Sagolsun tayyip bey herkese kafa tutugu icin.Ab ye bile giremiyoz

beyler ben netflix te dope yi izliyorum.Efsane.Ama Allaha şükür hiç kimyasallara yönelmedim.Sizlere tavsiye edebileceğim Netto Dizi ve belgeseleleri:

Dope
Businees of drug
Rolling Paper
Psyscidelik maceralar
NARCOS
Efsane:BRAKING BAD
İnto The Night
Rust Valley Restorers
Heavy rescue 401
Behzat Ç(Saçma sapan konusma laa)
Dünyanın En zorlu Hapishaneleri
72 Tehlikeli Hayvan
72 tehlikeli yer
Platform(sakın yemek yerken izleme,Filmin sonunda bana hak verecen)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L lityum:
    hahahaha ******** ***
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha** ***** *******
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ****** ******* *** hahahaha ** ********* ****** ****** *** ****** **** ****** ******** *** *** **** hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
  • Madkusa Madkusa:
    **** **** ** ***** *** ****** ****** ****** ****** ********* *** ***** ***** ***** ***** ******* ****** ** *** ******* ** hahahaha*
  • Madkusa Madkusa:
    ** *
  • Narkotik Narkotik:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********* ****** **** ******
  • Narkotik Narkotik:
    ** ********* ********** hahahaha* ** ******
  • Narkotik Narkotik:
  • I ichbinkrytpon:
    hahahaha* ******** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ****** ******** *** *** ********* ********** **** ********* ****** ***** **** ** **** hahahaha **** ******* **** **** **** ** ***** *** ****** ****** ****** ****** ********* *** ***** ***** ***** ***** ******* ****** ** *** ******* ** hahahaha*
  • xskyrex7 xskyrex7:
    hahahaha*** ****** *** ****** *** ** ** ********* *** * *****
  • I ichbinkrytpon:
    * ****** * *** hahahaha*
  • L lityum:
    ** ****** *** hahahaha ****** hahahaha****
  • Kanka Kanka:
  • Narkotik Narkotik:
    ********** ********** ***** hahahaha* ***** ** hahahaha* ******** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • I ichbinkrytpon:
    ***** ****** ********** hahahaha
  • I ichbinkrytpon:
    ***** ****** ***** ** hahahaha
  • Narkotik Narkotik:
    +1
  • Narkotik Narkotik:
    +1
  • I ichbinkrytpon:
    ******* ****** ** **** hahahaha
  • ax-b ax-b:
    ***** ****** ******* ***** hahahahahahahaha ******* ***** ******** ***** ****** ***
  • ax-b ax-b:
    **** ******** ******* ********* ***** ********** hahahaha*
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha ** ******* *** hahahaha***** ***
  • Narkotik Narkotik:
    Narkotik Narkotik: ***** **** ***** ***** ********** ******* *********