Amnesia haze auto 68. Gün. Hasata ne kadar kalmis arkadaslar?

Ogkush9666

Yeni üye
Merhabalar arkadaslar amnesia auto 68. Gundeyim cok hastalandı yaptigim hatalardan dolayi en sonda susuz biraktim sehir disinda oldugumdan dolayi biraz sikintili zamanlardan gecti. Bugun budadim biraz son durum boyle. Hasata tahmini ne kadar daha var arkadaslar ve yapmam gereken her hangi bi islem var ki gubreye devam etmelimiyim kesmelimiyim degerli dusuncelerimizi yorumlarinizi bekliyorum, tesekkurler..

Grock007

Yeni üye
1 hafta kalan bir haftada toprağı arındır suyla fluslama yap yani bir güzel 2 günde bir zaten o süreçte bitki yapraklarından yiyecek ve %10 daha olgunlaşmış olacak tam kıvamında olacak kankam

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Merhabalar arkadaslar amnesia auto 68. Gundeyim cok hastalandı yaptigim hatalardan dolayi en sonda susuz biraktim sehir disinda oldugumdan dolayi biraz sikintili zamanlardan gecti. Bugun budadim biraz son durum boyle. Hasata tahmini ne kadar daha var arkadaslar ve yapmam gereken her hangi bi islem var ki gubreye devam etmelimiyim kesmelimiyim degerli dusuncelerimizi yorumlarinizi bekliyorum, tesekkurler..

Dostum sanki olmuş gibi keheribar olan pistillerin kırmızıya dönmüş ama damlalarına baktın mı ne durumdasın ?

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Kanka daha trikomlarina bakmadim ekipman yok suan bu sekilde anlayamazmiyiz
Dostum hemen aynı durumdayız ben hala bekliyorum hemen hemen hepsi sütlü oldu ama bir kaç tane amber görmek istiyorum %30 kadar dostum yanlış yönlendiririm bu aşama kritik bir aşama aylarca batığın çiçekten ürün alacaksın en iyisi olmasını istersin şu sitelerde sarıla 100 x bile yeterli dostum ama maddi durum kötüyse yapacak bir şey yok hele bu dönemde :( yine kehribarlardan anlarsın biraz daha kırmızıya dönsün öyle kes ne diyeyim dostum belki de şu an en iyi dönemdir kesmen lazım işin ucu boklu değnek ....

Ogkush9666

Yeni üye
Valla bilmiyorum kankaa bi hafta daha bekleticem ama bir tanesinin somekleri iyi sismiste digerleri biraz zayif kalmiş

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahaha *** ***** ******** ****** hahahaha* ********* **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ** ***** ***** ***** ******** ** ****** **
  • A ax-b:
    ***** ********** ******** ******* hahahaha ******** ******* ******** * ***** ******** ***** ******** ******* ********* *** ***** *** *****
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** hahahaha***** ******* ****** ***** ******** hahahaha** ***** ********
    +1
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** ******** ** ***** ********** *** ****** ********** **** ***** *******
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ***** ******* ***** *** ********** **** ******** ***** ******* hahahaha******** **** *** **** hahahaha **** *** ******** ******* ***** **** ******** hahahaha***** ******* * ** ***** ******** ***** **** ***
  • A ax-b:
    ** **** hahahaha ******* ******* **
  • bandaleros bandaleros:
  • İstanbul İstanbul:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    ***** **** ******* **** ***** *** ***** hahahaha ********
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ******** hahahaha** **** *** ********* *****
  • A ax-b:
    **** ***** *** ******** ********** ******** ******* **** *** ** ****** ********** *********
  • A ax-b:
  • İstanbul İstanbul:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    ***** ***** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    ***** **** ****** ******** **** ****** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
  • A ax-b:
    *** *** hahahaha
  • A ax-b:
    *** hahahaha** ******** ********* *** ***** ********
  • A ax-b:
    *** ** **** * **** ******** *** ********* **
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ********** ******** ***** ****** **** **** ********* hahahaha* ***** ***** ** **** ********** hahahaha ***** ******
  • İstanbul İstanbul:
    *** ****** ******** ********** ******* **** hahahaha*** **
    İstanbul İstanbul: *** ****** ******** ********** ******* **** hahahaha*** **