Amnesia Haze Auto Günlüğü (Hasat Miktarı eklendi)

Ü

Üye silindi 31107

Guest
ARkadaşlar firma veya firmaları hiç bir zaman kötülemeyin kimsenin ekmeğiyle oynamayın(oynuyorsunuz diye demiyorum) Ürün aldınız beğenmedinizmi iade edin olsun bitsin. Ha gerçekten üründe 3 kağıtlıkmı var firma ısmı veya ısımleri vermeden sadece o ürünü gördüğünüzde yaşadığınız sorunu anlatın.
Adamsın kardo

higthead

Jolly Green
neden ucuz digerlerinden bi düsünmek lazm. almadan once sitede yazan chip sayısı ile size gelen ısık da ki chip sayısı aynıysa ve akım olcerli priz takıp w gorebiliyorsanız sıkıntı yok . daha yeni 2 gün ocne arkdasma olcturdum 700w ısık 290 w cıktı chip sayısı sarı 200 300 tane eksik oyle soyliy.m
- işin kurnazlıgı var abi 700 w ısık ustundeki chip sayısının onemi yok diye muamle cekiyor oyle sacmalık mı var 700w ısıgı 10 tane chip mi iyi dagıtır 20 chip mi sorarlar adama .
- para veriyorsunz abi hakkınızı arayın.
-bizzat da basıma geldi aldm iade ettim bunu yasayan 2. 3. kisi tanıdıklarımda mevcut.
gerisi size kalmıs kankalar .

Ya olması gereken budur @Michael kötülemeye gerek yok.koskoca firmalar zaten.
Bak yukarda arkadaş güzelce anlatmış yaşadığı sorunu. Ama bir başkası daha ürünün ismini vermeden firma ismi verilir ise art niyet aranır (bu konuda yazdınız ettınız dıye demiyorum genel olarak) . Kimsenin ekmek parasıyla oynamaya gerek yok heleki bu devirde.

Neyse arkadaşın konusunu dağıtmayalım devam=)))

Ü

Üye silindi 31107

Guest
Ya olması gereken budur @Michael kötülemeye gerek yok.koskoca firmalar zaten.
Bak yukarda arkadaş güzelce anlatmış yaşadığı sorunu. Ama bir başkası daha ürünün ismini vermeden firma ismi verilir ise art niyet aranır (bu konuda yazdınız ettınız dıye demiyorum genel olarak) . Kimsenin ekmek parasıyla oynamaya gerek yok heleki bu devirde.

Neyse arkadaşın konusunu dağıtmayalım devam=)))
Kardo vivadan aldım diye demiyorum.Adam tam bir beyefendi beğenmezsen para iade diyor daha nedesin aklınızda kalan takılan tüm soruları cevaplıyor bazılarını tatmin etmezse almaz olur biter ortada emek var neyse @Cuhara kardesm kusura bakma sende yaptığın growlarla insanlara iyi örnek oluyorsun başarılı growlarinin devamı diliyorum

Cuhara

Müptezel
Kardo vivadan aldım diye demiyorum.Adam tam bir beyefendi beğenmezsen para iade diyor daha nedesin aklınızda kalan takılan tüm soruları cevaplıyor bazılarını tatmin etmezse almaz olur biter ortada emek var neyse @Cuhara kardesm kusura bakma sende yaptığın growlarla insanlara iyi örnek oluyorsun başarılı growlarinin devamı diliyorum
teşekkür ederim dostum, bende şüpheleniyordum ama yine de memnunum.

Dr.Otker

Üye
arkadaslar sizde maykıl gibi cihazınızı olcun ve bi sııkıntı vvarmı kontrol edin olay bu kadar bizim 700 lük ısıkta 290 cıktı 3 gb ile degişti . demek istedigim de buydu siz zarar etmeyin agalar. para veriyosnz karsılıgını alın ...

Cuhara

Müptezel
Bi arkadaş prizden çekiminin az olduğunu falan yazmıştı hani adamı azarlamıştık onun dediği gibi bir durum olabilir mi prizden az çekiyor olabilir mi yani bi ölçmeni tavsiye ederim
Olabilir, şuan ölçsem de ekleme yapacak gücüm yok zaten müsait bi zaman da test edicem.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** hahahaha* *** ********* ****
  • clackster clackster:
  • clackster clackster:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha hahahaha *** ****** ****** ******** *****
  • clackster clackster:
  • clackster clackster:
    hahahaha hahahaha *** ****** ****** ******** ***** *** ******* ** ********** **
  • clackster clackster:
    ****** ***** **
  • clackster clackster:
    *** ********* ** *** ****** ****** ******* ******* ******* ******** ******** ****** ** ****** **********
  • clackster clackster:
    *** hahahaha ******** ******
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
    ***** *** ****** ********* ********* hahahaha**
  • G gokzn:
  • I ichbinkrytpon:
    ** ********** hahahaha ******
  • I ichbinkrytpon:
  • clackster clackster:
    ***** *** ****** ********* ********* hahahaha** *** ********* **** *** **** ********** ** ******** ****
  • clackster clackster:
  • clackster clackster:
    ***** ***** *** ** **** ****** ******* ****** ********* **** ***** ****** ******* *** **** **** ******* ****** *******
  • clackster clackster:
  • clackster clackster:
    ******* ******* ***** hahahaha *** ******** **** ***** ****
  • I ichbinkrytpon:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • I ichbinkrytpon:
    hahahaha*
  • clackster clackster:
    hahahaha ******** **** *** ********* **
  • I ichbinkrytpon:
    ***** ***** ******* ***** *** ******** ******* hahahaha** ******** hahahaha ***
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: **