Ampülsüz Kabinsiz Indoor Mümkün Mü?

Olaya hiç hakim olmayan taptaze bi girişimci olarak sadece kendi tüketimim için birkaç **** tohumu patlattım ama cinsiyet ve auto-photo bilgim olmadığı için tohum sipariş vereceğim. Daha önce photo super lemon haze tüketmiş birisi olarak aklımda 2. bi genetik yok ama bu konuda da her türlü fikre açığım. Bir kış memleketinde olan evimde karşısı boşluk olan 1 odada 2-3 kök super lemon ekeceğim. sadece forumdan edindiğim bilgilerle saksı, toprak, gübre, havalandırma, nem, sulama ph mevzularını halledeceğimi düşünüyorum. Zaten mükemmelin üçte biri verim alsam benim için ideal olacak. Aklımdaki soru ışık mevzusu; diğer her şeyi yaptıktan sonra hiç ışık olmadan gün ışığıyla auto tohumdan hasat(50g mesela) alabilir miyim? forumdaki gördüğüm balast reflektör kabin olaylarına girmek beni yoracak gibi. işim gereği günlerce uğraşmak istemiyorum açıkçası. Lambadan kaçındığına hiç değmez diyorsanız soğutma sorunu olmadığını(zaten ülkenin en soğuk yerlerinden birindeyim) düşünerek hangi ışığı tercih etmem gerekir? Üstadlarımın şimdiden ellerine sağlık. Hepinizin dumanı bol olsun. #legaltürkiye

G_man

Kıdemli Üye
Olaya hiç hakim olmayan taptaze bi girişimci olarak sadece kendi tüketimim için birkaç **** tohumu patlattım ama cinsiyet ve auto-photo bilgim olmadığı için tohum sipariş vereceğim. Daha önce photo super lemon haze tüketmiş birisi olarak aklımda 2. bi genetik yok ama bu konuda da her türlü fikre açığım. Bir kış memleketinde olan evimde karşısı boşluk olan 1 odada 2-3 kök super lemon ekeceğim. sadece forumdan edindiğim bilgilerle saksı, toprak, gübre, havalandırma, nem, sulama ph mevzularını halledeceğimi düşünüyorum. Zaten mükemmelin üçte biri verim alsam benim için ideal olacak. Aklımdaki soru ışık mevzusu; diğer her şeyi yaptıktan sonra hiç ışık olmadan gün ışığıyla auto tohumdan hasat(50g mesela) alabilir miyim? forumdaki gördüğüm balast reflektör kabin olaylarına girmek beni yoracak gibi. işim gereği günlerce uğraşmak istemiyorum açıkçası. Lambadan kaçındığına hiç değmez diyorsanız soğutma sorunu olmadığını(zaten ülkenin en soğuk yerlerinden birindeyim) düşünerek hangi ışığı tercih etmem gerekir? Üstadlarımın şimdiden ellerine sağlık. Hepinizin dumanı bol olsun. #legaltürkiye
dostum girişimciliğe karşıyız

dostum girişimciliğe karşıyız
o zaman kaşiflik diyelim :) senin maceralarına da göz gezdirme fırsatım oldu hasatın bol olmuştur umarım.Esas merakım hakkında ne düşünüyorsun dostum? Etraftan görünme gibi bi dert yok. Sence ışıksız mümkün mü? Elektrikten hiç anlamıyorum ve bulunduğum çevrede tanıdığım da yok. Bu şartlar altında 2 3 bitki için en ideal ışık düzeni nedir sence?

G_man

Kıdemli Üye
o zaman kaşiflik diyelim :) senin maceralarına da göz gezdirme fırsatım oldu hasatın bol olmuştur umarım.Esas merakım hakkında ne düşünüyorsun dostum? Etraftan görünme gibi bi dert yok. Sence ışıksız mümkün mü? Elektrikten hiç anlamıyorum ve bulunduğum çevrede tanıdığım da yok. Bu şartlar altında 2 3 bitki için en ideal ışık düzeni nedir sence?
auto ışıksız imkansız. photo da verimsiz kafanda yaptığın hesaba bile uymaz. Işık şart. Sen gibi oda bir canlı düşünmemesi konuşmaması cansız olduğunu göstermez. Sen bütün hayatın boyunca karanlık da kalsan gelişir miydin? yada onun yemeği gübre sen sadece çöp den yemek yiyerek yaşabilir miydin. Bunu kafanda oturtur önce

Kabinin mantığı biktinin etrafını sarıp ona bir alan oluşturmak bir oda demişsin odanın bir kenarın 60 cm x 60 cm bir alan oluştur kafanda zaten 2 tarafı kapalı bir tarafını da dolap çek en az 1m olsun boyu sonrasında acil yardım battaniyesi al maks 20 tl duvarı ve dolabı onla kapla hop kabin hazır
Soğuk bir memleketteyim demişsin. El yapımı Full Spec Cod led Yayacağı ısı ısıtma problemini çözer bende 450w var açık ve kapalı 10 derece fark ettiriyor ılıman bir iklimdeyim. tanıdık yok demişsin ben daha önce hem kendim yaptım hem de hazır söyledim sahibinden satıcının profilini atarım konuşursun yaparsa sana öyle alıp kullan.

zamanım yok uğraşamıyorum demişsin ben sistemimi kurarken nerdeyse hiç bütçem yoktu öğrenci sistemi diye konum var her şeyi el yapımı yaptım ucuza gelmesi için. ya paraya kıyıp alacaksın yada uğraşacaksın

sahibiden satıcının profilini atabilirsen çok makbule geçer dostum. muhtemelen 1 grow için kurulacak bi sistem olacağı için basit tutmak istiyordum. aşağı yukarı cevabımı da aldım. 1 2 hafta içerisinde başlayacağım. senin serin de çok ilgimi çekti. nasıldı ürün tatmin etti mi?

G_man

Kıdemli Üye
sahibiden satıcının profilini atabilirsen çok makbule geçer dostum. muhtemelen 1 grow için kurulacak bi sistem olacağı için basit tutmak istiyordum. aşağı yukarı cevabımı da aldım. 1 2 hafta içerisinde başlayacağım. senin serin de çok ilgimi çekti. nasıldı ürün tatmin etti mi?
yaptığım hatalar ve şansızlıklarım hasat ı düşürdü. Kafa raporu dersen hayatım da bu kafayı sadece bir kaç kez yaşadım o saf temiz yüksek kafa çok iyi.

Sahibinde bir problem var galiba giremiyorum siteye yarın düzelirse bakar atarım

Geçen yaz boyu elimin altındaydı. Şehir değiştirdim şimdi yerli cigara bile yok. Limonun yerini zaten başka bir şey tutamıyodu şimdi boş kafa hiç çekilmiyor. Harmanlık zor usta...

G_man

Kıdemli Üye
Geçen yaz boyu elimin altındaydı. Şehir değiştirdim şimdi yerli cigara bile yok. Limonun yerini zaten başka bir şey tutamıyodu şimdi boş kafa hiç çekilmiyor. Harmanlık zor usta...
bana ilk 6 tane super lemon haze tohumu geldi ilk 2 tane çimlendirdim 1 tanesi patlamadı 1 tane daha çimlendirdim 2 tane yaptım fakat sıcak stresi yüzünden çok erken çiçeğe girdi ilk grow da 3 tane tohumdan 1 tanesinden hasat alabildim oda düşük oldu.

şimdi ikinci grow başladım 1.5 Ay oldu kalan 3 tane super lemon haze i de çimlendirdim 2 tanesi patlamadı 1 tanesi de özürlü çıktı çok üzülmüştüm o kafayı bir daha yaşayamayacam diye sonrasında toplardı bende 2 tane tohum siparişi de verip yanına ekledim white widow ile blue cheese şuan en iyi giden white widow %40 sativa %40 indica hem ondan hem ondan yani anlayacağın. blue cheese de indica baskın bayıltan cins sigara yani şuan ekili her türlü kafaya uygun genetik var.

sana da tek genetik de takılı kalmamanı öneririm lemon çok içince deli ediyor insanı

Günaydın dostum.Sponsor site min. 5 adet satıyor. 2 tohumu nereden aldın dostum? Blue dream - afghan kush merak ettiğim cinslerden iletişime geçip tohumları yarı yarıya isteyeceğim. Çok sağol usta. Başladıktan sonra senin fikirlerine daha çok ihtiyacım olacak umarım buralarda olursun.Allah senin gibi klavuz kardeşleri eksik etmesin! :)

G_man

Kıdemli Üye
Günaydın dostum.Sponsor site min. 5 adet satıyor. 2 tohumu nereden aldın dostum? Blue dream - afghan kush merak ettiğim cinslerden iletişime geçip tohumları yarı yarıya isteyeceğim. Çok sağol usta. Başladıktan sonra senin fikirlerine daha çok ihtiyacım olacak umarım buralarda olursun.Allah senin gibi klavuz kardeşleri eksik etmesin! :)
tanıdık var :D ama paylaşmak yasak

Dolar$

Kıdemli Üye
Gün ışığı bu dönemde olmaz havanın sıcak olduğu nisan mayıs aylarında ekim yapılır ve outdoor için auto istenilern verimi vermeyebilir. İndoorda en düşük bütçeli torch led ile yapabilirsin. forumda birçok örneği var. kabinide kendin dolaba folyo döşeyerek yapabilirsin. Karbon filtre çiçeklenme döneminde zorunlu koku çok büyük sıkıntı yaratır 1 kökün üzerine çıkınca. 12cm pc fan ile haledebilirsin havalandırmayıda.

Üstad başta da bahsetmiştim tecrübemin olmadığını sorularda mantıksızlık varsa kusura bakmayın, forumda ve internette karbon filtre ilgili içerik çok ama ben filtrenin çıkışının nerede olduğunu göremedim. Pencereden dışarı mı oda içerisine mi açılıyor? Dışarıya afişe olmamak açısından soruyorum. Dilinize sağlık, feyz alıyoruz.

pudingov

Üye
Kardeşim bence oda içerisinde bi alan oluşturman en mantıklısı olur , en kötü büyük karton parçalarından falan yapabilirsin kabini, ek olarak ışıksız olmaz kanka gün ışığı almıyosa hiç olmaz auto olursa hiç hiç olmaz , kanka alanım var diyosun bence bi sigara yap odanın tam ortasına otur kafanda alan oluştur yap ve bence kesinlikle photo al kanka , emin ol ilkinden photo yapman ileriye dönük tecrübe açısında harika olacak.Hasat olarakta daha fazla alırsın
Benimde çok olmadı ilk growumun hasatını alalı , beklentimin çok üstünde aldım(70-80g zehir) ve ilk başta nerelerden çıktım bu yola , fikir falan olabilecekse gez benim konuları gör karton fantazimi :D:D konuyu takipteyim kanka gelişmelerini adım adım görürüz inşallah

Dolar$

Kıdemli Üye
Üstad başta da bahsetmiştim tecrübemin olmadığını sorularda mantıksızlık varsa kusura bakmayın, forumda ve internette karbon filtre ilgili içerik çok ama ben filtrenin çıkışının nerede olduğunu göremedim. Pencereden dışarı mı oda içerisine mi açılıyor? Dışarıya afişe olmamak açısından soruyorum. Dilinize sağlık, feyz alıyoruz.
genelde giriş oda içerisinden çıkış dışarıya yapılıyor sıcaklık sıkıntısı çekmemek için

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********