Ampute Kızım Sağlığına Kavuştu

G0FRET

Üye
Evet arkadaşlar belki hatırlayan vardır eski açtığım konularda 2 adet ak-48 photo vardı birisi çok garip bir şekilde kötü olmuştu ve forumdaki arkadaşlar uğraşma sök at demişti ama zaten kaybedecek bir şeyim yok diye tutayım demiştim... o kızım tekrardan ayağı kalktı kocaman bir kız oldu aşşağıya foto bırakıyorum (sağ taraftaki)bunun mutluluğu tarif edilemez...

şuan 76. Günlerindeler ve 12-12 periyoduna girmiş bulunuyorum yeni olarak topmax-bloom başladım(grow ve calmag zaten kullanıyordum)

250w hps kullanıyorum

şimdi sorum şu aralarındaki fan yapraklarını çıkartıp daha fazla ışık inmesini istiyorum (bayağı araştırdım hangileri olduğunu anlarım) sizce zamanı mı? yapmalı mıyım?

Bir diğer sorum sizce kaç g hasat elde ederim? iyi olanın (sağdaki) 10-11 kellesi var diğer taraftaki kızımın (yarı ampute) ise 5-6 kellesi var

bir diğer soru ise sizce gelişimler? nasıl yani sağlam ve sağlıklı sömekler olmasını istiyorum

nightowl

Üye
Bro selam girmiyordum bir kaç gündür, azmin sonu mutluluk olmuş ellerine sağlık. 200’ü görür gibi sistem ve sömek adedin. Benim tek photo da 40. Gün çiçeklenme ve 16 kelle yaptım kızı, ben de 200 kuru civarı bekliyorum.
Ben çiçeğe geçince çiçeklerin ışık almayanları scrog yaparak 16 bölümlü fileme dağıttım ve hepsi çok güzel ışık aldı. Sende 2 kız var ve bu biraz zor olabilir. Çiçeğe geçince güçlü sömekleri scrog, güçsüz olanları kapatan fanlara da budama (çok abartmadan, hafiften) önerebilirim. Üstadlar ne diyecek onların da fikirlerini alalım derim.

G0FRET

Üye
Bro selam girmiyordum bir kaç gündür, azmin sonu mutluluk olmuş ellerine sağlık. 200’ü görür gibi sistem ve sömek adedin. Benim tek photo da 40. Gün çiçeklenme ve 16 kelle yaptım kızı, ben de 200 kuru civarı bekliyorum.
Ben çiçeğe geçince çiçeklerin ışık almayanları scrog yaparak 16 bölümlü fileme dağıttım ve hepsi çok güzel ışık aldı. Sende 2 kız var ve bu biraz zor olabilir. Çiçeğe geçince güçlü sömekleri scrog, güçsüz olanları kapatan fanlara da budama (çok abartmadan, hafiften) önerebilirim. Üstadlar ne diyecek onların da fikirlerini alalım derim.

selam dostum tekrardan 2-3 gündür mesajyazdın mı diye sisteme giriyorum gözlerim seni arıyordu teşekkür ederim . Güzel bir budama yaptım altlarda yaprakları kapatanları fotoğraf atarım bugün henüz yanında değilim sistemin

G0FRET

Üye

kanka tekrardan selamşimdi kızcağızlarımın yanından ayrıldım bir iki fotoğraf çektim budanmış halde sence nasıl olmuş ne düşünüyorsun?

nightowl

Üye
Fileyi biraz daha yukarı çekip olabildiğince çiçekleri ayır birbirinden ki aralardan ışık girsin altlara ve çiçekler de hizaya gelip ufaktan eğitilsin. Gayet güzel açılmış çiçeklerin önü.

G0FRET

Üye
Fileyi biraz daha yukarı çekip olabildiğince çiçekleri ayır birbirinden ki aralardan ışık girsin altlara ve çiçekler de hizaya gelip ufaktan eğitilsin. Gayet güzel açılmış çiçeklerin önü.

çok teşekkür ederim dostum tavsiyelerin için dediklerini uygulamaya çalışacağım bakalım nasıl sonuçlar beni bekliyor güncellerim burdan tekrardan

G0FRET

Üye

kanka selamlar tekrardan 12/12 dönemine geçeli 11 gün oldu seninle de paylaşmak istedim son durumu sence nasıl gidiyor?

G0FRET

Üye
Bu hafta overdrive a başlamayı düşünüyorum son 3 hafta kullanın diyor sitede sence doğru yapar mıyım yoksa hasata 3 haftdan fazla mı var ona göre kullanmaya başlayayım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    hahahaha* * ********* ******* ***** ** ********** ** ***** ******* ***** ***** ******* hahahaha ****** * ******* ********* hahahaha****
  • A ax-b:
    * ******** hahahaha* ****** ******* ******
  • A ax-b:
    hahahaha **** ****** **********
  • A ax-b:
    *** **** ***** ***** ****** hahahaha ******** *********
    ***** ******* ******* *** * ****** ***** ******* * ****** ****** ******* * ****** * **** hahahaha ****** ******* **** ** *** ****** hahahaha* ** ***** ***** *** ***** ******* ***** ****** ********* ******* *** ********* hahahaha*** **********
    ***** hahahaha ********* **** *** ***** **** ******** * ** ********** ******** ****** ****** *** ******* ***** ***** hahahaha ******* ********* ***** ***** ***** ***** hahahaha
    * **** ** ***** ****** hahahaha ********** * **** **** ** ******* ***** ********* * ****** ****** ***** hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha* *****
  • New Rookie New Rookie:
    *** ** ****** ****** ****** ** **
    **** hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    ***** hahahaha ***
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    **** *** ********** ****** **** hahahaha* hahahaha*****
    *** ****** ***** hahahaha* ******
  • New Rookie New Rookie:
    *** **** ****** ********* ********** hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    **** ***** hahahaha** ***** *** ******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** ******* hahahaha ***** ****** ** ******** hahahahahahahaha
  • weedtr weedtr:
    ** hahahaha ******** ***** ********** ***** ****** ** ******** hahahahahahahaha
  • weedtr weedtr:
    ******** ***** hahahahahahahaha **** ***** *****
    weedtr weedtr: ******** ***** hahahahahahahaha **** ***** *****