AN İle Farklı Marka Gübre Kullanımı ?

KushuKalkmaz

Kıdemli Üye
Kankalar merhaba , AN’den sıkıldığımı farkettim, daha farklı gübreler denemeyi ve organiğe yönelmeyi düşünüyorum . Fakat elimde sensi grow a-b , b-52 , bigbud gibi ürünlerim kaldı . Bunları farklı gübre markaları ile kullanabilir miyim deneyeniniz var mı ? Bloom gübresinde örnek cannaya geçsem bigbud gibi yan besinleri kullanabilir miyim ? Pk13/14 gibi yan ürünleri kullanıyorum bir problem yaşamadım . Suyun ec-ph gibi değerlerini hep ölçerim .

Ü

Üye silindi 36721

Guest
Vegde biobiz grow ve an b52 kullandım bir sorun yaşamadım bloom ilk hafta biobiz grow bloom topmax verdim 2.hafta yine biobiz setine big bud ekledim yani onceki growdan kalan biobizleri bitirdim kalan sürede sadece an setiyle devam edicem ek olarak sadece topmaxı kullanmaya devam edicem

MrTiger420

Müptezel
Bloom gübresinde örnek cannaya geçsem bigbud gibi yan besinleri kullanabilir miyim ?
Kullana bilirsin. Önemli olan aynı içerikte ürünler olmaması.

*Bazı An kullanıcıları ana ve yan besinleri birlikte kullandığında çok yüksek ec/ppm değerleri çıktığı için ana besinleri ayrı, yan besinlerin hepsini ayrı hazırlayıp sulama yapıyorlar.

VendettaX

Ordinaryüs
Kullana bilirsin. Önemli olan aynı içerikte ürünler olmaması.

*Bazı An kullanıcıları ana ve yan besinleri birlikte kullandığında çok yüksek ec/ppm değerleri çıktığı için ana besinleri ayrı, yan besinlerin hepsini ayrı hazırlayıp sulama yapıyorlar.
Yani bio biz. Grow
An micro olabilirmi

MrTiger420

Müptezel
Yani bio biz. Grow
An micro olabilirmi
BioBizz Grow organik, An mineral (inorganik) gübre. Tavsiye etmem. Biobizz kullanıyorsan Biobizz ana ve yan besinlerini kullanmanı tavsiye ederim.

Ben olsam ana gübrem organikse başka organik olmayan gübre kullanmam. Organik ve mineral gübrenin toprakta salınım şekli farklıdır. Biri hazır chelat formda kökler tarafından alınmaya hazır. Organiğin toprakta kök gübresi, mikroblarla desteklenerek çözülerek kökler tarafından alınması lazım ki, iyi sonuçlar alasın.

Kankalar merhaba , AN’den sıkıldığımı farkettim, daha farklı gübreler denemeyi ve organiğe yönelmeyi düşünüyorum . Fakat elimde sensi grow a-b , b-52 , bigbud gibi ürünlerim kaldı . Bunları farklı gübre markaları ile kullanabilir miyim deneyeniniz var mı ? Bloom gübresinde örnek cannaya geçsem bigbud gibi yan besinleri kullanabilir miyim ? Pk13/14 gibi yan ürünleri kullanıyorum bir problem yaşamadım . Suyun ec-ph gibi değerlerini hep ölçerim .
Kullanabilirsin. EC'ye dikkat et sadece.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********