AN Flawless Finish, Flush ve Karanlık Evre Sorunsalı

pineappleexpress

Kıdemli Üye
evet toprak yarına kurur gibi. 1 kez daha aynı ritüeli uygulasam mı yoksa kessem mi bilemedim. çünkü yapraklarda çok bi değişiklik olmadı. biri 2-3 tane döktü, 2 tane de sararttı, diğeri 3-4 tane döktü ama kalanlar çok fazla ve yemyeşil. trikomlarda ise amberleşme göremedim.

Marikbaba

Yeni üye
ne tavsiye edersiniz dostlar? yarın kesmeli miyim? yoksa bi kez daha sulama yapıp 3-4 gün sonra mı kesmeliyim?
naptın dostum tekrar ettin mi flushı yoksa kestin mi benimde flush zamanım geldi elimde flawless var bende saksı bası 5l yıkama 6 saat sonra 1 l kecı boynuzlu temiz su durulamayı 2 kez yapıp kesmeyi düşünüyorum sen ne sonuç aldın

pineappleexpress

Kıdemli Üye
naptın dostum tekrar ettin mi flushı yoksa kestin mi benimde flush zamanım geldi elimde flawless var bende saksı bası 5l yıkama 6 saat sonra 1 l kecı boynuzlu temiz su durulamayı 2 kez yapıp kesmeyi düşünüyorum sen ne sonuç aldın
kanka dediğin gibi yaptım çok büyük oranda. yapabilirsin öyle.

saksı başına 5lt suya 10 ml flawless ile suladım. 6 saat sonra da önce bi duşa soktum ben. alttan gelen suyun ppm'i 200 olana kadar tuttum. bi 10-15 lt tutmuşumdur. üstüne 5'er lt ph ayarlı içme suyu döktüm. 5'er lt de keçiboynuzlu ph ayarlı suladım. kuruyunca aynı işlemi bir kere daha yaptım.

o da kuruyunca 3 gün karanlığa aldım. sonra da kestim. 1 hafta kurutmaya astım.bi 5 gündür falan da kavanozda. dün kavanozları havalandırırken ufak bi parça aldım öğüttüm. şuanda bile çorbacı sigarası kadar yakmıyor. 15-30 gün sonra iyice güzel olacaktır. yani yeterli oldu bence temizlemeye.

Marikbaba

Yeni üye
kanka dediğin gibi yaptım çok büyük oranda. yapabilirsin öyle.

saksı başına 5lt suya 10 ml flawless ile suladım. 6 saat sonra da önce bi duşa soktum ben. alttan gelen suyun ppm'i 200 olana kadar tuttum. bi 10-15 lt tutmuşumdur. üstüne 5'er lt ph ayarlı içme suyu döktüm. 5'er lt de keçiboynuzlu ph ayarlı suladım. kuruyunca aynı işlemi bir kere daha yaptım.

o da kuruyunca 3 gün karanlığa aldım. sonra da kestim. 1 hafta kurutmaya astım.bi 5 gündür falan da kavanozda. dün kavanozları havalandırırken ufak bi parça aldım öğüttüm. şuanda bile çorbacı sigarası kadar yakmıyor. 15-30 gün sonra iyice güzel olacaktır. yani yeterli oldu bence temizlemeye.
Eyvallah dostum bende ozaman 2 kez flawless ve 2 ser litre temiz suya keciboynuzu ile yikamaya yapayim ama duşun altina sokma işini yapmiyim cunku ppm olcerim yok kirecli suyla da cok tutmak istemedim en olmadi flawlesstan sonra 2 3 gun daha ekstra temiz su ile devam edip yapraklarin sararmaya basladigini gorene kadar beklerim

pineappleexpress

Kıdemli Üye
Eyvallah dostum bende ozaman 2 kez flawless ve 2 ser litre temiz suya keciboynuzu ile yikamaya yapayim ama duşun altina sokma işini yapmiyim cunku ppm olcerim yok kirecli suyla da cok tutmak istemedim en olmadi flawlesstan sonra 2 3 gun daha ekstra temiz su ile devam edip yapraklarin sararmaya basladigini gorene kadar beklerim
mantıklı kanka ama ağır, oturup kaldığın sigara istemiyorsan trikomları takip et. amberleşmeden kesmeye bak kankam.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F Firstgrow0:
  • kkush kkush:
  • F Firstgrow0:
    * ** ***** * ** *** *** * ** ***** * ** ******* * ** *** ***** * ** ******* *** ***** *****
  • F Firstgrow0:
    ******* ***** ******** *** **** ******* ** hahahaha ********* ****** **********
  • F Firstgrow0:
    ** hahahaha* ****** ****** ******
  • kkush kkush:
    ** hahahahahahahaha ***** ******** *** **** ******* ** hahahaha ********* ****** **********
  • F Firstgrow0:
  • kkush kkush:
    **
  • kkush kkush:
  • F Firstgrow0:
    ********** ** *** ********* *** **** hahahaha ********* ******* ******
  • kkush kkush:
    ********** ********* ** ****** ***** ****** hahahaha**
  • F Firstgrow0:
    **** ******* ****** **** hahahaha ****** ** hahahaha*
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • F Firstgrow0:
    * ** ****** ** *** ** ****** hahahaha ******* ***** ***** *******
  • F Firstgrow0:
    *** ** *** ***** ****** ******** ******** *** ******* ****** **** hahahaha ********** *******
  • kkush kkush:
  • F Firstgrow0:
  • kkush kkush:
  • F Firstgrow0:
    *** **** hahahaha***
  • F Firstgrow0:
  • kkush kkush:
    ** hahahaha***** ******* ********* ********* ********* *** ****** *********
  • kkush kkush:
    ** ******* ******** ******** hahahaha**** hahahaha*** ****** *
    kkush kkush: ** ******* ******** ******** hahahaha**** hahahaha*** ****** *