AN marka faydalı yan gübreler

Tommy vercetti

Müptezel
kankam an kullanan biri olarak çiçeklenme için big bud, nirvana, overdrive, bud candy sömeklerini şişirmek için yeterli olucaktır :D

VendettaX

Ordinaryüs
Big Bud over dışı boş geliyor an ile bı kaç grow geçirdim bütün yan ürünleri önermem grow bloom micro ile yaptığım growda somekler baya şişmişti över bile yoktu overle yapilandada aynı boyuta geldi hepsini alma bence Parana yazik olmasın
Bitkilerin hacim biyokutlesini %5 -8 oranında gübreler besinler karşılar geri kalan ışık ve havalandırma diye yatırımını buna yapmalısın.

Big Bud over dışı boş geliyor an ile bı kaç grow geçirdim bütün yan ürünleri önermem grow bloom micro ile yaptığım growda somekler baya şişmişti över bile yoktu overle yapilandada aynı boyuta geldi hepsini alma bence Parana yazik olmasın
Bitkilerin hacim biyokutlesini %5 -8 oranında gübreler besinler karşılar geri kalan ışık ve havalandırma diye yatırımını buna yapmalısın.
geri kalan her şey tam knka bu benim 4. sezonum, sadece an ilk defa kullanıyorum

VendettaX

Ordinaryüs
geri kalan her şey tam knka bu benim 4. sezonum, sadece an ilk defa kullanıyorum
Anladm kanka ama bütün koklendirici sisiroci vs vs vs gereksiz ben düşüncemi söyledim bütün an serisini almakla yarısını almak arasındaki fark sigarayı bong içmekle kova içmek gibi bişi anlasilmaz şahsi arzudur paran çoksa banada bı kutu grow alsana .d

VendettaX

Ordinaryüs
Şimdi an serisinin 3 lü kök gübreleri fazla fark yaratmıyor diye mi düşünüyon Knka yada bloom için Nirvana khuse khus budfaxtörx b52 felan bunlar çalışmaz mı :)
Grow micro bloom calmag Big Bud bunların yanına extra koyduğum her gübre extra maddi sarfiyat diyorum kankacim içerikleri kontrol ettim kendimce cimri biriyimdir verdiğin paraya degcek gübre bunlar dışında yok maceo micro besinleri karşılıyor haliyle

Grow Muhabbetleri
Help Users
    P PitchBlack: **