AN vs Biobizz Gübre Kullananlar

AN vs BioBizz

• AN

Kullanılan: 26 57.8%
  • BioBizz

Kullanılan: 19 42.2%

• Kullanılan toplam oy
    45

Tohumsuz Kanka

Yeni üye
Kanka biobizz gübre hiç kullanmadım ama an nin çoğu gübresi ni kullanıyorum.  İlk olarak micro grow bloom üçlü set ile başladım yanında da b-52 kullandim. Büyüme döneminde bu gübreleri kullanmanı tavsiye ederim. Yanında da takviye olarak voooo Juice kullanabilirsin bitkinin daha hızlı kök yapıp büyümesi için fakat bu gübreyi veg döneminin ve Çiçeklenme döneminin başlarında birkaç hafta kullanıyorsun. 
Daha sonra geldik Çiçeklenme ye.  Çiceklenme döneminde kullandığım gübreler An 3 lü set, bud candy, bud factor x. Bitkim suan hasatı bekliyor ve bu gübrelerlerle büyüttüm. Bazen karsına geçip onu oylece izliyorum kokluyorum o kadar güzel görünüyor ki. Yani hakkını gerçekten veren gübreler. Tavsiye ederim.
Ama ben bununlada yetinmeyip diğer birkaç bitkim için big bud ve overdrive aldım takviye olarak onlarıda kullanmaya başladım. Bu bitkinin sınırlarını zorlayacağım dostum.

Ü

Üye silindi 2874

Guest
Cvp: AN vs Biobizz Gübre Kullananlar

Tohumsuz Kanka' Alıntı:
Kanka biobizz gübre hiç kullanmadım ama an nin çoğu gübresi ni kullanıyorum.  İlk olarak micro grow bloom üçlü set ile başladım yanında da b-52 kullandim. Büyüme döneminde bu gübreleri kullanmanı tavsiye ederim. Yanında da takviye olarak voooo Juice kullanabilirsin bitkinin daha hızlı kök yapıp büyümesi için fakat bu gübreyi veg döneminin ve Çiçeklenme döneminin başlarında birkaç hafta kullanıyorsun. 
Daha sonra geldik Çiçeklenme ye.  Çiceklenme döneminde kullandığım gübreler An 3 lü set, bud candy, bud factor x. Bitkim suan hasatı bekliyor ve bu gübrelerlerle büyüttüm. Bazen karsına geçip onu oylece izliyorum kokluyorum o kadar güzel görünüyor ki. Yani hakkını gerçekten veren gübreler. Tavsiye ederim.
Ama ben bununlada yetinmeyip diğer birkaç bitkim için big bud ve overdrive aldım takviye olarak onlarıda kullanmaya başladım. Bu bitkinin sınırlarını zorlayacağım dostum.

kaanka çiceklenme döneminde an micro 3 lü set ile an senysizm hepsi birlikte karıştırıp verilirmi? 5 mg 5 lt suya her sulamada 3 /4 gunde bir suluyorm.....Sömek şişirme için kısacası hepsi bir verilirmi 3 lü set ve sensysizmide karıştırcam 4 gübre karışmış olacak yani.......yardımcı olursan sevınırım.overdrive tek başına veriliyormuş doğrumu ?

AN sentetik oldugu icin ilk growumda beni hiç cezbetmemişti, Biobizz top max grow, bloom kullanarak  120 gram hasat elde ettim 2 saksıdan. Sömeklerin içimi çok tatlıydı ve güzeldi. Bugün yeni bi maceraya baslayıp lemon ve granddaddy lerımı ekicem advanced sensi a b , vodoo ve b52 almayı düşünüyorum umarım hasat miktarı fazlasıyla olur =)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********