Ana dal kırıldı kanklar çok üzgünüm kurtarmanın yolunu bilenler lütfen bilenler yardımcı olsunlar

hi_axi

Yeni üye
kanka aloevera al ortadan kesip kırık yere sar üzerine sargı bezi geç eskisinden daha güçlü olucak bitkin

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Ya ilk geldiklerinde kapıyı çaldılar kim o diye sorduğumda polis deyince Şok geçirdim hiç önemli değil hem bir buçuk ay belki çöp olacak ama yapacak bir şey yok kankam dikkat etmek lazım
Kanka aynı şeyi bende yanlışlıkla yaptım lst için çiçeği eğmeye çalışırken ana daldan kırıldı köke yakın yerden yerine tutturup etrafını tuvalet kapıdıyla sardım üzerine elektrik bandı yaptım bide destek çubuğu yaptım sağa sola yatmasın diye 2 haftada durum bu kanka sıkma canını biraz zaman geçmiş ama düzelir bence

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Ayrıca fotoya dikkat et kanka kırılan yerin altında kalan dallara bak nasıl kalınlaştı dallar faydası oldu sanki

Icarus

Kıdemli Üye
Kanka polis bekledikten sonra şüphelenmedi mi senden? Baskına gelirlerse binanın tüm çevresinde önlem alıyorlar bilgin olsun tabi insanlık hali ne yapacağımızı bilemeyiz o durumda. Gelmiş geçmiş olsun

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Herma olur bitkin, kırıp sarma olayı supercropping tekniğidir kanka. 1 defa yapmak yeterli, bitkin photoysa. Autoda önerilme
Herma olur bitkin, kırıp sarma olayı supercropping tekniğidir kanka. 1 defa yapmak yeterli, bitkin photoysa. Autoda önerilmez
O işin şakasıydı dostum çiçeklerim auto iki kez anadal kırıldı sarıp tedavi ettim en az 6-7 dala da süper crop yaptım herma falanda olmadı, olacağınıda hiç sanmıyorum yani ben uygulayarak tecrübe ettim sen nerede okuduysan yanlış bilgi boşuna hafızanda yer kaplamasın

Eimal

Müptezel
O işin şakasıydı dostum çiçeklerim auto iki kez anadal kırıldı sarıp tedavi ettim en az 6-7 dala da süper crop yaptım herma falanda olmadı, olacağınıda hiç sanmıyorum yani ben uygulayarak tecrübe ettim sen nerede okuduysan yanlış bilgi boşuna hafızanda yer kaplamasın
Bende tecrübe ettim kardeş. Photo bitkim herma oldu supercropping den sonra, hafızama gereksiz hiçbirşey yazmıyorum dostum:)

Eimal

Müptezel
Supercrop yapınca herma olacak diye bir kaide yok bro bitkinin herma olması için bişeylerin ciddi anlamda ters gitmesi lazım
Her supercropping yapılan bitki herma olur demedimki zaten dostum. Olasılığı olduğu için uyardım. Ayrıca hasat miktarını etkileyeceği için yapmamasın doğru olduğuna kanaat ettim ve düşüncemi söyledim. Bu kardeşimiz sorduğu için oda. Sende direkt kendini ıspat çabasına girmeden yaklaşsaydın daha iyi olurdu kardeş.

Eimal

Müptezel
Her supercropping yapılan bitki herma olur demedimki zaten dostum. Olasılığı olduğu için uyardım. Ayrıca hasat miktarını etkileyeceği için yapmamasın doğru olduğuna kanaat ettim ve düşüncemi söyledim. Bu kardeşimiz sorduğu için oda. Sende direkt kendini ıspat çabasına girmeden yaklaşsaydın daha iyi olurdu kardeş.
Bilgili, tecrübeli hatta prof. Olabilirsin eyw. Ama uslubun incitir insanı dikkat et. Ben amatörüm hatta hiçbirşey bilmiyorum kenevir hakkında.
Sorun yaşarsam tecrübelerinden istifade etmek isterim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • I isoT:
    **** **** **
  • I isoT:
    ****** * ** ** hahahaha** ****** ********* ***** * ***** ***
  • NewGardener NewGardener:
    ********** **** ** ***** **
  • I isoT:
    ** *** ****** hahahahahahahaha
  • K kalender22:
    ********** **** ******** ***** ******** ********* ********** ********** ***** *** ****
  • C CHaRaMBoL:
    ***** ********* *** ** *** * hahahaha *** ********* hahahaha* ******** ** ********** ********** hahahaha* ***** ** ******* ********* ***** hahahaha* **** hahahaha** ********** ****** *** hahahaha* *** *** ** *** ********* *** ******* *** hahahaha*** *** ***** ********
  • L Lew4nd0w5k1:
    ******** **** *** ******* hahahaha** ********* ***** ********* *** ** *** * hahahaha *** ********* hahahaha* ******** ** ********** ********** hahahaha* ***** ** ******* ********* ***** hahahaha* **** hahahaha** ********** ****** *** hahahaha* *** *** ** *** ********* *** ******* *** hahahaha*** *** ***** ********
  • C CHaRaMBoL:
    ** ****** ***** ******* ******* ***** hahahaha** ******* ********* ******** ********* *** *
  • N NoStressKush:
    ***** ****** ********* ***** ****** ***** ********** ** ********* **** ******* ******** hahahaha ********** ****** ** ** ****** ****
  • N NoStressKush:
    ******** ***** ** ** *** ***** **** ****** ********** ***** *** ***** ****** *** ***** ****** hahahaha*
  • I isoT:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • I isoT:
    ***** ****** ********* ********* hahahaha****** ** ***** *******
  • I isoT:
    ******** ***** ** ** *** ***** **** ****** ********** ***** *** ***** ****** *** ***** ****** hahahaha**** ****** ********* *** ***** ******* ****** ****** **** ** ****** ******** ******* ****** ******** ***** ******* *** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********** ********** *** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** hahahaha* ******* **** ***** ** **** *** ********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha** *** ******** ***** **** ******** ***** *******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ****** ******** *** *** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** hahahaha
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******** ***** **** ***** ********* ***** **** ***** *** ******* ** *** ** ****
    Ü Üfürükçü gargamel: ******** ***** **** ***** ********* ***** **** ***** *** ******* ** *** ** ****