ANKARANIN MUSLUK SUYU

arkadaşlar ankaradayım polatlıda, ph ölçerim yok ortalama sizce phı kaç çıkar kna göre sirke koyucam, saygılar peace

Damacana kullansan bile ph dalgalanması olucaktir yinede ph ölçer lazim.
Arkadaşım balkonda besin ve ph ölçmeden çok bitki yetiştirdi ama kafa olarak boştu, genetik ise bitkilerin işini şansa bırakma. Donanımsız yapma tavsiyem.

matadorhakan

Yeni üye
Ph ölçmek için turnusol kağıtları var onlardan alabilirsin ama 80₺ civarında ph sıvısı var ölçüm için onu temin edebilirsin

Dandik onlar sağlıklı ölçüm yapmıyor istersen al dene kral ph ölçer iş görecek desen ortalama 500₺ birde kalibrasyon yapman lazım düzgün çalışması için
Yok dostum yanlış düşünüyorsun, en kalitelisini de kullandım şimdi o tandık dediğini kullanıyorum okadar memnunum calibrasyonu sorma şu ile yapıyorum şaşmıyor. Tabi bende şaşkınım birde ph en çok ben kullanıyorum DWC hidro yaptığım için gayet memnunum.

arkadaşlar ankaradayım polatlıda, ph ölçerim yok ortalama sizce phı kaç çıkar kna göre sirke koyucam, saygılar peace
Birde ppm ölçümü yapman lazım 150 ppm üzeri ise ph da dalgalanmasinda ph düşer, 150 ppm üzeri ph dalgalanmasinda ise ph yükselir.
Belki belediyeyi arayarak sorabilirsin hani kireclimi vs ph nedir ne değildir.

Son düzenleme:
Bulunduğunuz belediyenin şebeke suyu internet sitesinde yazar bizde yazıyor dandik denilen ph kalemini ben şebeke suyuyla kalibre ediyorum herhangi bir sıkıntı olmuyor her sulamadan önce kalibre ediyorum bazen 2 hafta götürdüğü oluyor şaşmadan

Woppy

Ordinaryüs
Knklar ürün bu fiyatı makul akın kullanın kalibre derdi yok bu yer bildirme olayı site kurallarına aykırı kimler yer bildiriyse o yorumdan orayı silsin yoksa konuyu komple silmek zorundayım bu kadar nasıl rahat olabiliyorsunuz anlmıyorum bi ton memur var ayıks;)

Woppy

Ordinaryüs
Sarı felan olanlar ph test etmek çok zor knklar harbi sizin oranın bebeleri hep böyle reklam ne iş la gardaşım yapmayın böyle

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • T Taha2580:
  • T Taha2580:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha ******* ****** ********** ****
  • ax-b ax-b:
    ****** *** ****** ****** ******* ***** ****** hahahaha******* *****
  • ax-b ax-b:
    +1
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha** ***** **
  • ax-b ax-b:
    ********* ***** * ********** **** hahahaha*** ** ***** ********
    +1
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha* ****** **
  • New Rookie New Rookie:
    **** ******* **
  • ax-b ax-b:
  • L lityum:
  • L lityum:
    ** *** ** ***** ***** **** ******* ****** hahahaha* ******** ********** ******* ********* **** ** ******** *********
  • T Tropikal.MR:
  • L lityum:
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha ****** ********* hahahaha****** **********
  • kokokoco kokokoco:
    hahahaha ******* ********* ****** ** ***** ****** hahahaha** ******* *** ***
  • H happyworld:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
    H happyworld: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*