Anksiyete için hangi genetik kullanılır?

so what

Yeni üye
Anksiyete'de kullanmak için bir genetik arıyorum. Günlük kullanacağım ama uçma amaçlı değil. Günlük kullanımda anksiyeteyi azaltması hariç bir kafa yaşamak istemiyorum. Yüksek thc'de istemiyorum. %5 veya altı olacak. Cbd ve thc 1:1 olacak ya da bu değere yakın bir şey. Böyle bir genetiğin tohumunu Türkiye'ye satış yapan yerlerde bulamadım. Nereden bulabilirim?

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka aradigin bulmak cok zor neticede bir bitki yetistiriyoruz ve ne kadar müdahele etme imkanimiz olsada son karari tabiat veriyor. Bilgilerim seviyesinde sana bir önerim var, indika yetistir tricohlar kehribar olana kadar bekle ve sonra hasat et THC de CBD de cok yüksek olur ama 1;1 olurmu bilmem, bu tavsiye etigimi hic yetistirip labarautara ölcüme göndermedim ama sana yaptigim tavsiyede hem yüksek THC hemde yüksek CBD var

so what

Yeni üye
Kanka aradigin bulmak cok zor neticede bir bitki yetistiriyoruz ve ne kadar müdahele etme imkanimiz olsada son karari tabiat veriyor. Bilgilerim seviyesinde sana bir önerim var, indika yetistir tricohlar kehribar olana kadar bekle ve sonra hasat et THC de CBD de cok yüksek olur ama 1;1 olurmu bilmem, bu tavsiye etigimi hic yetistirip labarautara ölcüme göndermedim ama sana yaptigim tavsiyede hem yüksek THC hemde yüksek CBD var
Yorumun için sağol ama yüksek thc ve cbd değerleri olmaması gerektiğini yazmayı unutmuşum. Yüksek thc yarar sağlamak yerine daha fazla anksiyeteyi arttırıyor. Bir de 1:1 olursa iyi olur ama şart değil. %5 veya altı arıyorum.

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Bak güzel kardeşim esrarın hepsi korku yapar ürkeklik yapar oyüzden sen tıbbi cbd al esrsrın hiç biçeşidi yaramaz sana he illada yetiştiripnkullanıcam diyosan @Nargile abininbdediyi gibi ındıkabve çok bekleticen normal hasattan 3 hafta fazla tutucan thcvyi cbdvye dönüştürücen senin genetiyin o burdakilervthc zirve istiyo sen olabildince hasatı geciktiripnthc yincbd ye dönüştürücen çünkü bekliyen mahsul tch dönüşümü yaşar cbd olur burda kiletinde korkusu o aman thc kaçmasın :)

Ü

Üye silindi 23778

Guest
Yorumun için sağol ama yüksek thc ve cbd değerleri olmaması gerektiğini yazmayı unutmuşum. Yüksek thc yarar sağlamak yerine daha fazla anksiyeteyi arttırıyor. Bir de 1:1 olursa iyi olur ama şart değil. %5 veya altı arıyorum.
Kanka devletin yetiştirdiklerinde thc %3 falan olmasi lazım onlardan bulmalisin

Ü

Üye silindi 23778

Guest
Bak güzel kardeşim esrarın hepsi korku yapar ürkeklik yapar oyüzden sen tıbbi cbd al esrsrın hiç biçeşidi yaramaz sana he illada yetiştiripnkullanıcam diyosan @Nargile abininbdediyi gibi ındıkabve çok bekleticen normal hasattan 3 hafta fazla tutucan thcvyi cbdvye dönüştürücen senin genetiyin o burdakilervthc zirve istiyo sen olabildince hasatı geciktiripnthc yincbd ye dönüştürücen çünkü bekliyen mahsul tch dönüşümü yaşar cbd olur burda kiletinde korkusu o aman thc kaçmasın :)
Kanka adam bayılmak istemiyo sigarayi ne kadar bekletirsen o kadar bayiltici olur diye biliyorum

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Evet uykulu kafa olur doru sölüyonda o ihtiyacı olan cbd başka türlünortaya çıkmaz nekadsr beklerse okadsr cbd artar onun istedi cbd safını buluabilirse agızdan saf cbd yağı onun ilacı o ama tr de nasıl olur o meçhul

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Corbaci tohuunu tricoh lar kehribar olana kadar bekle THC eminim % 5 gecmez zaten olacigi %5-6 ama CBD yi bilemem

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Kanka bildigin corbaci tohumu sana yarayacak THC az kehribar yap CBD var.
Evet abi çok mantıklı onların thc düşük oluyo amberleşincede iyice thc düşücek cbd dönüşçek tebrik ederim abi güzel tespit güzel tespitte artık çorbacılarda genetik satıyo eski dalgaların yüzüne bakan kalmadıki :)

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Odin kardesim iyi kötü 37 senelik tiryakilik var

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Iste ondan yaziyoyrum bol keseden growda 17 sene civarinda ama 17-18 ay basarisiz. Tecrübe kolay kazanilmiyor,

so what

Yeni üye
Micro dosing yurtdışında reçete edilen bir teknik. Thc yüksek değilse herhangi bir kaygı durumu olmuyor. Cbd yağına ben de baktım onu alacaktım zaten ama reçeteli alabiliyorsun diyorlar. Reçete yazdırsam bile onu da yurtdışından getirtince ne kadara geldiğini tahmin edebiliyorsunuzdur. Uygun bir genetiği dediğiniz şekilde dönüştürmeyi denesem bunun bir garantisi var mı? Hangi genetik ne kadar aralıkta olur bunu yapınca?
Corbaci tohuunu tricoh lar kehribar olana kadar bekle THC eminim % 5 gecmez zaten olacigi %5-6 ama CBD yi bilemem
Dediğinizi tam olarak anlamadım. Hangi tohumdan bahsediyorsunuz?

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Burdakilerin yetiştirdi yüksek thc genetikler deyil sokakta satılan eski otlardan bahsediyoz onların thc si düük oluyo hasatı uzatırsan thc dahada düşer cbd artar anlatmak istedimiz o

Kullanici

Yeni üye
Evet abi çok mantıklı onların thc düşük oluyo amberleşincede iyice thc düşücek cbd dönüşçek tebrik ederim abi güzel tespit güzel tespitte artık çorbacılarda genetik satıyo eski dalgaların yüzüne bakan kalmadıki :)
Aynen aga ne biçim sigara yapıyor içinden çıkanlar kıymetini bilene bu alemde ismini çıkarır memlekete etiket olursun sabası paket

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Micro dosing yurtdışında reçete edilen bir teknik. Thc yüksek değilse herhangi bir kaygı durumu olmuyor. Cbd yağına ben de baktım onu alacaktım zaten ama reçeteli alabiliyorsun diyorlar. Reçete yazdırsam bile onu da yurtdışından getirtince ne kadara geldiğini tahmin edebiliyorsunuzdur. Uygun bir genetiği dediğiniz şekilde dönüştürmeyi denesem bunun bir garantisi var mı? Hangi genetik ne kadar aralıkta olur bunu yapınca?

Dediğinizi tam olarak anlamadım. Hangi tohumdan bahsediyorsunuz?
Güzel kanka ben Almanya´da yasiyorum burada alabilecegim CBD yagi ilac niyetni kullanila % 0,02 cbd icereriyor, Burada doktor sana yazarsa sömegi bile eczaneden aliyorsun, ama sen TC de yasiyorsun, yani o isttedigini sadece kendin yetistirisen bulursun. Hangi tohum? Türkiyee satilan ve yetistirilen Türk otu.

Mordecai

Moderator
kanka 1:1 oranında thc:cbd'li genetikleri deneyebilirsin.
ama kaygıyı ortadan kaldırmak için ilk önce buna sebep olan sorunları çözmelisin.

so what

Yeni üye
Güzel kanka ben Almanya´da yasiyorum burada alabilecegim CBD yagi ilac niyetni kullanila % 0,02 cbd icereriyor, Burada doktor sana yazarsa sömegi bile eczaneden aliyorsun, ama sen TC de yasiyorsun, yani o isttedigini sadece kendin yetistirisen bulursun. Hangi tohum? Türkiyee satilan ve yetistirilen Türk otu.
Yani şuan piyasada satılan herhangi bir tohum olur mu?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka aktarda bile kenevir tohumu satiliyor,ama cinsi nedir bilmem. Su torpaci dedigimiz Ib....varya onlarin sattigi türk otunun icinden cikan tohumlar senin isini görür.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
    ****** ******** ** * ** ***** hahahaha*
  • lavrens lavrens:
    * ** hahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ********** *** ******** *** ********* *** ****** *** hahahaha ***** *******
  • kkush kkush:
    ******** hahahaha**** hahahaha**** hahahaha******* ****** hahahaha******* ********** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • kkush kkush:
  • W wickedstick:
  • lavrens lavrens:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • NewGardener NewGardener:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahahahahahaha
  • ErdemRS6 ErdemRS6: