Anlık baskın sonucu yakalandım devam süreci nedir ?

SAFAWTR

Yeni üye
Arkadaşlar selam , araç içerisinde otururken memurdan baskın yedim . Üzerimde içime hazır 3 adet sigara vardı , yakalandık ilk hastane sonra ifade şeklinde ilerledi. Kan tahlili vs vermedim , çarşamba günü vereceğim, burdan sonraki süreç nedir? Tutanakta tck 191 yazılı . Memurun tutuğu tutanakta da 2.9 gram esrar maddesi bulundu , zorluk çıkarmadı , okul hastane vs gibi yerlerin 200 metre uzağındadır diye yazdı , içici olduğumu ara dönemlerde kullandığımı belirtim, ilk defa yakalandım , burdan sonraki süreç nedir mahkeme ye çıkacak mıyım yoksa direk denetim mi ? Polis asker olmak gibi bir hayalim yok sadece sicile işlemesin yeterli , her yer yasal bıraktı bi bizimkiler g*t gibi kaldı , neyse bol dumanlar işleyişi süreci bilgilendirirseniz çok sevinirim tavsiye varsa alırım , 2 gün sonra idrar kan vereceğim sanırım

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
Güvenlik soruşturmalı bir işe girmediğin sürece birşey olmaz. adli siciline işlenmez. Mahkemeye çıkmayacaksın. Mahkeme sana bana gelme git işini denetimde hallet diye bir şans veriyor. Sende denetim idrar seminer git-gel vs vs boş işlerle uğraşıyorsun. Şimdi daha da arttırdılar denetimi. denetim bitse bile 6 ay 1 sene sonra falan sürpriz idrara çağırılabiliyormuşsun. Artık her yerde memur bekçi var . Araç içinde takılmak sıkıntı. Sen kimse görmez sanıyorsun ama etrafta evler yoldan geçen arabalar muhakkak birileri seni görüyor ki memurda zaten direk zınk diye sana gelmiş. Bu devirde yakalanmamak lazım kanka adamı git-gel çok uğraştırıyorlar.

SAFAWTR

Yeni üye
Kanka çok şans eseri denk geldi ya normalde arabaya binmem toplu taşıma ama bu sefer bi yerlerimiz kaşındı tedbiri elden bırakınca paket olduk , anladım dostum çarşamba günkü kan tahlilinin negatif çıkması biseyi etkiler mi , bunun için tavsiyen var mı ne yapabilirim ,

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
Kanka çok şans eseri denk geldi ya normalde arabaya binmem toplu taşıma ama bu sefer bi yerlerimiz kaşındı tedbiri elden bırakınca paket olduk , anladım dostum çarşamba günkü kan tahlilinin negatif çıkması biseyi etkiler mi , bunun için tavsiyen var mı ne yapabilirim ,
Normalde seni yakaladıklarında götürmeleri lazımdı. İçici mi yoksa satıcı mı diye idrara götüriyorlar. Yani pozitif çıkarsa içici olarak giriyorlar dosyaya. Negatif çıkarsa torbacı muamelesi görebiliyorsun

SAFAWTR

Yeni üye
kanka gittik ama tahlil vermedim , kâğıt alıp çıktık , ifadeyi alan polis ertesi gün sabah gel dedi , sınav var çarşamba geleyim dedim çarşamba sabah 9 da karakolda olmamı söyledi , iciciyim diye belirttim , anladılar zaten, içime hazır haldeydi. tutu tutanağa da öyle geçirdi , temiz çıkarım diye düşünüyorum , bakalım çarşamba tahlil vereyim buraya yazarım tekrar .

wooZ

Üye
Arkadaşlar selam , araç içerisinde otururken memurdan baskın yedim . Üzerimde içime hazır 3 adet sigara vardı , yakalandık ilk hastane sonra ifade şeklinde ilerledi. Kan tahlili vs vermedim , çarşamba günü vereceğim, burdan sonraki süreç nedir? Tutanakta tck 191 yazılı . Memurun tutuğu tutanakta da 2.9 gram esrar maddesi bulundu , zorluk çıkarmadı , okul hastane vs gibi yerlerin 200 metre uzağındadır diye yazdı , içici olduğumu ara dönemlerde kullandığımı belirtim, ilk defa yakalandım , burdan sonraki süreç nedir mahkeme ye çıkacak mıyım yoksa direk denetim mi ? Polis asker olmak gibi bir hayalim yok sadece sicile işlemesin yeterli , her yer yasal bıraktı bi bizimkiler g*t gibi kaldı , neyse bol dumanlar işleyişi süreci bilgilendirirseniz çok sevinirim tavsiye varsa alırım , 2 gün sonra idrar kan vereceğim sanırım
Öncelikle geçmiş olsun kanka hiç kimsenin bu gibi olayların başına gelmemesi dileğiyle, kanka sana denetim vericekler boş boş idrar verip garip garip uğraştırıcaklar seni haberin olsun. Sicilinede işlemez merak etme ama adli sicil arşiv kaydında çıkıyo diye biliyorum ben. ama onuda sildirebiliyosun diye biliyorum problem yok. Yani kısacası dert edilecek, sıkılacak, darılacak birşey yok sadece uzun bir süre sigara içmeni tavsiye etmiyoruz sigarada dahil hiç bir uyuşturucuyu içme denetimin bittikten sonra bolca iç a* :D Ondan sonra süpriz denetime sokarlarsa seni s*kerim lan sizi gelmiyorum de gitme a*

SAFAWTR

Yeni üye
Öncelikle geçmiş olsun kanka hiç kimsenin bu gibi olayların başına gelmemesi dileğiyle, kanka sana denetim vericekler boş boş idrar verip garip garip uğraştırıcaklar seni haberin olsun. Sicilinede işlemez merak etme ama adli sicil arşiv kaydında çıkıyo diye biliyorum ben. ama onuda sildirebiliyosun diye biliyorum problem yok. Yani kısacası dert edilecek, sıkılacak, darılacak birşey yok sadece uzun bir süre sigara içmeni tavsiye etmiyoruz sigarada dahil hiç bir uyuşturucuyu içme denetimin bittikten sonra bolca iç a* :D Ondan sonra süpriz denetime sokarlarsa seni s*kerim lan sizi gelmiyorum de gitme a*
kankim selam günaydın gec gördüm mesajını . pilot olalım derken paket olduk . paket olduktan sonra 2 hafta gecti daha kan kıl testine almadılar . bugun gittim tekrar yarına gel dediler. bu işler böyle ugraştırarak sürüyor sanırım . vucudu temizledim temizim şu an 2 haftadır içmiyorum . detoks yaptım tahlili vereyim bi jubile yapıcam . cok bagımlısı degilim ama cok keyifici bi insanım tedbiri elden bırakmamk gerekirdi bıraktık sıkıntıya düştük .

bluesmank

Yeni üye
Memurluk yandı unut onu kanka
emin misin dostum benim dosyam kamu davasının açılmasının ertelenmesi kapsamında içici kategorisinde bulundurmak suçundan ve hukuk sitelerinde 5 senenin sonunda memuriyete engel olmaz diyor makaleler.

eğer gerçekten imkansızsa yol yakınken kendime başka bir meslek seçeyim

Ü

Üye silindi 38358

Guest
emin misin dostum benim dosyam kamu davasının açılmasının ertelenmesi kapsamında içici kategorisinde bulundurmak suçundan ve hukuk sitelerinde 5 senenin sonunda memuriyete engel olmaz diyor makaleler.

eğer gerçekten imkansızsa yol yakınken kendime başka bir meslek seçeyim
Avukata danış kanka net bilgi için

bu tutanağı alması yetiyor savcılığa yolluyor ilk kriminal sonra geri geliyor karakola oda rar olarak yolluyor savcıya denetimi basar 1 sene 5 yıl dava ertelemesi denetim biter süprizler başlar yılda 2-5 e kadar devam 5 yıl boyunca geçmiş olsun

SAFAWTR

Yeni üye
Selamlar tekrardan , dosya acılış tarihi 19.01.2024 dosya durumu KAPALI 13.02.2024 . olarak gözükmete herhangi bir kagıt vs gelmedi burdaki kapalının ne oldugunu anlamadım ama dosya büyük ihtimal dışardan görüntülenmeye kapalı . beklemeye devam .

KurtlarVadisi

Yeni üye
Selamlar tekrardan , dosya acılış tarihi 19.01.2024 dosya durumu KAPALI 13.02.2024 . olarak gözükmete herhangi bir kagıt vs gelmedi burdaki kapalının ne oldugunu anlamadım ama dosya büyük ihtimal dışardan görüntülenmeye kapalı . beklemeye devam .
Kanka senin uyapta gözükmez o avukat uyapında gözüküyor anladığıma göre ne süreçte olduğu yüksek ihtimalle yoğunluk var gelen geçeni paket ediyorlar denetim kağıdı gelcek eve işte yukardaki yorumlardaki gibi 1 sene git gel vs ile uğraşıcaksın sonrasındada yılda 2 defa denetim bittikten sonra idrara çağırcaklar genel olarak durum böyle her yer yasal yapmışken harbiden bizim ülke para basıyor diye bu işten yapmıyorlar kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C clackster:
    hahahaha *******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ***** *** ******* hahahaha*** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** ***** ** ** ********* ** ********** *** hahahaha**** ********* ***** ******** * **** *** ********* ********* hahahaha******* ****** hahahaha** *** hahahaha ********* *** ********** ***** ******** ********* ****** ***** ******* *** ****** ***** *** ****** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ********* ***** ** ******* ** ***** ********* ********** ***** ** ****
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G Groww:
  • C clackster:
  • C clackster:
  • C clackster:
  • G Groww:
    ******* ********* ***** ** ******* ** ***** ********* ********** ***** ** **** ********** ****** ****** ****** ********** ****
  • G Groww:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahaha**** ****** ****** ****** ********** ****
  • G Groww:
  • G Groww:
    *** **** ********* ***** ********* ** **** ******* **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G Groww:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** * ****** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros: