Araştırma: Esrar Kullanıcılarının Egzersiz Deneyimi

MrTiger420

Müptezel
Yeni bir araştırmaya göre, koşmadan önce esrar kullanımı daha büyük bir zevk ve huzur duygusu ile ilişkilidir. Katılımcılar 6 kilometreden fazla koştular ve esrar tükettikten sonra koşarken daha olumlu etkiler, zevk, sakinlik ve öfori* yaşadıklarını bildirdiler.
1.jpg

Esrarın çeşitli egzersiz biçimleriyle (örneğin, koşma) kullanımı, esrarın hareketsiz davranışla ilişkili olduğu popüler klişesiyle çelişen son yıllarda medyanın dikkatini çekmiştir. Kesitsel kanıtlar esrar kullanımı ile egzersiz yapımı arasında pozitif bir ilişki olduğunu öne sürse de, bugüne kadar esrarın egzersiz üzerindeki akut etkileri belirsizliğini korumaktadır.

Bu araştırmanın sonuçları, egzersizle birlikte esrar kullanımının süreçteki zevki artırabileceğini düşündüren önceki kesitsel çalışmalarla aynıdır. Bilim adamları, esrarın egzersiz rejimine uymaya ve egzersiz yapma motivasyonunu artırmaya yardımcı olabileceği sonucuna varmışlardır, bu da normal bir vücut kitle indeksinin korunmasına ve fiziksel aktivitenin sürdürülmesine yardımcı olacaktır.

Öfori*(euphoria), - yoğun bir mutluluk, neşe ve coşku hissi olarak tanımlanır.

2.jpg

Kaynak:

szrlkrsii

Müptezel
ben gym ile uğraşıyorum antremanlardan önce veya sonra icmek cidden kafa olarak cok iyi ediyor, yanılmıyorsam da bazı sporcuların dövüşçüşerin vs indica tercih ettiğini okumuştum.

ama sağlam bi antreman sonrası bi joint yapiyosun o tatlı ağrılarla nası güzel nası güzel.

MrTiger420

Müptezel
ben gym ile uğraşıyorum antremanlardan önce veya sonra icmek cidden kafa olarak cok iyi ediyor, yanılmıyorsam da bazı sporcuların dövüşçüşerin vs indica tercih ettiğini okumuştum.

ama sağlam bi antreman sonrası bi joint yapiyosun o tatlı ağrılarla nası güzel nası güzel.
MMA dövüşçüleri arasındada kullananlar var. 6 MMA dövüşçüsü antremandan önce ve ya sonra esrar kullandıklarını açıklamıştı. Mike Tysonda esrar kullananlar arasında yer alıyor. Bir reportajında anlatmıştı esrarın ona iyi geldiğini, hayatında olumlu etkilerinin olduğu ve onu değiştirerek sakin bir insana dönüştürdüğü hakkında. Hatta bazı dövüşlere kokain ve esrar kullanarak onun etkisinde çıkmış...

esrarii

Müptezel
bada hari , de doping kullanmıştı rezil oldu, ot değil kimyasal bişeydi. mike tayson sakinleşsin diye içmiştir , ot içen mutlu olur , agresif olmaz , ben mesela harman ken agresif oluyom , bazen bunu değerlendiriyorum birine tutulmuşsam , sonra içip uyuşuyom gülen similiy gibi

.
Dünyaca ünlü Kickboks yıldızı Badr Hari’ye şok haber iletildi. Uyuşturucu ve doping testleri ile ilgili gelen haber şoke etti. Daha önce 7 Mayıs 2018 günü verdiği numunelerin sonuçları olumsuz çıkınca lisansı askıya alınan Faslı yıldıza 19 ay ringlerden men cazsı geldi.

.

Overeem Hollanda’da Badr Hari’yi Dopingle Yenmiş​

MMA ve Kickboksun yıldız ismi Hollandalı Alistair Overeem, geçtiğimiz Ekim ayında Hollanda’nın Arnhem kentindeki GelreDome’da gerçekleşen Glory: Collision 4’te kickboksta Faslı Badr Hari’yi yendikten sonra yapılan ama açıklanmayan yasaklı madde ortaya çıktı.

Son düzenleme:

MrTiger420

Müptezel
Tyson, Savares le ringe çıkmamıştan birkaç dakika önce kokain ve esrar kullandığı hakkındaki haberi aşağıya bırakıyorum.Uyuşturucu testlerini yenmek için sahte bir penis kullanmış. Savarese'yi ilk raunda sadece 38 saniye kala teknik nakavtla yenmiş. Hatta hakemide devirmiş)

esrarii

Müptezel
ilk cümle ve son cümleye bak. mike tysonun esrarı sakinleşmek için içtiğini gör , bu adam ne bulursa içer yoksa

...
Uyuşturucu testlerini geçmek için sahte penis kullanan Tyson, Savarese'yi ilk raundun 38. saniyesinde teknik nakavtla yendi.

Gezegendeki En Kötü Adam, Savarese'yi sadece 12 saniye içinde bir canavar sol kroşeden sonra tuvale çarptırdı.

Ve hakem John Coyle, acımasız saldırıyı durdurmaya çalışırken, Tyson tarafından da saatlendi.

Ortadaki adam, sonunda ayağa kalkıp kavgayı iptal etmeden önce yayıldı.

Artık kendi esrar imparatorluğuna sahip olan Tyson, hakemin emirlerine uymadığı için 125.000 £ para cezasına çarptırıldı ve kavgayı takip eden katliamda, Lennox Lewis'in çocuklarını yemek istemekle ilgili rezil yorumunu yaptı.

Savarese'ye karşı galibiyet, Tyson'ın kariyerinin en hızlı ikinci galibiyetiydi ve dokuz aylık bir aradan sonra üçüncü geri dönüş mücadelesinde geldi.

Tyson, o sırada iki sürücüye saldırmaktan dört ay hapis cezasını çekmişti.

Ancak uyuşturucu kullanımı arka planda kalmamıştı ve inanılmaz bir şekilde, onları dövüşlerden hemen önce bile kullanıyordu.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
    hahahaha* ****** ****
  • istr istr:
  • universesingularity universesingularity:
    *** **** **** ***** ******* ******** hahahaha **** **
  • NewGardener NewGardener:
  • istr istr:
  • istr istr:
    ***** ****** ***** ****** ***** ********* **** ********* ****** ***** ***** **** ****** ******** *******
  • istr istr:
    *** * ******* *** ******* ***** **** ****** ********* ****** ** ******* ** *** *** **** **** ***** ******* ******** hahahaha **** **
  • istr istr:
    ******** ******* ***** *** ********** ****** ******** hahahaha ****** ***** ****** ***** ********* **** ********* ****** ***** ***** **** ****** ******** *******
  • istr istr:
    ** hahahaha* ***** **** ******** ****
  • istr istr:
    *** ****** ******* ***** ***** ********** ****** ****** **
  • istr istr:
    ***** ********* *** ** **** **
  • istr istr:
    **** ***** **** *** hahahaha* ****** ********* ***** **** *******
    *** ***** ****** **
    *** *** ****** ********* ***** ****** **** hahahaha*****
  • istr istr:
  • istr istr:
    ******** **
  • istr istr:
  • istr istr:
    hahahaha *** ******** ****** **
    +1
    ** ******** *** ***** *** ** ****** ***** ***** ***** ********* ****** ** **** ***** ** ****** ****** *****
    universesingularity universesingularity: ** ******** *** ***** *** ** ****** ***** ***** ***** ********* ****** ** **** ***** ** ******...