Arkadaşlar durum sizce ne olur ?

anilsaran

Yeni üye
Arkadaşlar 1 gün önce gittiğimde sağlamdı bugün gittim bitkiyi bu halde buldum sizce büyümeye devam eder mi ? Sanırım fare yemiş bu hale getirmiş durum ne olur değerli yorum ve tecrübelerinizi bekliyorum .

https://imgyukle.com/i/rjRvSQ

https://imgyukle.com/i/rjRqnR

harlem1

Yeni üye
kanka aynısı benimde başıma gelmisti, boyutu tam seninki kadardi haserelerin gazabına uğradı  ama sonra tekrardan hayata tutundu ve yaprak çıkarmaya başladı demem o ki takma kafaya düzen alacaktır.

Quica

Yeni üye
sineklik al etrafını üstünü çevir o bitkiyi yiyen canlı bir süre sonra tekrar geliyor  2 kere saldirdilar bitkime sömek yapacak yeni yapraklara  özellikle  taze diye seviyorlar heralde benimde başima geldi

anilsaran

Yeni üye
Sadece bunu bu hale getirmişler ya 2 gündür uğrayamadım yanlarına umarım kurtarır kendini olmadı etrafını çeviricem ,  bana fare gibime geldi 2 tane fare ölüsü buldum kovanın içinde boş kova bırakmıştım yağmur suyu dolmuş içine çokta güzel geni vardı hayırlısı artık . sağolun arkadaşlar

Quica

Yeni üye
Kanka hangi bölgedesin nasıl bir ortamda yetiştiriyorsun  bilmiyorum ama outdoor olayı zor çekirgesi tırtılı domuzu faresi ne ararsan var sana bir tavsiye toz kükürt al ucuz zaten birde naftalin al ikisini karıştır bitkinin etrafindaki alana at çoğu hayvan gelemez aman bitkinin toprağina karışmasın dikkat et

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • universesingularity universesingularity:
  • kkush kkush:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ***** ***** hahahaha ***** ******* ******* ********* ****** ** ** *** ******** ********** ***** ***** * ***** ****** ***** hahahaha ********
  • kkush kkush:
    ****** *** ***** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kkush kkush:
    ** **
  • kkush kkush:
    **
    ******* *** *** **** *** **** **** ***** ********** **** ******** ********* *** ****** **** ***** *********
  • kkush kkush:
    * **** ***** **
    ***** *** *** ******** ****** ***** ****** **** ***** * ****** *** *** **** ********
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha * ***** ********* ** ********** hahahaha*** ** ****** ******* ****** ** ********* ******* **** hahahaha* ********** ******** ***** hahahaha
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ****** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kkush kkush:
    ** ** hahahaha**** **** *** ***** **
  • kkush kkush:
    **** ***** ******** ******* **
  • kkush kkush:
    ******* hahahaha** ***** *** **** ***** ** **
    ********** hahahaha***** ***** ****** ** ********
    universesingularity universesingularity: ********** hahahaha***** ***** ****** ** ********