Arkadaşlar Hasat Zamanı Geldimi Yardım

• Konbuyu başlatan woms
  • Başlangıç tarihi

Hasat Zamanı geldimi

• evet

Kullanılan: 7 63.6%
  • hayır

Kullanılan: 4 36.4%

• Kullanılan toplam oy
    11
W

woms

Guest
arkadaşlar cinsini bilmem bir arkadaşım verdi 6 aydır bakıyorum sıkıldım artık bunun hasatı geldimi ya [attachment=307][attachment=307]

Ekli dosyalar

• zalım.jpg
    zalım.jpg
    93.4 KB · Görüntüleme: 730

Marangoz

Kıdemli Üye
Kanka telefondan gördüğüm kadarı ile hasat edilebilir diyebilirim. 
Psitillerin neredeyse tamamı sararmış ve dik durmuyorsa hasat edebilirsin. Ya da trikomları gözlemleyerek hasat zamanını anlayabilirsin.

thcyiyen

Yeni üye
hocam ne şekilde ve nasıl bir ortamda baktınız ayrıca cinsini biliyor musunuz?

bende de var bir tane köfteciden kalanı atmıştım saksıya 7 ay oldu ortada çiçek yok ama ışıklandırma falan yapmadım öyle duruyor evin bir köşesinde... seninki de böyle bi durum mu?

hocam ne şekilde ve nasıl bir ortamda baktınız ayrıca cinsini biliyor musunuz?

bende de var bir tane köfteciden kalanı atmıştım saksıya 7 ay oldu ortada çiçek yok ama ışıklandırma falan yapmadım öyle duruyor evin bir köşesinde... seninki de böyle bi durum mu?

B075786

Yeni üye
Cvp: Arkadaşlar Hasat Zamanı Geldimi Yardım

gelmiş gibi  karanlık da 3 gün bırak felan gibi konular var kırıstallenmesi icin

mert özmen

Yeni üye
kanka prolardan yorum gelmemiş görüyorum. benimde ilk growum ama sürekli araştırmalarım sonucu kanka buyur. o kılların adı pistil. pistillerin %80i kızardığında hasat zamanı gelmiş. %20sinin beyaz kalması gerekiyor. yok geçerse yatağa yapışıcan videoda anlatıyor burada zaten ustad ::D kanka gelmiş la zamanın geçiyorda ::Dakından daha net görürsün gözünle kabaca %80 bulmuşmu. yoksa %100mü olmuş :DD emin olamıyosan büyüteç al yakından bak kristalleri ne renk. kırmızıysa geçmiş zaten keees artıık. beyazsada bulanıksada kes. su damlası gibi şeffafsa elleme galsın :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********