Arkadaşlar hasat zamanı gelmiş mi ? Yardımcı olur musunuz

Mikroskop kötü biraz bulanık çekiyor fakat şeffaf gözükenler olduğu gibi amberler de mevcut bu konu hakkında ne düşünüyor sunuz

Ü

Üye silindi 26240

Guest
bunlar calyx kesesimi seker yapragimi. thricomlara calyxten bakman lazim dogru sonucu ele almak icin

Kanka bitkim auto 114 günü geçti bloom 32 de girdi yani gün olmuş 82 gündür bloom yani indica genetik birkez topping dışında eğitim yok. Çok hafif. Lst yapmıştım. Işık açık kapalı çekip atıyorum şimdi bitkiyi

Ü

Üye silindi 26240

Guest
Kanka bitkim auto 114 günü geçti bloom 32 de girdi yani gün olmuş 82 gündür bloom yani indica genetik birkez topping dışında eğitim yok. Çok hafif. Lst yapmıştım. Işık açık kapalı çekip atıyorum şimdi bitkiyi
fotoğraflar pek sağlıklı degil ama hasat gelmiş gözüküyor bide bitkiye bakalim amberlerine daha sağlıklı olur

Ü

Üye silindi 26240

Guest
e gelmiş tabi bro geçmiş bile neden beklettin ki bu kadar cbd yapmış baya

Ü

Üye silindi 26240

Guest
koltuga yapıştırır seni bu bitki :) karanliga almadan direk vur baltayi kes gubre cok varsa flush atarsin

Ü

Üye silindi 26240

Guest
Photo bitki saniyorum. Benim ciceklerde bloomda ayin 10 unda 2 ay olucak. Bende ciceklenme suresini uzatsammi diye dusunuyorum. Ciceklenme suresini uzatinca miktarda fazlalasma gordunmu yoksa 8. 9. Hafta ile 11 yada 12 hafta aynimi miktarda gozlemledigin artis olduysa bahsedermisin kanka
8.haftadan sonra çok fark etmiyor ben denemistim bi kac growda ama arkadaştanda cevap almak lazim

Dış dolgunluk değil de sömek iç doluluğu için ambere kadar beklemek em iyisi bence daha sert dolu dolu oluyor sömek içleri o zaman erken kesince içi boş kalıyor çiçeğin büyük gözüküyor ama kuruyunca yumuşacık oluyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
    T Turco: ****