Arkadaşlar hasat zamanı gelmiş mi ? Yardımcı olur musunuz

Vedoo

Kıdemli Üye
Kanka sponsor ayar veriyodur tohumlara bence yoksa kimse almaz herkes bi ağacı tohuma ayırır :)
bilmiyorum abi sponsor dan alis verisim cok oldu gec yolladiniz diye bi seneleyin sovdum 20 tane hediye koymuslar utandim sonra bidaha da hic sovmedim memnun da kaldim rengarenk bitkilerim olmustu cok iyi olanlar vardi degisik degisik farkli farkli ictim

Vedoo

Kıdemli Üye
flush at kes gitsin abicim bekletme fazla kendine de guzel bir buyutec alirsan daha saglikli gorunu cekilir bu karisik kurusuk oldu iyi degil yazacaktim resimlerin o ara burasi karisti unuttum neyse kes flush at kes amca

Tuzsuz Bekir

Müptezel
bilmiyorum abi sponsor dan alis verisim cok oldu gec yolladiniz diye bi seneleyin sovdum 20 tane hediye koymuslar utandim sonra bidaha da hic sovmedim memnun da kaldim rengarenk bitkilerim olmustu cok iyi olanlar vardi degisik degisik farkli farkli ictim
peki kanka aldığın hasatlarda hiç çıktı mı tek tük de olsa tohum

Vedoo

Kıdemli Üye
peki kanka aldığın hasatlarda hiç çıktı mı tek tük de olsa tohum
hemen hemen her tohum sirketini denedim cikmayan olmadi bir agac dan 5 10 tohum tek tuk cikiyor ama ben sponsorun bior kac bitkisini polenledim o ayri ben istedim tohum cikmasini cunku. her bitkiden tek tuk tohum cikar birinde cikmasa birisin de cikar mesela humboldt blue dream blueberry headband. garden of green candyland ve green crack gecen sene bunlar dan agac basi 5 tohum cikmistir bazi someklerinden.

hemen hemen her tohum sirketini denedim cikmayan olmadi bir agac dan 5 10 tohum tek tuk cikiyor ama ben sponsorun bior kac bitkisini polenledim o ayri ben istedim tohum cikmasini cunku. her bitkiden tek tuk tohum cikar birinde cikmasa birisin de cikar mesela humboldt blue dream blueberry headband. garden of green candyland ve green crack gecen sene bunlar dan agac basi 5 tohum cikmistir bazi someklerinden.
kanka kestim o gün cevap atamadım konuma cevap verdiğin için teşekkür ederim :) yaprakları ayıklamak çok yorucu bi anda temizlemek şartmı?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****