arkadaşlar junior boy bitkilerime bir yardım

ganjair

Yeni üye
arkadaşlar bu bitkiler 4 ay sonra daha yeni sömeklenmeye girdi boyları yarım metre 3 tane var bunlardan maddiyatım yetersiz olduğu için sıkıntılar yaşadım biraz o yüzden şimdi bunların 2 tane 50cm lik tüp floresanları vardı yetişme dönemi için  ben de bunlara full spektrum 50w led projektör aldım yetersiz olduğunun farkındayım ama  floresandan daha mı iyi olur sizce ben öyle düşündüm   

bir de sizce ne kadar hasat alırım bu çiçekler ne kadar büyür olgunlaşır her çiçek 2-3 gram olur mu

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-03-26 at 18.47.15.jpeg
    WhatsApp Image 2020-03-26 at 18.47.15.jpeg
    112.1 KB · Görüntüleme: 78
  • WhatsApp Image 2020-03-26 at 18.47.51.jpeg
    WhatsApp Image 2020-03-26 at 18.47.51.jpeg
    255.1 KB · Görüntüleme: 92

Kanka

Administrator
Yönetici
kankacım umarım ışığı w sını arttırıp emegının karsılıgını alabılırsın burdan alacagın kuru tahmınımce 15 dir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O obeb:
    ***** hahahaha*** ******** * **** ***** ********* ********* *****
  • H hussii:
    ******** ******* ** ***** **** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******** ********** ** hahahaha** ******** *******
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    *** ***** ******** ***** ******* ******* ******** ***** ******** ******* ** ***** **** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******** ********** ** hahahaha** ******** *******
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha** ***** *** ******** ******* ** ***** **** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******** ********** ** hahahaha** ******** *******
  • O obeb:
    ******** ******* ** ***** **** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******** ********** ** hahahaha** ******** *******
  • H hussii:
    ***** ***** ****** ********* ******* ******* *** **** hahahaha *** ******** ********** ***** hahahaha ** **********
  • O obeb:
    hahahaha** *****
  • H hussii:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha** ***** hahahaha ********** ******* ***** **** **** ****** ******** **** **** ********* **** ***** ***** ****** ********* ******* ******* *** **** hahahaha *** ******** ********** ***** hahahaha ** **********
  • O obeb:
    hahahaha **********
  • O obeb:
    +1
  • H hussii:
    ******* ******* ****** ****** **
  • O obeb:
    ******** **
    ******* ******* ****** ****** **
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ******* *** *** hahahaha ***** ***** *** *******
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    hahahaha****
  • O obeb:
  • O obeb:
    hahahaha****
  • O oziozi:
  • H hussii:
    hahahaha**** ** ******* ****** *** hahahaha* ********* ********* *** *********
  • O obeb:
    hahahaha**** ** ******* ****** *** hahahaha* ********* ********* *** *********
  • O oziozi:
    ***** *** hahahaha**** ****** ****** *** *******
  • O oziozi:
    O oziozi: ******* ******* **** ***** ********* ********