Arkadaşlar selamlar. Kaç günü kalmış sizce ???

Cashh

Doktor
Uzman Kankalar bir bakıp fikir verebilir mi rica etsem kaç günü var flush a geçeyim mi pistiller iki günde kahverengi oldu? Teşekkürler

Petch

Yeni üye
Hocam böyle anlaşılması biraz zor, 100x mikroskop alıp trikom gelişmesine bakman lazım. Sırf böyle yorum yapamazsın.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum sorunu anlamadim, eger resimlere bakarak yorum istiyorsan, evet hasata az kalmis, Trichomlar %60 civari raki rengi olunca at flush karanliga al vur baltayi.

Cashh

Doktor
Ne dersin. Diğer paylaşımı sildim bu fotoğraflara bakıpet
Dostum sorunu anlamadim, eger resimlere bakarak yorum istiyorsan, evet hasata az kalmis, Trichomlar %60 civari raki rengi olunca at flush karanliga al vur baltayi.
Eyvallah kanka flush ı nasıl atmamı tavsiye edersin

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Ben sadece ph ayarli su ile atarim flush , ister flush kullan istersen benim gibi sadece suyla at. Flush atmaktaki sebeb, artik bitkinin topraktaki gübreyi kullanmamasi ve icinde kalan gübreyi mümkün olugu kadar kullansin ki. o gübre tadi sömeklere gecmesin.

Cashh

Doktor
Ben sadece ph ayarli su ile atarim flush , ister flush kullan istersen benim gibi sadece suyla at. Flush atmaktaki sebeb, artik bitkinin topraktaki gübreyi kullanmamasi ve icinde kalan gübreyi mümkün olugu kadar kullansin ki. o gübre tadi sömeklere gecmesin.
Benim su zaten şehir suyu değil sondaj suyu doğal ph ayarlı su :) bu neden ile kesinlikle her bitki flush atılmadan kesilmemeli flush atılmadan kesilen sigara içtim bildiğin gübrenin tadı geliyor ağzına insanın baya böyle

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum @Cashh, ben ph yi ayarliyorum ama ayarlamasanda olur. Ph yi ayarlamamin sebebi cocoda yaptigim icin ve o cocoyu tekrar kullanmak istedigin icin, yoksa topragi veya coco yu bir daha kullaniyacaksan ver cesme suyunu bolcana gitsin.

Cashh

Doktor
Dostum @Cashh, ben ph yi ayarliyorum ama ayarlamasanda olur. Ph yi ayarlamamin sebebi cocoda yaptigim icin ve o cocoyu tekrar kullanmak istedigin icin, yoksa topragi veya coco yu bir daha kullaniyacaksan ver cesme suyunu bolcana gitsin.
Kanka bolca mı yavaş yavaş saksı miktarınca mı verilmeli sence @nangile kanka

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Yavas yavas saksinin altindan su cikana kadar temiz su ver, alttaki tabak su ile dolunca,at o suyu ve tekrar yukardan su ver. taki asagidan cikan suyun temiz su rengine yaklasana kadar devam et, her seferinde alttan cikan suyun rengi dahada acilacak.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • Y Chat bot:
  • Y Chat bot:
    Y Chat bot: ***** ****** *** ****** *** *****