Arkadaşlar sizce sorunu ne olabilir

İstanbul

Müptezel
Aynı durum bende oldu çiçeğe girince düzeldi sen yine de arastır önlem al ben eski toprak kullandım yıkamadan ondan şüphelendim sonucu da bilmek isterim genetik ne acaba

İstanbul

Müptezel
Genetik gorilla cookies ben de azot dan şüphelendim bir süre arttırıp deniycem.
aynı firmanın tohumlarını kullanıyoruz benim genetik Moby Dick tohumlar hastalıklı veya hatalı da olabilir Mart ayında sipariş edildi daha önce 3 defa cokies yaptım içimi tadı kokusu güzel fakat sonu kötü yoruyor

cannabis16

Ordinaryüs
aynı firmanın tohumlarını kullanıyoruz benim genetik Moby Dick tohumlar hastalıklı veya hatalı da olabilir Mart ayında sipariş edildi daha önce 3 defa cokies yaptım içimi tadı kokusu güzel fakat sonu kötü yoruyor
cookieslerin genetik özelliği o.. yoruyor dediğin narkotik etki misali elini ayağını kesiyor,dermansız takatsız hissediyorsun..abd gevuru bayılıyor bu cookies genetiklerine..THCsi o kadar yüksek ki beni dermandan düşürdü diyor..aslında otun genetiğinde CBN etkisi çok..genetik böyle..amberleşmiş cigara misali..

İstanbul

Müptezel
cookieslerin genetik özelliği o.. yoruyor dediğin narkotik etki misali elini ayağını kesiyor,dermansız takatsız hissediyorsun..abd gevuru bayılıyor bu cookies genetiklerine..THCsi o kadar yüksek ki beni dermandan düşürdü diyor..aslında otun genetiğinde CBN etkisi çok..genetik böyle..amberleşmiş cigara misali..
Kanka bende bayağı hızlı ve keyifliydi yoruyor dediğim ertesi gün eklem ağrısı ve vücut yorgunluğu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** ********** hahahaha ****** *** hahahaha* **** ****** ***** ******** ******* ** ******* *** hahahaha** ** ******* *** **
    BABASULTAN07 BABASULTAN07: ** ********** hahahaha ****** *** hahahaha* **** ****** ***** ******** ******* ** *******...