Arkadaşlar Tavsiye alabilirmiyim

4 yıldır yapıyorum bu 5.yılım Arkadaşlar sorum şu ben 19 litre kumaş saksıda yapıyordum yer sıkıntısından dolayı 12 litre kumaş saksıya düşürdüm onun alttan kökler çok çıkıyordu temizliyordum 2 günde bir suluyordum şimdi ise 7/8 litre kumaş saksıda yapsam olurmu diye düşünüyorum acaba yer sıkıntım var şimdiden sağolun :)
7/8 litre kullanan oldumu yapan oldumu acaba bunuda niye soruyorum 3 sene önce sanki 8 litrelik yoğurt kabında yaptım diye hatırlıyorum o yüzden soruyorum.

kamil99

Üye
Ben bardakta yapıyom , bu hafta başladım. Bardak tan 1 lt saksıya geçcem , sonra 8 lt ye geççem. / 19 lt ye geçmek için kaç gün lazım saksıya , burdan hesap et

7/8 litre kullanan oldumu yapan oldumu
Ben 120x120 kabine genelde 20 tane 7 litrelik saksi atiyorum suan 20 degilde 14 tane var yani tabiki olur hata 3,5 litre de de yapabilirsin sana ve isteklerine bagli.

Ben daha cok kücük saksi koyup veg dönemini bu sayede daha kisa tutyorum. 19litre indoor bence gerksiz.
11litre yeter da artarda.

Ben 120x120 kabine genelde 20 tane 7 litrelik saksi atiyorum suan 20 degilde 14 tane var yani tabiki olur hata 3,5 litre de de yapabilirsin sana ve isteklerine bagli.

Ben daha cok kücük saksi koyup veg dönemini bu sayede daha kisa tutyorum. 19litre indoor bence gerksiz.
11litre yeter da artarda.
Sağol fikirlerin için 4 sene önce bende ilk başta bardakta yapıyordum sonra büyüğe geçiriyordum şimdi neden se sonra direk 12 litrede yapıp bitiriyordum
Bu sefer 0.750 saksıda yapıcam veg kısalır oradan 7/8 litre ye geçirip bitiricem
Ki sen 7 litre yapmışsın yapan birisinin cevabı daha iyi oldu benim için
Dediğin gibi isteklerini iyi anladıktan sonra sonuçta hizmet vermek lazım sağolasın :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • Y Chat bot:
    Y Chat bot: ******* *** **** *** *****