Arkadaşlar yardım zamanı gelmişmi

Arkadaşlar photo big bud diye aldım 2,5 ay veg tuttum cicegin 5 haftası hasatın geldigini söylüyor tecrubeli arkadaşlar yanlış genetik yolladılar galiba cicegin 5 haftası hasatı nasıl geliyor anlamadım gitti resimler bunlar bir daha emin olmak istedim kesmeden önce ilk growum yardımlarınızı bekliyorum.
Alt someklerde kahve oşstiller tam kahve rwngi
Degiller daha

@Kanka @silas @Cibril
@Aguş @Altınpipo

Kanka

Administrator
Yönetici
Kanka tricomlara şeker yapraklarından bakarsan yanıltır seni , calyx lere odaklanman lazım ve ayrıca sömeklerini göremedim birşeyler ters gitmiş , alt tarafta baya beyaz pistilin var o , https://imgyukle.com/i/NE49xI bu görsele tıkla yakınlaştır farkedıceksın o aradakılerın yarısı dönsün en azından tepeden cıkan saç gibi

Organik

Kıdemli Üye
Kankam ısı stresinden dolayı üst kısımlardaki pistil kısımları kahve tona dönmüş bunu birebir bende yaşadım ama bitkiye baktıgında %60-70 lik kısmının kahve tonunda olması lazım hasat için 3hafta var gibi duruyor kafadan trikomları gözlemlemeni öneririm imkanın varsa 60x al iyicene bir göz at

Kankam ısı stresinden dolayı üst kısımlardaki pistil kısımları kahve tona dönmüş bunu birebir bende yaşadım ama bitkiye baktıgında %60-70 lik kısmının kahve tonunda olması lazım hasat için 3hafta var gibi duruyor kafadan trikomları gözlemlemeni öneririm imkanın varsa 60x al iyicene bir göz at
Cekip atıcam trikomları cunku yaoraklar içe dogru kıvrılmıstı stres vardı ama pistilleri kahve rengi yaptıgını bilmiyordum

@silas @Aguş @Kanka

Ü

Üye silindi 23640

Guest
Kanka tricomlara şeker yapraklarından bakarsan yanıltır seni , calyx lere odaklanman lazım ve ayrıca sömeklerini göremedim birşeyler ters gitmiş , alt tarafta baya beyaz pistilin var o , https://imgyukle.com/i/NE49xI bu görsele tıkla yakınlaştır farkedıceksın o aradakılerın yarısı dönsün en azından tepeden cıkan saç gibi
kanka calyx neresi oluyor form konularını çok gezdim ilk kez duydum bunu

Kanka

Administrator
Yönetici
kanka haftaya falan bakma tricom takıbı tek yapacağın bu , insanların hepsı 80 yaşında ölmez gibi düşün :D

Kanka

Administrator
Yönetici
neden bıtek benı etıketledın , kendımı cevap vermek zorundaymışım gıbı hıssettım :D :D :D kanka bence bu olmuş çek karanlığa kes kafasını

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ********* ******** hahahaha****
  • K Kadirard1:
  • kkush kkush:
    ***** * ** ******** hahahaha** **
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ** ****** ******* *** hahahaha ********* ****** ***** *** * ****** ***** * ********* hahahaha*** ******* ***** ****** ********* **
  • kkush kkush:
    ** ******** ******* **** ***** ***** ****** ********** ******** *** ********* **
  • kkush kkush:
    *** ** ***** ****** ***** ****** **** ********* ******* **
  • kkush kkush:
    *** ****** ***** ******** ****** ***** hahahaha** ***** ********** **
  • kkush kkush:
    ****** ***** ****** hahahaha ******** ** ******* ******* **
  • kkush kkush:
    **** **** ****** ********** **** hahahaha hahahaha** **** ******** ***** **** ******** ******** ******** ***** **** hahahaha ****** ******* **
  • kkush kkush:
    ** ** ******** **** ******** hahahaha* ********** ***** ******** ****** **
  • kkush kkush:
    ***** ** ******* ******* *** *** ********* ****** ***** ******* ***** **
    +1
  • kkush kkush:
    **
  • TabldotLife TabldotLife:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ****** ********** **
    * ***** *** hahahaha ******* ******** ********* ****** **
    **** ********** ** **
  • kkush kkush:
    **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • Bomberx Bomberx:
  • kkush kkush:
    ** **** ***** ***** **** ***** **** ** hahahaha *******
  • kkush kkush:
    *** ***** ******** **** ********* ***** ********** *** **** **** ** ** ***** ******** hahahaha*** hahahaha **
    kkush kkush: *** ***** ******** **** ********* ***** ********** *** **** **** ** ** ***** ********...