arkadaslar bana kimse yazmıyor üzülüyorum

• Konbuyu başlatan Üye silindi 26456
  • Başlangıç tarihi

higthead

Jolly Green
Dostum bebişler gayet normal. Nasıl bır yol ızlemelıyım sorun ise ucu cok acık bır soru sormussun. Bu arada 4 bıtkıne 240w ısık ımkanı yok yetmez. 2 adet yapsan daha ıyıydı suankı 4 tanesınden alıcagını 2 tanesınden alırdın bosuna artı 2 bıtkıyle gubresı vsvsvsvs ugrasmamıs olurdun bosuna masraf yada ışık ekle.

Ü

Üye silindi 26456

Guest
Dostum bebişler gayet normal. Nasıl bır yol ızlemelıyım sorun ise ucu cok acık bır soru sormussun. Bu arada 4 bıtkıne 240w ısık ımkanı yok yetmez. 2 adet yapsan daha ıyıydı suankı 4 tanesınden alıcagını 2 tanesınden alırdın bosuna artı 2 bıtkıyle gubresı vsvsvsvs ugrasmamıs olurdun bosuna masraf yada ışık ekle.
Peki dostum anladım teşekkürler ışık önerin var mı en düşük maliyet ile

Ü

Üye silindi 26456

Guest
O isik seni cicege kadar götürür, ama cicekte ayni isiktan bir tane daha lazim. Gönül koyma bak yazdik.:)
Sağol kardesim benim :) Çiçek’te aynı bu şekilde devam etsem nasıl mahsül alırım 50 gram alırmıyım bitki başına

C

Canna

Guest
Dostum hasat konusunda tahmin yapmak istemiyorum, bu senin bitkiye nasil baktigina, verdigin egitimlere, hastalik,stres gibi daha bir cok konuya bagli, ama istersen günlük ac, sürekli resimli güncelle beni ve @higthead ustayi etiketle, sana yardimci oluruz iyi hasat alman icin.

Ü

Üye silindi 26456

Guest
Dostum hasat konusunda tahmin yapmak istemiyorum, bu senin bitkiye nasil baktigina, verdigin egitimlere, hastalik,stres gibi daha bir cok konuya bagli, ama istersen günlük ac, sürekli resimli güncelle beni ve @higthead ustayi etiketle, sana yardimci oluruz iyi hasat alman icin.
Tamam ustam teşekkürler görüşmek üzere

Ü

Üye silindi 26456

Guest

higthead

Jolly Green
Dostum gayet guzel devam bu arada sıcaklıgı yukselt bıraz 24-25 yap hızlı köklensin. Pazartesinden bugune hızlı gelişmişler

Ü

Üye silindi 26456

Guest
Dostum gayet guzel devam bu arada sıcaklıgı yukselt bıraz 24-25 yap hızlı köklensin. Pazartesinden bugune hızlı gelişmişler
Bu aralar havalar biraz kötü ondan dolayı düşük ışığı biraz daha aşağı çeksem ısı artar diye düşünüyorum ama bitkilere sakıncası olur mu

higthead

Jolly Green
240w qb 45 cmlerde kalsın dostum tabı yaprakların durumuna gore hareket et pence yaparsa kaldır ısıgı 5cm.

higthead

Jolly Green
Zamandan zıyade gelısıme gore. 5. katta topping yapabılırsın. 150x150 kabınde sadece 240w ısık olmazzzzz o 4 kızımıza yazık olucak 1 adet daha 240w at bloom donemıne gecmeden.

Ü

Üye silindi 26456

Guest
Zamandan zıyade gelısıme gore. 5. katta topping yapabılırsın. 150x150 kabınde sadece 240w ısık olmazzzzz o 4 kızımıza yazık olucak 1 adet daha 240w at bloom donemıne gecmeden.
240 w alacak durumum yok ama daha makül birşeyler önerebilir misin

Ü

Üye silindi 26456

Guest
Dostum bloom donemı sarı olucak=)))
Mağdur gör beni lütfen :) aklımda bi soru daha var ışığın gücünü azaltıp yükseltmek için çevirmem gereken bir tuş var şuan yarı da duruyor neye göre yükseltmem veya düşürmem gerekiyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********