Arkadaslar isik kabin icin destek?

Tommy vercetti

Müptezel
150-150-200 alanda isik konusunda kararsiz kaldim

Harvest Master Win-Win 750 mi aliyim 1500 wata es deger 120 genislik 100 bin saat omru var yoksa ls evo 340 mi aliyim 3 adet​

kankam gardensgarage dan bakabilirsin ışıklarına samsung lm301h serisi çip kullanılmakta yerleşik dimmer ile ışık gücünü ayarlayabilirsin sipariş geçiceksen yardımcı olmak isterim

higthead

Jolly Green
150-150-200 alanda isik konusunda kararsiz kaldim

Harvest Master Win-Win 750 mi aliyim 1500 wata es deger 120 genislik 100 bin saat omru var yoksa ls evo 340 mi aliyim 3 adet​

Dostum lm301b veya h led ciplerini bırak derim iş yapmazmı yapar ama neden en son led cip kullanmak varken oncekı serılerı kullanasınki bıraz yaklasımım degısıktır benım=))) 150x150 alana https://www.gardensgarage.com/4-nesil-horticulture-ls-evo-680w konumlandır ve keyfine bak derim.

G_man

Kıdemli Üye
Bu siteye bakmadan photo almisim ziyan olmassin ilm glowumda bunla basliyim 150-150-200 kabin alicam bunlar bitince autoya gecerm bu olcude kac saksi alir autodan
Ziyan olmaz kanka tohumların alıp hemen kullan diye bir şey yok yıllarca tohum saklayan insanlar var forumda, 5 tane yapmam lazım diye şartlamana gerek yok o konuda. Bütçen sorun değil diyorsun kabini en genişini alman daha iyi. Zamanla insan daha fazla yapmak istiyor tekrar masraf yapıp büyük kabine geçiyor daha çok masraf oluyor. En son 120-60-100 Bez dolap da 3 tane auto yetiştirdim 1 tane daha sokabileceğimi fark ettim önümüzdeki sezon 4 tane yapacağım.

Ü

Üye silindi 35577

Guest

Grow Muhabbetleri
Help Users
    T tayfurishere: ******* ****** **********