Askılı Filede Kurutma

silver

Yeni üye
Arkadaslar bu kurutma fileleri var yuvarlak her yeri delikli sizce onumu kullanayim yoksa normal asipmi kurutayim bir farki oluyormu acaba bilen kardeslerimizden destek lutfenn

R

Ripley'sOG

Guest
Imkan var ise al yoksa elbise askisi bile olur.Olayin kırılma noktası nem ve sirkilasyona dikkat etmek.

silver

Yeni üye
Cvp: Askılı Filede Kurutma

peki kanka var bende zaten file hava ve isi sirkulasyonumda harika sorun yok bu filede kurutmak icin kanka somek somek kesiyorum dimi daliyla birakmiyorum

reaL

Üye
kanka o filelerde kurutmak güzel oluyor,ama grow malzemeleri sitelerinden file almak için çok para ödeme hırdavatçılarda bulabilirsin aşağıdaki dalgadan al kenarını kes.
9666089484338.jpg

silver

Yeni üye

kanka aldim cok para vemedim guzel hemde sey kafama takiliyor ilk hasatimda simdi isiklari kestim 3 gun karanlikta öldurucem bitkiyi sonra somek somek mi fileye atmam gerekiyor oyle biliyorum cunku

cannabis16

Ordinaryüs

silver' Alıntı:
kanka aldim cok para vemedim guzel hemde sey kafama takiliyor ilk hasatimda simdi isiklari kestim 3 gun karanlikta öldurucem bitkiyi sonra somek somek mi fileye atmam gerekiyor oyle biliyorum cunku

3 gün karanlığa gerek yok 48 saat kafi..beklet 48 saat karanlıkta,havalandırman çalışsın,THC namına son kozlarını oynasın bitki..sonra kes
fileye sadece sömekleri koy..üzerinde bolca trichome bulunan yaprakçıkları ister sömekler kuruyana kadar sar iç,istersen kubar yap.
dumanın bol olsun

R

Ripley'sOG

Guest
Bitkinin büyük yapraklarıni kesiceksin.Ilk 10 gün baş asagi kalicak şekilde kuruma ilerledikçe somekler suyunu kaybedicek ve trime uygun hala gelicek.Bunlari temizce ayikladiktan sonra her biri ayri ayri somek olucak sekilde daha sonra bu kurutma raflarına alabilirsin.

hasatin bol olsun

silver

Yeni üye
kankalarım cok tesekkur ederimsizlere cok sagolun iyiki bu sekilde bir blog buldum salak sacma insanlar yok herkes birbirine saygili kimse kimseye ustunluk taslamiyor guze dilekleriniz icin tekrar tesekkurler

cannabis16' Alıntı:
silver' Alıntı:

3 gün karanlığa gerek yok 48 saat kafi..beklet 48 saat karanlıkta,havalandırman çalışsın,THC namına son kozlarını oynasın bitki..sonra kes
fileye sadece sömekleri koy..üzerinde bolca trichome bulunan yaprakçıkları ister sömekler kuruyana kadar sar iç,istersen kubar yap.
dumanın bol olsun

kankacim ya bu yapraklari sar ic diyorsun ya oyle oluyormu nasil yapicam onu kucuk kucuk kesip kurutmadan mi saricam.kanka 

silver

Yeni üye

cannabis16' Alıntı:
3 gün karanlığa gerek yok 48 saat kafi..beklet 48 saat karanlıkta' Alıntı:
dumanın bol olsun
Kanka peki bu trichome bulunan yaprakçıkları kestikten sonra sarıp içmem için herhangi bir işlem yapmam gerekirmi yani makasla ufalayıp sarıp içicem dimi kanka kurutmadan..

cannabis16

Ordinaryüs

silver' Alıntı:
cannabis16' Alıntı:
Kanka peki bu trichome bulunan yaprakçıkları kestikten sonra sarıp içmem için herhangi bir işlem yapmam gerekirmi yani makasla ufalayıp sarıp içicem dimi kanka kurutmadan
3 gün kurusun sonra sar iç..sömekler kuruyana kadar bi inceden kafa raporu çıkarırsın.

silver

Yeni üye
kankalarim ikinizede tesekkur ederim yardim ve fikirleriniz icin hasat yaptim hersey iyi gorunuyor cok tesekkurler tekrsr

Tohumsuz Kanka

Yeni üye

silver' Alıntı:
Arkadaslar bu kurutma fileleri var yuvarlak her yeri delikli sizce onumu kullanayim yoksa normal asipmi kurutayim bir farki oluyormu acaba bilen kardeslerimizden destek lutfenn

Link atarimısın nerde satılıyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha* ***** ***** ******** hahahaha hahahaha ****** *******
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********
  • 420x 420x:
    *** ***** ***** ********** ********** **** hahahaha hahahaha ** ***** hahahaha ***** **
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********
    **** ***** **** ********* ***** ****** ********* **
  • 420x 420x:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha** ***** ********** ****** ******* *****
  • içiciadam içiciadam:
    ******** *** hahahaha hahahaha** *** ********* **
    +1
  • 420x 420x:
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • T Tropikal.MR:
    +1
    ********** ***** hahahaha **
    +1
  • 420x 420x:
    ** hahahaha ***** ***** ********* ********
    +1
  • 420x 420x:
    ******* ********* ********* ***** ***** ***** ********* ***** **
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** ********** **
  • 420x 420x:
    hahahaha** ***** ***** ********
    +1
    hahahaha ******** ***** ***** *** ******** hahahaha* ****** ********** *** hahahaha hahahaha** *** ********* **
  • 420x 420x:
    hahahahahahahaha
  • 420x 420x:
    ***** ******** ********* hahahahahahahaha**
  • 420x 420x:
    420x 420x: ***** ****** ***** **********