Asmak kesmek Kelle uçurmak!

Drugdealer

Yeni üye
Kankalar selam keyfiniz bolsun kızım white widow 4. haftasının icinde artık kellesini uçurmayı düşünüyorum yorumlarınız nedir? 
http://hizliresim.com/oONXmk
http://hizliresim.com/Z9zXqZ
http://hizliresim.com/BLbadv

Ugur

Yeni üye
Cvp: Asmak kesmek Kelle uçurmak!

Kanka uçur gitsin bende böyleyken uçurdum sıfır sıkıntı

Ü

Üye silindi 2874

Guest
arkadaşlar böle bir konu varken tekrar yeni açmak istemedim.Benim merak ettiğim soru şu bilen arkadaşlar varsa burdan yardımcı olabilir.
Outdoor saksı outdoor zeminde auto yada photoperiod farketmiyor Kelle uçurma yapmasak uzasa gitse sömeğe binmez mi bitki? birde ektikten hangi zaman sonra kelle uçurma yapılması gerekir.3.4. kat dediğinizi tam anlamadım...

Ugur

Yeni üye

player' Alıntı:
arkadaşlar böle bir konu varken tekrar yeni açmak istemedim.Benim merak ettiğim soru şu bilen arkadaşlar varsa burdan yardımcı olabilir.
Outdoor saksı outdoor zeminde auto yada photoperiod farketmiyor Kelle uçurma yapmasak uzasa gitse sömeğe binmez mi bitki? birde ektikten hangi zaman sonra kelle uçurma yapılması gerekir.3.4. kat dediğinizi tam anlamadım...

Kardeş sömeye biner tabi senin için uzaması sıkıntı deilse bırak kelle uçurmak hasatı artırmak için yapılır katı falan geç fotoda ki gibi olduğu zaman uçur kelleği

emre9670

Yeni üye
kankalare birşey sormak istiyorum kelle uçurduktan sonra bloom a mı sokuyosunuz yoksa veg dönemi devam mı?

Drugdealer

Yeni üye

vg devam kanka biemre9670' Alıntı:
kankalare birşey sormak istiyorum kelle uçurduktan sonra bloom a mı sokuyosunuz yoksa veg dönemi devam mı?

veg devam kanka kellenin amaçı bitki daha çok dal o dallardan sömek versin

Zenji

Yeni üye
Kankacım 4. Hafta 3 bitkinin 2 sinin kellesini uçurdum co2 verdim bastım solucan gübresini 1 günde bana teşekur ettiler farkı fark ettirdiler :)

Ü

Üye silindi 2874

Guest

Ugur' Alıntı:
player' Alıntı:

Kardeş sömeye biner tabi senin için uzaması sıkıntı deilse bırak kelle uçurmak hasatı artırmak için yapılır katı falan geç fotoda ki gibi olduğu zaman uçur kelleği

Eywallah kardeş sağol. Deneyeceğim

gk_mel

Yeni üye
çiceklenmeye sokmadan tepe kisminimi aliyorsunuz yani tam anlayamadim mevzuyu bu neyin budamasi tam olarak??

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** ********** hahahaha ****** *** hahahaha* **** ****** ***** ******** ******* ** ******* *** hahahaha** ** ******* *** **
    BABASULTAN07 BABASULTAN07: ** ********** hahahaha ****** *** hahahaha* **** ****** ***** ******** ******* ** *******...