Autdoor amenisa haze düşünüyorum fikirleriniz benim için değerli

Arkadaşlar uzun zamandır yerli torbacı tohumlarıyla sigaramı yetiştiriyorum ama artık sıkıldım ve başka bir boyuta geçmek istiyorum...genetik konusunda autdoor tecrübesi olan arkadaşların fikirlerine ihtiyacım var 10 adet amnesia haze tohumu getirtmek istiyorum.
1.Marmara bölgesi şartlarında olurmu
2.hangi tohum bankasını seçmeliyim
3. Hangi ayda çimlenmeliyim
4.tohum seçimim(amnesia) doğrumu

Şimdiden ilgi ve alaka gösteren arkadaşlara teşekkür ederim

C

Canna

Guest
Outdoor nisan 15 gibi evde saksiya ekersin mayis sonuna dogru disari alirsin, simdi outdoor olmaz, amnesia haze benim en sevdigim genetik vurdukca vurur seni uzaya gönderir :)

MalrukLord

Doktor
balkon grow işlerine girmeyin bence artık. eski müptezeller amca oldu.

amnesia'ya gelince seçenek değil gereksinim olan bir sigara :D ben çok içtiğimden sıkıldım. yanlış anlama etkisi azalmadı her seferinde o kadar yükselmek yordu beni :D

Arkadaşlar teşekkür ederim bu zamanda ekecek halim yok bu işin acemisi değilim ama genetik tohumun acemisiyim isterseniz size yetiştirdiğim ürünlerden bir iki fotoğraf koyayım

C

Canna

Guest
Nerden bilek sen bu isi biliyorsun, biz seni acemi sandik :D

Geçtiğimiz yılda forumda çeşitli konular açmıştım 2.5metrelik dev diye bu sene böyle oldu seneye genetikle devam etmek istiyorum siparişler konusunda endişeliyim biraz bilgi verirmisin arkadaşım

C

Canna

Guest
Tohum siparisi en saglikisi sponsordan veya arastir netten, genetik tohumlar outdoor da devasa olabilirler, HST egitimi defalarca sart. Özellikle kelle kesme. Örnegin haze icerikli genetikler hem ene hem boya cok gider. Photo tohumlar.

Degeneticadan sipariş vermeyi düşünüyorum kanka ben zaten boya ene gitsin istiyorum biraz aç gözlüyüm kelle koparmaya gelince o attığım fotograftakini bir kez kopardım

C

Canna

Guest
Gördüm , sana hos geldin USTA yazdim. Óutdoor da rahat 5.6 kere kelle kesebilirsin cünki zaman var. Dotum sponsordan verdigin siparis kesin eline gecer. Ama son karar senin

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Dostum çok iyi ağaçlar eline emeğine sağlık bende bu sene ammenize haze alıcam trakyada nisanda grow başlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
  • S sefaledd11:
    ****** ***** ****** ***** ********* ******* ****** ****** ***** ********** ********** *** ***
  • W wickedstick:
    ****** *** ********* hahahaha***
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahaha ****** hahahaha** ******* ***** ***** ***** ******** ***** **
    +1
  • W wickedstick:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******** ***** ********* ***** *** ****** ** ***** hahahaha*** hahahaha ********** * ***** ********* ***** ******* ***** ** *** ******* hahahaha ****** * ** ****** ********* ********* ** ***** ******* ***** *** **** * ******** ******* ******* hahahaha*
  • NewGardener NewGardener:
    ***** * **** hahahaha hahahaha ***** ***** ******* ****** *** hahahaha ********** ******** * ********* ***** ********* ***** ****** * ***** ****** * ** ******* *** ***** **** ****** *** ****** ********* ******* ******* hahahaha*** **** ******* ********** ***** ******* hahahaha
    +1
  • W wickedstick:
    ********* ********** ******* ****** ****** ******* *** **** **** ****** ******* ***** ********** *** **** ********* ****** ***** ** **** **** ***** ***** ****** **** **** ****** **** ***** hahahaha* * **** hahahaha hahahaha ***** ***** ******* ****** *** hahahaha ********** ******** * ********* ***** ********* **
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* * ***** ** **** ******** ********** ** * *** ** * * ********** ** hahahaha** hahahaha*** ***** * **** hahahaha hahahaha ***** ***** ******* ****** *** hahahaha ********** ******** * ********* ***** ********* **
  • Night owl Night owl:
    * ** ***** ****** ********* ********** ******* ****** ****** ******* *** **** **** ****** ******* ***** ********** *** **** ********* ****** ***** ** **** **** ***** ***** ****** **** **** ****** **** ***** *******
    +1
  • Night owl Night owl:
    ** ***** ****** ********* ******* * ***** ** **** ******** ********** ** * *** ** * * ********** ** hahahaha** hahahaha***
    +2
    +2
  • W wickedstick:
    ******** ******* ***** ******* ****** hahahaha**** **** hahahaha* ******* ********** ******** ******* ****** ********* ******** ** ****
  • W wickedstick:
    ****** ****** hahahaha* ****
  • S sefaledd11:
    ******** ***** ********* ***** *** ****** ***** ********* ****** ********* ********* *****
  • S sefaledd11:
    ****** ** ***** hahahaha*** hahahaha ********** * ***** ********* ***** ******* ***** ** *** ******* hahahaha ****** * ** ****** ********* ********* ** ***** ******* ***** *** **** * ******** ******* ******* hahahaha*
  • W wickedstick:
    ********** ******** ***** hahahaha ***** ******** ****** *** hahahaha ******* ********* *** ******* ********* ********* ******** ***** *** ** ***** ***** ****** ** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ***** ****** ** ***** hahahaha*** hahahaha ********** * ***** ********* ***** ******* ***** ** *** ******* hahahaha ****** * ** ****** ********* ********* ** ***** ******* ***** *** **** * ******** ******* ******* hahahaha*
  • W wickedstick:
    ******* ****** ***** ******** **
  • Night owl Night owl:
    ******** ***** **** ***** ******* ********** ******** ****** *** ******** ****** ***** ********* ****** ********* ********* *****
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • Night owl Night owl:
    *** ********* ** ******** **** ** **** ***** *** ***** ** hahahaha *******
  • needrich10 needrich10:
    ******** ***** ****** *** hahahaha* ******** ***** *** ********** ********* ******* ******** ****** *****
    needrich10 needrich10: ******** ***** ****** *** hahahaha* ******** ***** *** ********** ********* ******* ********...