Auto amnesia haze 70.gün

Ü

Üye silindi 27466

Guest
Selamın aleyküm

1tanesi çiçeğe geç girdiği için 15gün kadar geriden geliyor
Durumları nasıl?
Bende yeni aldım sponsordan kaç defa topping yaptın ve saksın kaç litrelik. Ben 8cm jiffy aldım ama kararsızım jiffy kullanmakta

negma

Kıdemli Üye
kanka bişey daha sorcam ışık'lar 50 şer w kaç adet yaptın canna kanka yönlendirdi sanırım senide biraz ışık'tan bahsedermisin veg ve çiçeklenme dönemlerinde hangi renklerden kaç w kaç adet kullandın

Eimal

Müptezel
kanka bişey daha sorcam ışık'lar 50 şer w kaç adet yaptın canna kanka yönlendirdi sanırım senide biraz ışık'tan bahsedermisin veg ve çiçeklenme dönemlerinde hangi renklerden kaç w kaç adet kullandın
4 mavi
2 amber
8 kırmızı 4000lm led projektör kanka.
Veg döneminde mavi ve amber bloomda ise hepsi yanıyor

negma

Kıdemli Üye
Doğru anladın kanka 14adet 50v projektör. 3 auto için fazla tabiki, 7tanesi yeterli normalde 2 auto için ort. 1mt2
kanka peki birşey daha soracam senide biraz meşgul ediyorum ama kusura bakmazsın umarım.bunları sabit biryere montemi ettin yoksa hepsi ayrımı duruyor nasıl bi sistem yaptın sonuçta hepsi ayrı birer parça

Eimal

Müptezel
kanka peki birşey daha soracam senide biraz meşgul ediyorum ama kusura bakmazsın umarım.bunları sabit biryere montemi ettin yoksa hepsi ayrımı duruyor nasıl bi sistem yaptın sonuçta hepsi ayrı birer parça
50*50 5mm mdf kestirdim, projektörlerin askı aparatlarından plakaya cıvata ile sabitledim. Elektrik girişlerini bağlayıp aktif hale getirdim kanka

negma

Kıdemli Üye
50*50 5mm mdf kestirdim, projektörlerin askı aparatlarından plakaya cıvata ile sabitledim. Elektrik girişlerini bağlayıp aktif hale getirdim kanka
süpersin kanka yaa tam benim kafamdakide böyle birşeydi peki kankacım biraz fazla ışık kullanmışsın anladığım kadarıyla bebekler strese girmezmi o şekilde o konuyu nasıl çözdün önceleri ışığı ölçüyordun sanırım son zamanlarda bıraktın ölçmeyi ama ölçerek vermezsen sıkıntı olmayacakmı

Eimal

Müptezel
süpersin kanka yaa tam benim kafamdakide böyle birşeydi peki kankacım biraz fazla ışık kullanmışsın anladığım kadarıyla bebekler strese girmezmi o şekilde o konuyu nasıl çözdün önceleri ışığı ölçüyordun sanırım son zamanlarda bıraktın ölçmeyi ama ölçerek vermezsen sıkıntı olmayacakmı
Ölçüm yapamıyorum kanka, bitkiye göre ayarlıyorum mesafeyi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Sleepless Sleepless:
    ***** *** *** **** ***** **
  • Sleepless Sleepless:
    hahahaha* ** ********* ** ******
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** ******* hahahaha *********
  • Didrug Didrug:
    hahahaha ********** ***
    ** *** ******** *** **** *** ********** **** hahahaha**
    *** **** ******* **
  • Sleepless Sleepless:
    *** ******** ***** ***** ********** ****** **** ********** **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** **** hahahaha **** *** ******
  • Didrug Didrug:
    ***** hahahaha* **** ** **** *** ****
  • Didrug Didrug:
    *** hahahaha** **** **** ******** **** *****
  • Didrug Didrug:
    *** ** hahahaha******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha ********* ******** **** ****** ******** ********* ********* ** ****
    ****** ******** ********** ** hahahaha* ***** ******* ***** ** ******* ******
    **** hahahaha* ***** ******
    ********** ******* ********** **
    nicozaniolo nicozaniolo: ********** ******* ********** **