auto bıtkıler ıcın ısık 18 = 6 mı ? 20 = 4 mü ? yanması daha ıyı sonuc verır ?

Kimde Bu

Müptezel
Elektrik problemin yoksa 24/0 yap diğer periyotlarda bitki hem bi tık kücük kalıyo hemde hasatın uzuyo, yani daha uzun süre bekliyorsun ve daha az hasat alıyorsun

Mertali54

Doktor
Elektrik problemin yoksa 24/0 yap diğer periyotlarda bitki hem bi tık kücük kalıyo hemde hasatın uzuyo, yani daha uzun süre bekliyorsun ve daha az hasat alıyorsun
kanka bıtkı auto bu bıtkı hıc mı uyumuycak dınlenmıycek bana 24 0 mantıksız gelıyor sadece ıcımden gecen bu gercekten tam olarak bılmıyorum

Kimde Bu

Müptezel
kanka bıtkı auto bu bıtkı hıc mı uyumuycak dınlenmıycek bana 24 0 mantıksız gelıyor sadece ıcımden gecen bu gercekten tam olarak bılmıyorum
Soylentilere cok aldanma herkes ayni seyi soyluyor bitkinin dinlenmesi lazim vsvs autoda oyle bisey yok robot gibi bunlar eger bitkiyi hasta etmezsen veya bi yerini kırmazsan hiç karanlığa ihtiyaç duymaz ayrıca bu forumu kuran tohumsuz esrar bile autoya 24/0 ışık veriyor

Birkaç kaynakta veg döneminde 24/0, bloomda 20/4 en iyisi olduğu savunuluyordu. Tercihe göre veg22/2 - bloom20/4 olabilir. Periyot değiştirmek istemezsen 20/4 öneriliyor genelde. Çiçeklenme döneminde bitkinin gün içinde geceyi yaşaması gerekiyor; bir çok sebebi var

higthead

Jolly Green
Autolarda ben 22-2 giderim sulamamı ısıklar kapanmadan once yapıp bıtkının enerjısını ısıklar kapandıgında koklerden besın alımına ve dınlenmeye vermesıne zaman verırım. Bu benım fıkrım 24 te gıdılebılır. 20-4 te gıdılebılır sonucta auto. Ama auto karanlık doneme ıhtıyaç duymaz.

Mertali54

Doktor
Autolarda ben 22-2 giderim sulamamı ısıklar kapanmadan once yapıp bıtkının enerjısını ısıklar kapandıgında koklerden besın alımına ve dınlenmeye vermesıne zaman verırım. Bu benım fıkrım 24 te gıdılebılır. 20-4 te gıdılebılır sonucta auto. Ama auto karanlık doneme ıhtıyaç duymaz.
Teşekkürler yönetici güzel anlatım şekli bende 20 giderim ozmaan bakalım ne çıkacak ortaya

Yasn4331

Yeni üye
Iyı gunler arkadaslar ben 18/6 yapıyorum 33 gunluk hasata kadar 18/6 devam mı etmelıyım yardımcı olurmusunuz cıcege gecmedıler henuz otomatık tohum

başlangıçtan beri 22 saat gidiyorum bende, kıyamıyorum auto diye dinlenmeye hakkı yok mu kızımın:p ama kanka yarın fotoğraf atıcam etiketlicem sen dahil bir kaç dayımı, gözlerinize ihtiyacım var bir şeyler sanki ters gidiyor...

Woppy

Ordinaryüs
Iyı gunler arkadaslar ben 18/6 yapıyorum 33 gunluk hasata kadar 18/6 devam mı etmelıyım yardımcı olurmusunuz cıcege gecmedıler henuz otomatık tohum
Knk şimdi 33 günlük auto bitki ciceklenemye girmiş olması lazımdı ama ısıl süreai az oldugu dan geçikmim olabilir bence hemen 20/4 yada 24/0 a gel ma autp olduğundan emin isen eger photo ise bitkinin büyüklüğü snece yeterliyse 12 12 ye al devam et photo uzun dönem bitkiler cicege girmek icin ısık döngüsünün kısalmasına ihtiyacı var

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
    ***** hahahaha** **** **** *******
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • Night owl Night owl:
    ********* ******** ***** ** ********* ***** ** ********* ********* ***** *** *** hahahaha *** **** *** ***** ** ***** ** ****** **** ** ******** *** ******** ******** ** *******
  • İstanbul İstanbul:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ********** **** hahahaha**** **** hahahaha*** ******** ***** ** ********* ***** ** ********* ********* ***** *** *** hahahaha *** **** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** **** ******** ** hahahaha hahahaha ******
  • Coke Coke:
  • T tqual:
  • bandaleros bandaleros:
    ********* hahahaha* ********* **** ****** *********
  • T tqual:
    +1
  • Coke Coke:
  • İstanbul İstanbul:
    ********** ***** ***** ******** *** ***** ***** **** ****** ****** ********* **** hahahaha****** ******* **** *** *****
    +1
  • Coke Coke:
  • İstanbul İstanbul:
  • Coke Coke:
  • İstanbul İstanbul:
  • Night owl Night owl:
    *** ***** hahahaha ***** ****** ***** ** ****** **** *** ** *** *** ** ** **** *** ***** ** ** ******** ***** ********** **** hahahaha**** **** *****
  • Night owl Night owl:
    ********** **** * *** ********* ********* ***** **** ******** ** hahahaha hahahaha ******
  • Night owl Night owl:
  • Coke Coke:
    * ***** *** ****** * ***** ***** ****** ***** ******** ******* ***** ******* *******
  • Night owl Night owl:
  • Coke Coke:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ** ** * ******* * ***** **
    İstanbul İstanbul: ** ** * ******* * ***** **