auto bitki çiçeklenmeye girme zamanı boyutamı yoksa zamanamı bağlı

eren4222

Yeni üye
Daha önce photo tecrübem var ama ektiğim yer eylül ekimde çok rüzgarlı ve photo çok uzun sürüyor bu yüzden bu sene auto ekicem ama kafama takılan bir soru var şimdi ben mart sonu evde çimlendirip nisan başı dışarı taşımak istiyorum trakya bölgesi nisanda soğuk oluyor bu yüzden bitki çok fazla gelişmez auto bitki eğer illa 4 haftada falan çiçeklenmeye giriyorsa küçükte olsa girermi yoksa belli bir boyuta gelene kadar girmezmi.
mayıs 10 gibi girse hevalar çok iyi olur güneşte gayet güçlü oluyor çiçeklenmenin 1ci ayında büyüme devam ettiği için mayıs haziran arasında baya boyut farkı olur ama eğer haftaya göre giriyorsa nisan ortası girdimi boyut çok küçük kalır ve verim çok düşük olur bilen varsa aydınlatsın. şimdiden teşekkürler

hightimes1980

Yeni üye
sorun çok karışık algıyamadım ama kardeşim , sana şunu diyim auto en az 16 saat ışık görsün yoksa seni hasatı üzer , mesela nisan ayında atarsan max 3 ay hasat süresi de auto için nisan aylarında daha çok büyüme kelwini veriyor benim bildigi kadar yani bitkin büyür ama sökekleri çok şişmez çünki günesin agustos ayındaki sarı ışıda şişiyor somekler , kısacası sen mayıs ayında atarsan bence ideal ışık rengini kelwinini alır , yanlışım varsa düzeltin. ideal zamandan bahsedıyorum auto ıcın oudoor , bıtkın yeterınc uzun saat ısık aldıgına emın ol.

eren4222

Yeni üye
kanka verdiğin bilgiler için sağol bunlar işime yaricak. benim merak ettiğim şeylerden biride auto bitki belli bir boyuta gelincemi çiçeklenmeye girer  yoksa mesela 4 haftalıkken boyut farketmeksizinmi çiçeklenmeye girer

hightimes1980

Yeni üye
Cvp: auto bitki çiçeklenmeye girme zamanı boyutamı yoksa zamanamı bağlı

eren4222' Alıntı:
kanka verdiğin bilgiler için sağol bunlar işime yaricak. benim merak ettiğim şeylerden biride auto bitki belli bir boyuta gelincemi çiçeklenmeye girer  yoksa mesela 4 haftalıkken boyut farketmeksizinmi çiçeklenmeye girer

genetiğine göre ama genelde 1 ayda girer çiçeklenmeye 1.5 - 2 aydada çiçeklenme sürer max 3 ay eğerki ağır egitim verip high strese sokmazsan en guzelı bıraz uzayınca eg bıtkıyı yanlarda ışık görsün , güzelde bitkini bu şekilde büyütebilirsin en basiti , autolarda pek agır strese sokamaya gelmıyo hemen şoka giriyorlar öylece kendıne gelmesını beklıyorsun anlamı kalmıyo o zaman gıt photo growla yanı , benım dusuncem bu

ben cam kenarında auto büyüttüm kanka bir buçuk ay sonra falan çiçeklenmeye başladı diye hatırlıyorum 3 ayı geçtiğinde hasata çok vardı daha saksım 4 5 litrelik bişeydi şartlara göre süreç uzayabiliyo yani ben öyle deneyimledim 4 saat gün ışığı alıyordu bu arada

hightimes1980

Yeni üye

selamsalam' Alıntı:
ben cam kenarında auto büyüttüm kanka bir buçuk ay sonra falan çiçeklenmeye başladı diye hatırlıyorum 3 ayı geçtiğinde hasata çok vardı daha saksım 4 5 litrelik bişeydi şartlara göre süreç uzayabiliyo yani ben öyle deneyimledim 4 saat gün ışığı alıyordu bu arada

4 saat ışıkla felan biraz zor hasat sürecin uzar , ben cam kenarında 3 lıtrede buyuttum 3 gr anca cıkmıstır ::D ama 2.5 ayda hasatı aldım

ganjair

Yeni üye

hightimes1980' Alıntı:
selamsalam' Alıntı:

4 saat ışıkla felan biraz zor hasat sürecin uzar , ben cam kenarında 3 lıtrede buyuttum 3 gr anca cıkmıstır ::D ama 2.5 ayda hasatı aldım

LA 3GRAMLIK HASAT MI OLUR KANKA NASIL BECERDİN ONU MUMKUN MU HASDHSAHA

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
  • H hussii:
  • içiciadam içiciadam:
    *** ** ******* ****** hahahaha* ** **** ****** ***
  • Madkusa Madkusa:
    ********* ****** ****** **
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha ***** ********** *** hahahaha*** hahahaha ******** ******* *** ********** ***** ***** ********** ******** **
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ******** * **** ***** ********* ********* *****
  • O obeb:
    ***** hahahaha*** ******** * **** ***** ********* ********* *****
  • H hussii:
    ******** ******* ** ***** **** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******** ********** ** hahahaha** ******** *******
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    *** ***** ******** ***** ******* ******* ******** ***** ******** ******* ** ***** **** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******** ********** ** hahahaha** ******** *******
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha** ***** *** ******** ******* ** ***** **** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******** ********** ** hahahaha** ******** *******
  • O obeb:
    ******** ******* ** ***** **** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******** ********** ** hahahaha** ******** *******
  • H hussii:
    ***** ***** ****** ********* ******* ******* *** **** hahahaha *** ******** ********** ***** hahahaha ** **********
  • O obeb:
    hahahaha** *****
  • H hussii:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha** ***** hahahaha ********** ******* ***** **** **** ****** ******** **** **** ********* **** ***** ***** ****** ********* ******* ******* *** **** hahahaha *** ******** ********** ***** hahahaha ** **********
  • O obeb:
    hahahaha **********
  • O obeb:
    +1
  • H hussii:
    ******* ******* ****** ****** **
  • O obeb:
    ******** **
    ******* ******* ****** ****** **
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ******* *** *** hahahaha ***** ***** *** *******