Auto bitkinin boyu ve verimli genetik tavsiyesi

Kuzeyisiklari

Yeni üye
Herkese selamlar dostlar,birkaç merak ettiğim şey var autoflower bir bitkinin boyu maximum nekadar uzar ve 5 bitki ortalama kac gram kuru verir,kafasi iyi olan auto genetiği tavsiyelerinizi bekliyorum..

S

silas

Guest
cek herıl otomatik yap. 1 metre olsa ne yazar auto o kadar büyümez 12 lt saksıyla birlikte yerden en fazla 60 - 70 cm gelir, yanlız kabin büyüklüğünü o kadar alçak ve dar tutamazsın, bitkileri kutuya tıkıp büyütemezsin yani 160-180cm mesafen olursa daha iyi olur.

frigyen

Yeni üye
cek herıl otomatik yap. 1 metre olsa ne yazar auto o kadar büyümez 12 lt saksıyla birlikte yerden en fazla 60 - 70 cm gelir, yanlız kabin büyüklüğünü o kadar alçak ve dar tutamazsın, bitkileri kutuya tıkıp büyütemezsin yani 160-180cm mesafen olursa daha iyi olur.

@silas34
jack here auto ekmek üzereyim. 40x40x120 kabinime 200watt cob led altına 12 lt tek saksı atma niyetindeyim. şu an ölçüm aşamasındayım nemi sıcaklığı vs sabitliyorum. tek bitki için bu kabin verimsiz mi kalır? kabinin boyutunu uzatabilirim fikir verir misiniz?

tohumlusuz

Kıdemli Üye
Eğitim verilirse sığabilir ama bence saksı ve bitki arasında ki mesafeyi de sayarsak anca yetecektir 120 cm aşağısı kurtarmaz diyorum. Kullanıcağın ışığa göre de değişir tabi

frigyen

Yeni üye
Selamlar ayni kabini kullaniyorum
7lt saksi kullandim auto super lemon
Lst yapabildigim kadari ile ana govdeyi 35 40 cmde tutabildim 12 lt olsaydi biraz daha uzardi tahminen

Geç oldu ama yeniden selam;
auto olduğundan ve deneyimsiz olduğumdan eğitime girmek istemiyorum. Kendi haliyle umarım kabin eni yeterli olur. Saksı litresi arttıkça boya mı gider? Gerekirse daha büyük saksı edinebilirim. Bu arada hasatınız ne kadardı?

frigyen

Yeni üye
Hem boya gitmesin diyosun hem daha buyuk saksi diyosun bu ne yaman celiski :)
lst de bisey yok youtube den bi kac video izle alti ustu bukuyosun. O kabinde 50cm ustu bitki bakman zor olur yani egitim şart.

Boya gitmesi hasatı olumlu etkileyecekse kabin boyutunu uzatabilirim. Auto nazlı olduğundan eğitim strese sokup hasat süresini uzatır diye okudum.Önceliğim erken hasat...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    ** ******** hahahaha** ****
  • H Heisenberg01:
    *** **** ******* *** ***** **** ** hahahaha ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ***** ***** *** **** ** hahahaha** ***** ********** ******
  • H Heisenberg01:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** *** ******** **** **** ****** ******* hahahaha hahahaha**
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    ** ******** hahahaha** **** ******* ********* **********
  • H Heisenberg01:
    *** *** ******** **** **** ****** ******* hahahaha hahahaha** **** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** *** ****** ********** ********* ********** ********** ******** ******** ****** ******** * ** ** ***** ** hahahaha *** ********** **** hahahaha*** *** **** ********* ******* hahahaha*****
    +1
  • H Heisenberg01:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • H Heisenberg01:
    ****** ********* *** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha** ******** ****** ********* ** ****** hahahaha** ***** hahahaha*** ***** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** *** ** ***** *** * **** ***** ******* ****** ********* *** **
  • H Heisenberg01:
    ***** ** ******** hahahaha ********** *** **** *** ******** hahahaha* ****** ********* ****** *********
  • H Heisenberg01:
    *** ** hahahaha*** *** **** *** ****
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    *** ** hahahaha*** *** **** *** **** **** ** *********
  • içiciadam içiciadam:
    *** **** ******* ****** ******* hahahaha* *** *** ****** ********** ********* ********** ********** ******** ******** ****** ******** * ** ** ***** ** hahahaha *** ********** **** hahahaha*** *** **** ********* ******* hahahaha*****
  • H Heisenberg01:
    ** ****** ***** **** hahahaha*** ***** *** *** **
  • içiciadam içiciadam:
  • H Heisenberg01:
    **** ***** ********** ***** *** ********* **** **
  • içiciadam içiciadam:
    *** ********* ** ****** ** ******** ******* *** ******** hahahaha* *** ******* ******* ****** ********** *****
    içiciadam içiciadam: *** ********* ** ****** ** ******** ******* *** ******** hahahaha* *** ******* ******* ******...