Auto Blue Dream 10. Hafta'da Gelişme Sorunu

yarkinerkaya

Yeni üye
Selam dostlar ilk deneyimim Auto Blue Dream tohumumu yetiştirmeyi denedim fakat 10. haftaya kadar bitkilere hiç bir harcama yapamadım o yüzden tam gelişemediler ama şuan biraz da olsa geliştirdim çadırı. Durum hakkında bilgilerinizi bekliyorum.
Biobizz gübreleri şuandan itibaren kullanmaya başladım 3 tane Biobizz Top Max. Biobizz Bloom.Biobizz Grow.
Bitki tahmini hasatı ne olur sizce ve genel sağlıklı bitkilerden ne kadar kötü durumda ?

https://ibb.co/2vPLFR4 (Önceden bu şekildeydiler)

https://ibb.co/kMSzwyR (Şimdiki hali)

https://ibb.co/1Mq4w9N

Son düzenleme:

jericho

Üye
Kanka hasat tahmini yapamazsin yapabildigin en iyisini cikar gusel bitkilerin sana yeter 2 saksi bidaki growa kadar guzel bakarsan. Kolay gelsin

Kankam harcadıgın emege yazık 10 haftalık bitki kendine hayrı yok bunun kes sıfırdan düzgün gübrelerle başla. Gübrelerini daha buna harcama hadi grow ve bloom ucuzda topmax vermeye degmez tipe baksana mk bi karış :DDD

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    *** ********* ******* hahahaha* **********
  • İstanbul İstanbul:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ** ***** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha** hahahaha ****** ****** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha **** ******* hahahaha** **** ******* hahahaha** *** ****** ********* hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    * ****** *** * **** ***** ******** ********** ****** *** ******* * ********* ***** ********** hahahaha*** ****** hahahaha ***** ***** ******** *** *******
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ** ****** * ******* ********* **** ** ***** ******* ******** hahahaha* hahahaha
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahaha
  • 2 2008Grower:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ******** hahahaha* * *** ***** ***** ***** ********* ****** hahahaha*** ****** ***** ****** * ** ** *** ********** ***** ******
    ********* ****** ***** ***** ***** ******** **
    *** ********* ******** ** ***** * **** hahahaha **** ******** ***** ******** *******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ******* *** *** ***** ****** *** * ****** ******** ***** ****** ********* ********* hahahaha** ******* ***** ***
    ****** ****** ** ******** ********* *** **** ****** ****** ********* hahahaha*****
  • bandaleros bandaleros:
    **** ********* hahahaha* *** hahahaha ****** hahahaha* ***** *** ***** *********
    ********** ******* ***** ***** *** *** **
    VisneliKadayif VisneliKadayif: ********** ******* ***** ***** *** *** **