Auto Blue Dream 5. Hafta Genel Sorular

oLiver

Yeni üye
Merhabalar,

Tek bitki Auto Blue Dream 06.10.2020 itibariyle suya girdi şuan 36. gününde Tang çizelgesi ile gidiyorum 2 günde bir 1.5 ml AN Sensi Bloom A&B eklenmiş su ile sulama yapıyorum (toprak kurumuş oluyor) el yapımı 55x45x120 ölçülerinde grow box yaptım bina dış cephe straforundan TS600 ışık kullanıyorum ilk 4 hafta 20/4 gittim şuan 24/0 ışık planına geçmek zorunda kaldım çünkü ışığı kapatınca sıcaklık 14-15 derecelere kadar düşüyor, 3 kez budama yaptım ayrıca ana dalına ve 2 yan dalına LSD uyguladım şimdi danışmak istediğim konulara geçiyorum.

Bitkim 36.gününde görünrü tam olarak bu. https://ibb.co/4TnDhnN

*Ortamı soğuttuğu için nem makinasını kaldırdım nem ortalama %44 böyle devam etmelimiyim
*Işık açıkken 23-24 derece kapatınca 14-15 derece buna rağmen günde iki saat kapatmalı mıyım.
*Fotograftan anlaşıldığı kadarıyla başka bir öneri ve ya eksiklik görebiliyor musunuz.
*Yapraklar son 1 haftadır sürekli eğik toprak kuruda olsa yeni sulamışta olsam biraz neşesiz gibi .

Ü

Üye silindi 16048

Guest
Işık Dengesiyle Oynama
18/6 Uygula
Odaya Bitane Isıtıcı Al
Yoksa Bitkilere
Çöp Poşeti Al
Sulamada Dikkatli Ol Gübrede Aşırıya Kaçma

Organik

Kıdemli Üye
Asiri sik sulamadan kaynakli bir durum olabilir yapraklardaki egiklik toprak kurumadikca sulama yapmamaya ozen goster ayriyetten nem %40-60nem 10numara velhasıl kelam bitkin gayet saglikli korkulucak bir durum yok boyle devam :)

oLiver

Yeni üye
Yorumlar için teşekkür ederim, @Casanova61 kankacım balkonda yetiştiriyorum aile evi ona bile zor ikna ettim o yüzden balkona ısıtıcı koyamıyorum şuan 22/2 ile devam ediyorum şimdilik battaniye ile grow box çevresini sardım ,sulama kesinlikle toprak kuruyunca yapıyorum çöl toprağı gibi oluyor ondan emin oluyorum :)

Aguş

Doktor
Sanırım Azda olsa calmag eksiği var bitkinin 3-4 yumurta kabuğunu ezip saksıya koyabilirsin azda olsa işe yarar,
İzolasyon yapamıyorsan elektrikli battaniye dene yada karbon halı ısıtıcısı oda olmuyorsa 24-0 tek çare

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • B Chat bot:
  • T Chat bot:
  • T Chat bot:
    T Chat bot: ******** *** ****** *** *****