Auto blue dream kızlarda bi gariplik var bir türlü çözemedim

Ü

Üye silindi 22921

Guest
tavsiye olarak almanı istemem ama bitki azot problemi yaşıyor ve alt dallardan azot çekiyor yukarıya.
sebebi ise azotun mobil bir besin olduğudur.

ben olsam bloomu 1ml tutar grow gübresine biraz asılırdım.
ppm ölçerin varsa ortalama 700-750 ppm kaldırır bu bitki.
Reis benim bitkimin yapraklarıda çok sert diken gibi dimdik. Yardmcı olurmusun

higthead

Jolly Green
Reis benim bitkimin yapraklarıda çok sert diken gibi dimdik. Yardmcı olurmusun

Bro foto gormek lazım diken ve dik olması ışık ve ısı stresııı kabın ısını dusur veya kacta. ve ışığı acil yükseltt veya ısık kacta? ve azot bırıkmesıde olabılır. Foto atman lazım

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Bro foto gormek lazım diken ve dik olması ışık ve ısı stresııı kabın ısını dusur veya kacta. ve ışığı acil yükseltt veya ısık kacta? ve azot bırıkmesıde olabılır. Foto atman lazım

higthead

Jolly Green

Bro ben sorun goremıyorum bılgılerını yazarmısın kac gunluk sulamaların ne saksı ne ısık kac cm sıcaklık ne nem ne

Sıcaklık ve nem olcerını topraga degıl bıtkı en tepesınden olcmen lazım oraya yakın yere as

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Bro ben sorun goremıyorum bılgılerını yazarmısın kac gunluk sulamaların ne saksı ne ısık kac cm sıcaklık ne nem ne
28 günlük auto bd. Tang çizelgesi. 2 3 gunde bir sulama 300 350ml son sulamam. Az mı çok mu bilemiyorum yeniyim. Nem 60 80 arası. Isık samsung qb 240 w 120 120 biri yandan veriyo biri üstten mesafe yandaki 40cm yukardaki 50 60 20bin lux ayarladm

higthead

Jolly Green
Bro 28 gunluk bıtkıye ver suyu 1 veya 1.5lt su alttan su geldımı durdur.Ama sulamayı cok yawas yap.

higthead

Jolly Green
Bro basla 1lt ve 1.5 lt ye gubrelerede basla. toprak kurudukca sulamanı yap kurumadan sakın yapma

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
28 günlük auto bd. Tang çizelgesi. 2 3 gunde bir sulama 300 350ml son sulamam. Az mı çok mu bilemiyorum yeniyim. Nem 60 80 arası. Isık samsung qb 240 w 120 120 biri yandan veriyo biri üstten mesafe yandaki 40cm yukardaki 50 60 20bin lux ayarladm
Eski-G daha iyi bilir sanırım bence nemin fazla çiçeklenmeye girmişsin 45,50, en fazla 55 olabilir diye biliyorum birde senin o çiçeklerinin kökleri artık dibe kadar ulaşmıştır saksın 10 lt 2,5 lt su 4 e bir bu hemen hemen tüm çiçeklerde böyledir 20 lt saksın varsa 5 lite yavaş yavaş altından su gelinceye kadar sulamalısın 3,5 litrede altından su gelirse yeter artık suya doymuştur,,,

Ü

Üye silindi 22832

Guest
altından su aksın kanka vakti gelmiş artık
nemi 45'e çekebilirsin

sensi bloom a 3-0-0
sensi bloom b 2-4-8

bitkinin azota ihtiyacı var.büyüme evresinde.
sensi bloom a biraz fazla verebilirsin.bu sayede azot eksiğini kapatabilirsin

Ü

Üye silindi 22921

Guest
altından su aksın kanka vakti gelmiş artık
nemi 45'e çekebilirsin

sensi bloom a 3-0-0
sensi bloom b 2-4-8

bitkinin azota ihtiyacı var.büyüme evresinde.
sensi bloom a biraz fazla verebilirsin.bu sayede azot eksiğini kapatabilirsin
3.0.0 2.4.8 nedir

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Eski-G daha iyi bilir sanırım bence nemin fazla çiçeklenmeye girmişsin 45,50, en fazla 55 olabilir diye biliyorum birde senin o çiçeklerinin kökleri artık dibe kadar ulaşmıştır saksın 10 lt 2,5 lt su 4 e bir bu hemen hemen tüm çiçeklerde böyledir 20 lt saksın varsa 5 lite yavaş yavaş altından su gelinceye kadar sulamalısın 3,5 litrede altından su gelirse yeter artık suya doymuştur,,,
1 lt veriyim bi bakıyım olmassa1 lt daha veriyim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Emmy Emmy:
    Emmy Emmy: *****