Auto Flower Tohum Üretme

Arkadaşlar kallodial uyguladıktan 1 2 hafta sonra tohumlar başladı erkeğe döndü buraya kadar sıkıntı yok ama bitki erkek olduktan 3 hafta sonra her yerini tohum kapladı buraya kadar sorun yok.. PROBLEM ŞU POLEN NE ZAMAN DÖKER MUZ FALAN ATTI EKSTRA TOHUMLARIN ARASINDAN FAKAT DAHA HİÇ POLLEN ÇIKMADI YAKLAŞIK TOHUM ATALI 3 haftayı geçti ..

Yok hocam auto auto çaprazlanıyor işin %90 hallettik bakalım fakat alınan fem lerin biraz anaya göre kalitesi azalıyormuş onu da test edip görücez

Catfather

Yeni üye
Dostum burada taç vale zor bulunuyor genel de hhc var o sağlam kafa yapıyor ben haftalık alıyorum tanesi 40 Euro

convik

Doktor
@Xmeiwen kanka tohum ıslanıp kurumadıktan, aşırı rutubetli, küflü ortamda kalmadıktan sonra bozulması çok zor. Ben çorbacıdan ayıklayıp unuttuğum öyle çekmecede duran 3 yıllık tohumları ektim tamamına yakını filizlendi öyle söyliim sana.

Xmeiwen

Yeni üye
@Xmeiwen kanka tohum ıslanıp kurumadıktan, aşırı rutubetli, küflü ortamda kalmadıktan sonra bozulması çok zor. Ben çorbacıdan ayıklayıp unuttuğum öyle çekmecede duran 3 yıllık tohumları ektim tamamına yakını filizlendi öyle söyliim sana.
kanka çok sevindim şuan valla yazık olcak diye çok üzülmüştüm amnesia zkittlez almıştım fastbudsun iyide para verdik o zaman sıkıntı yapmaya gerek yok

convik

Doktor
kanka çok sevindim şuan valla yazık olcak diye çok üzülmüştüm amnesia zkittlez almıştım fastbudsun iyide para verdik o zaman sıkıntı yapmaya gerek yok
sen yine de kendini garantiye al hocam. koy bi ufak ilaç şişesine içine de ilaç şişesinden çıkan nem düzenleyici toz/ped vs onu da koy at buzdolabına. en garanti saklama yolu o.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • Houp53 Houp53:
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ***** ****** ** ****** ******* **** ******* ******** ** **** ****** ********** ****** ******* ***** ** ********** **********
    ** ***** ****** hahahaha* **** **
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    ** ********** ***** **** hahahaha**** *** ******* ***** **** ********* * * *****
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
  • A angeshar:
    hahahaha**** **** ** **** *** **** ***** hahahaha* ******** **** ** ** ***** *** *** hahahaha** ***
  • A angeshar:
    ***** ***** *** ******* ***** hahahaha** **
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahaha**** **** *** *** ********* ***** ********* ******* ******* * ***** **** **** ** ****** ******* ** ****** ********* ****** ******* ***** ********* ******* **** hahahaha* ********* **** ******** ****
  • Houp53 Houp53:
    ***** ***** *** ******* ***** hahahaha** ******* ******** ***** ******* ****** hahahaha** *********
  • yoqyaa yoqyaa:
    *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha*** **** ********* *******
  • Houp53 Houp53:
    Houp53 Houp53: ****